5

@Hajny nie no dzisiaj daje radę. Trochę obiektywności.

0

Manzano teraz masz okazję słabo sędziować i nas oszczędź

1

Aj blisko Lewy. Ale nie dziwię się, że nie podał Ferranowi.

3

@MesQueUnClub96 piękny to był sezon dla Bayernu. Lewy i Müller w szczycie swojej kariery. To 8:2 z nami, abstrahując jak słabi wtedy byliśmy, pokazywało przede wszystkim ich potęgę.

3

@SeWo77 co też dzisiaj można wyczytać na tej La Rambli... On nam jeszcze niedawno wybronił mistrzostwo kraju. Mimo słabej formy zespołu w miarę trzymał poziom w tamtym sezonie. Gość, który nam ratował dupę przez nie jeden, nie dwa sezony jest w ten sposób traktowany przez kibiców. Nie różnicie się wiele od zarządu, który nie ma szacunku do swoich zawodników.

1

Raczej nie o samego piłkarza chodzi, a sposób w jaki go potraktowano, tak jak napisał autor pokazało to zupełny brak klasy i pomyślunku zarządu.

1

Gundogan może być zawiedziony, ale wylądował w zdecydowanie lepszym miejscu. Przynajmniej sobie podniesie puchar ligi w tym sezonie.

4

Teraz zupełnie nie dziwię się De Jongowi. Lepiej wydymać klub, zanim klub wydyma ciebie jak Gundo.

2

@lntrowertyk na pewno nie zdaniem Laporty.

0

@Marcelinho99 niech nas Szejki uratują.

0

@esem91 staliśmy się pośmiewiskiem na miarę United. Jeszcze chwilę a może sportowo będziemy na ich poziomie - wąchając kwiatki od spodu.

2

Wyjątkowo mi smutno po odejściu Gundo, dawno tak nie miałem z żadnym piłkarzem Barcy. Już abstrahując od tego, że chyba każdy bardzo go lubił za zaangażowanie to tym smutniejszy jest ten transfer, bo podsumowuje sposób w jaki zarządza się tym klubem. Ręce opadają bardziej niż przy odejściu Messiego.

Niech już przyjdzie ten Chiesa, bo chociaż nie jest to wybitny gracz to będzie to pierwszy dobry transfer klubu w tym sezonie.

3

W sumie trochę szkoda mi tego Olmo, nie tylko dlatego że pakuje się w ten cyrk, ale dlatego, że stał się teraz twarzą maniany, którą odpier... Laporta i Deco. Niczym w sumie nie zawinił poza tym, że jest drewniakiem, a jeszcze długo będzie się kojarzył z tym, że przez jego transfer wyrzucono z klubu Gündogana i kto wie kogo jeszcze.

4

@BartqRKO lubię go, ale jeśli on jest uznawany za klasę światową, to naprawdę pokazuje jak niski jest dzisiaj poziom piłki nożnej.

5

@krol211 pięknie to wygląda, prezentacja godna światowej gwiazdy - co trochę bawi biorąc pod uwagę, że Alvarez to zaledwie solidny piłkarz.

0

@Salchent można już licytować ile goli nam wpakuje Real w Klasyku. Możemy już szykować wazelinę

63

Może sprzedajmy po prostu całą wyjściową 11, żeby już na 100% zarejestrować tego Olmo. A najlepiej jedynie Ferrana zostawić, przecież to słynny rekin.

2

Nie mogę się pogodzić z tym, co się dzieje z naszym klubem.. Zrozumiałbym, gdyby Gundo odchodził za parę milionów, ale nie - klub pozbywa się go za absolutny bezcen. Jeśli Bartomeu poważnie zranił ten klub, to Laporta żywcem wsadził go do trumny i zakopał.

0

Czy jest jeszcze cień szansy na pozostanie Gundogana?

0

@lucca87 wezmę kogokolwiek za Ferrana.

16

To niezły ten Eleven

4

@Kidd wybraliście uśmiechniętą Barcelonę

0

Samuel Eto'o czy Didier Drogba?

2

Ja p... kończ to oszuście

0

Nie oszukujcie się ludzie. Wynik wszystkim dobrze znany.

0

@okiemtypera_lucaxx95 jeśli Mbappe porozumiał się z największym egoistą w drużynie, Bellinghamem to raczej nie liczyłbym na to.

0

@kanver_ chyba żartujesz ! Suarez przez te pierwsze 2-3 sezony był jednym z najlepszych piłkarzy w historii ligi.

1

Polska !! Biało czerwoni !!

0

@mekston sam Neymar był lepszy, niż wszyscy z trójki Realu.

2

"Gdyby Vini tak sfaulował, to zobaczylibyśmy go za jakieś 10 kolejek, a na meczykach poziom zesrania sie, sięgnąłby księżyca."
Możecie tylko zgadywać, skąd pochodzi powyższy tekst XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?