Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mallorca gra lepiej niż się spodziewano? Nie takie numery z panem sędzią. Oczekuję niezwłocznej interwencji.
3
Kovacic z golem. Szkoda, ale Chelsea może winić tylko swoje zmarnowane okazje
1
Jakim cudem tu jeszcze nie ma remisu... W Chelsea jest okropne partactwo w ataku.
2
@michaleu co to za fenomen, że kluby w Premier League mają jakichś drewniaków na szpicy? Jackson, Højlund, Nunez (pod względem wykończenia, niczego innego), Gabriel Jesus
0
Savio połamany już w pierwszym meczu. Nie, żeby City to jakoś odczuło z tą swoją ławką.
2
@Faro obstawiam, że po prostu wróci poziom sprzed jego kadencji - porywalizują w Premier League, ale już bez hegemonii, taki zespół na 1/8 Ligi Mistrzów.
0
Premier League jest w prawdziwej stagnacji.. Od 2018 z jednym wyjątkiem tytuł wygrywa City i nie zanosi się, aby w tym było inaczej. Jednym słowem - nuda
6
@Gaz kiedyś nasz atak mieścił Villę, Messiego, Pedro, Alexisa, piłkarzy niesamowitej klasy a dzisiaj? Biega tam jakiś Ferran z Raphinhą. Co się stało z tym klubem?
0
@Sulimo po sytuacji z Cubarsim nie nazywałbym go 12 zawodnikiem Valencii.. To zakrawa o madryctwo.
0
@LukaszFan przede wszystkim sam klub. Laporta nie przemyślał takiego scenariusza i to odbija się na nas do dzisiaj.
1
Tak. Kibice Realu będą się tu upatrywać drukowania i wcale im się nie dziwię, jednak dla mnie to po prostu kwestia fatalnego sędziowania w tej lidze. Nam też nie odgwizdano paru fauli, choć mniej znaczących niż ten Cubarsiego.
1
Zmiana postawy drużyny po przerwie świadczy o wpływie Flicka, a to mnie napawa lekkim optymizmem
1
Jak to jest w ogóle możliwe, że ta pokraka nadal biega po boisku, a Victor siedzi na ławce?
2
Z techniką jest regres, ale co by nie mówić o Lewandowskim, niezależnie od wieku ustawia się nadal doskonale.
3
Zamieniłbym Ferrana na Felixa. Nie ma już co marzyć o skrzydłowym pokroju Williamsa u nas, żaden dobry piłkarz nie będzie się pakował do tego cyrku, natomiast jestem przekonany, że taki Felix nie zagrałby dziś gorzej od tej łamagi.
3
@Pawel13sz ja też jestem już zmęczony sezonem.
0
@BorzyKrzys taktyczna nadgorliwość zabiła jakiekolwiek emocje w tym sporcie.
0
Ale nas cisną, Gamper się w grobie przewraca. Nie widać tu w ogóle nowej jakości, raczej popłuczyny z poprzedniego i tak koszmarnego seoznu.
0
Jak wrażenia? Będzie ten tryplet czy nie?
0
Havertz jak nasz Lewandowski, strzela wszędzie oprócz reprezentacji.
5
@KacperVEB poziom piłki generalnie zmalał. Widać to po obecnych kandydatach do Złotej Piłki.
0
Eleven ma prawa do Serie A do końca tego sezonu?
5
Nie jest tajemnicą, że ten transfer to blamaż zarządu, a Deco w szczególności. Samego Olmo jednak nie winię i oby na przekór mi i reszcie pokazał wybitny futbol w naszym klubie, tak żebyśmy nie żałowali Nico.
0
Nie chcę przepłacać na wszystkie możliwe platformy, powiedzcie mi, która najbardziej się opłaca w tym sezonie pod względem licencji? Interesują mnie głównie Premier League, La Liga i Serie A, no i oczywiście Liga Mistrzów jeśli znowu jej nie będzie w krajowej telewizji.
2
@Pawel13sz jakoś świat piłki się zrobił taki szarobury wraz z jego odejściem do PSG.
0
Abstrahując od dzisiejszego spotkania, które Real wygrał zasłużenie. Może pamięć mi płata figle, ale kojarzy ktoś, czy w latach Mourinho (wcześniej byli słabi) Real też wygrywał w obecnym stylu? To znaczy, klasyczne "rywalowi zabrakło szczęścia"?
1
@barcelonaLM Atletico z ligą to dla mnie zawsze jakaś nagroda pocieszenia.
1
@KacperVEB gdyby ktokolwiek miał takie oczekiwania, Ronaldo nie miałby takiej renomy, jaką ma.
0
Ale by człowiek pooglądał taki Real z Setienem albo Koemanem na ławce trenerskiej.
0
@FcPortoFan1999 raczej wnioskuję po ich obecnym składzie, jeśli Carlo wykorzysta jego potencjał, to będą nie do zatrzymania. Zresztą już są, jak pokazał poprzedni sezon