Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dziękujemy
Teraz wyjdź
0
4. To nie jest śmieszne
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tylko szkoda że bez dźwięku
0
Czy ktoś poratuje dobrym streamem? Z góry dzięki
0
Niech się nie odzywa. Niech usunie się w cień.
1
Co jak co, ale Pazdan dziś grał naprawdę wybornie.
2
Zaraz chyba padnie fioletowa.
1
Hahah no tak pusty wątek hehehe hiiihii
0
Maskerano.
1
Jedno pytanko, dlaczego mówicie "fioletowa"? ;)
0
Hiszpani.
0
Jego miłość do Realu skonczylaby się, gdyby zaczął on hasać na końcu tabeli.
Jeszcze mówi, ze nie kibicuję Realowi bo jest "najlepszy", a chwilę później gada o finale '98. Hipokryta.
0
Albo troll czerpiący przyjemność ze wkurzania ludzi.
0
Haha genialne!
0
Pogba... Boże, człowieku czy Ty się słyszysz? Po co marnować 100 mln na przereklamowanego, zaopatrzone w sobie "gwiazdora"?
3
Kończ waść.
0
Na przykład zobacz sobie komentarze użytkownika JoaoBatista
0
A no tak, racja Ale przed City widziałem takie komentarze.
0
O co Ci chodzi? Wygraliśmy z nimi 4:0.
0
Chyba nie należy mówić po kilku (kilku!) złych meczach o Gomesie i Digne ze są do sprzedania. Szlag, nie każdy zawodnik się spłaca od początku. Jak Suaréz albo Rakitic. Dajmy im trochę czasu, a jak będą jak Vidal to rzeczywiście do sprzedania. Ale naprawdę, "sprzedaż" zawodników, którzy mają kilka złych meczy jest typowe dla tutejszych gimnazjalistów.
0
Bez przesady... jeden, dwa złe mecze robią już z niego dramatycznego piłkarza?
1
Na AXN leci teraz Django :) Całkiem genialny film więc polecam. Zwłaszcza dla fanów Tarantino.
0
Niezupełnie o to mi chodziło. Ja mógłbym Cię nazwać "mówiącym o bólu dupy mówiącego..." i tak w kolko. A zresztą...
0
Ta dyskusja może trwać bez końca. Zakończymy ja teraz.
4
Jak mnie wkuezają tacy ludzie, którzy mówią "ooo ile tu bólu...". Co Wy, sądzicie że otwieracie ludziom oczy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No kurde a sami mówią że to Barça ma szczęście. Co za irytujący hipokryci.