0

Mallorca gra lepiej niż się spodziewano? Nie takie numery z panem sędzią. Oczekuję niezwłocznej interwencji.

3

Kovacic z golem. Szkoda, ale Chelsea może winić tylko swoje zmarnowane okazje

1

Jakim cudem tu jeszcze nie ma remisu... W Chelsea jest okropne partactwo w ataku.

2

@michaleu co to za fenomen, że kluby w Premier League mają jakichś drewniaków na szpicy? Jackson, Højlund, Nunez (pod względem wykończenia, niczego innego), Gabriel Jesus

0

Savio połamany już w pierwszym meczu. Nie, żeby City to jakoś odczuło z tą swoją ławką.

2

@Faro obstawiam, że po prostu wróci poziom sprzed jego kadencji - porywalizują w Premier League, ale już bez hegemonii, taki zespół na 1/8 Ligi Mistrzów.

0

Premier League jest w prawdziwej stagnacji.. Od 2018 z jednym wyjątkiem tytuł wygrywa City i nie zanosi się, aby w tym było inaczej. Jednym słowem - nuda

6

@Gaz kiedyś nasz atak mieścił Villę, Messiego, Pedro, Alexisa, piłkarzy niesamowitej klasy a dzisiaj? Biega tam jakiś Ferran z Raphinhą. Co się stało z tym klubem?

0

@Sulimo po sytuacji z Cubarsim nie nazywałbym go 12 zawodnikiem Valencii.. To zakrawa o madryctwo.

0

@LukaszFan przede wszystkim sam klub. Laporta nie przemyślał takiego scenariusza i to odbija się na nas do dzisiaj.

1

Tak. Kibice Realu będą się tu upatrywać drukowania i wcale im się nie dziwię, jednak dla mnie to po prostu kwestia fatalnego sędziowania w tej lidze. Nam też nie odgwizdano paru fauli, choć mniej znaczących niż ten Cubarsiego.

1

Zmiana postawy drużyny po przerwie świadczy o wpływie Flicka, a to mnie napawa lekkim optymizmem

1

Jak to jest w ogóle możliwe, że ta pokraka nadal biega po boisku, a Victor siedzi na ławce?

2

Z techniką jest regres, ale co by nie mówić o Lewandowskim, niezależnie od wieku ustawia się nadal doskonale.

3

Zamieniłbym Ferrana na Felixa. Nie ma już co marzyć o skrzydłowym pokroju Williamsa u nas, żaden dobry piłkarz nie będzie się pakował do tego cyrku, natomiast jestem przekonany, że taki Felix nie zagrałby dziś gorzej od tej łamagi.

3

@Pawel13sz ja też jestem już zmęczony sezonem.

0

@BorzyKrzys taktyczna nadgorliwość zabiła jakiekolwiek emocje w tym sporcie.

0

Ale nas cisną, Gamper się w grobie przewraca. Nie widać tu w ogóle nowej jakości, raczej popłuczyny z poprzedniego i tak koszmarnego seoznu.

0

Jak wrażenia? Będzie ten tryplet czy nie?

0

Havertz jak nasz Lewandowski, strzela wszędzie oprócz reprezentacji.

5

@KacperVEB poziom piłki generalnie zmalał. Widać to po obecnych kandydatach do Złotej Piłki.

0

Eleven ma prawa do Serie A do końca tego sezonu?

5

Nie jest tajemnicą, że ten transfer to blamaż zarządu, a Deco w szczególności. Samego Olmo jednak nie winię i oby na przekór mi i reszcie pokazał wybitny futbol w naszym klubie, tak żebyśmy nie żałowali Nico.

0

Nie chcę przepłacać na wszystkie możliwe platformy, powiedzcie mi, która najbardziej się opłaca w tym sezonie pod względem licencji? Interesują mnie głównie Premier League, La Liga i Serie A, no i oczywiście Liga Mistrzów jeśli znowu jej nie będzie w krajowej telewizji.

2

@Pawel13sz jakoś świat piłki się zrobił taki szarobury wraz z jego odejściem do PSG.

0

Abstrahując od dzisiejszego spotkania, które Real wygrał zasłużenie. Może pamięć mi płata figle, ale kojarzy ktoś, czy w latach Mourinho (wcześniej byli słabi) Real też wygrywał w obecnym stylu? To znaczy, klasyczne "rywalowi zabrakło szczęścia"?

1

@barcelonaLM Atletico z ligą to dla mnie zawsze jakaś nagroda pocieszenia.

1

@KacperVEB gdyby ktokolwiek miał takie oczekiwania, Ronaldo nie miałby takiej renomy, jaką ma.

0

Ale by człowiek pooglądał taki Real z Setienem albo Koemanem na ławce trenerskiej.

0

@FcPortoFan1999 raczej wnioskuję po ich obecnym składzie, jeśli Carlo wykorzysta jego potencjał, to będą nie do zatrzymania. Zresztą już są, jak pokazał poprzedni sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?