Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dokładnie 15 lat mija od debiutu Iniesty. Sto lat!
0
Kto to jest wezo??? :P
51
Ostatnio zauważyłem dziwne zachowanie mojej dziewczyny. Takie BARDZO dziwne, więc pomyślałem, że mnie zdradza. Często wychodziła gdzieś wieczorem, zaczęła się śmiać podczas pisania sms-ów. Kiedyś chciałem sprawdzić godzinę, no więc włączyłem jej telefon a ona się drze jak wariatka. Nic jednak nie było tak podejrzane, jak to co było ostatnio. Jakaś 23 w nocy, a ja słyszę że ona sie ubiera i gdzieś wychodzi. Śledziłem ją i zobaczyłem jakiś samochód do którego ona wlazła. Skrylem się za moim motocyklem, ale uwagę przykula jakaś dziwna, brunatna plamka na baku. Nie mogła się zmyć. Wiecie co to może być? Mieliście tak kiedyś?
2
Nie! Jest zbyt duża zabawa :D
0
Co jak co, ale według mnie takie tematy sekt typu Illuminati są naprawdę interesujące!
0
Uważam, ze pana prezydenta ś.p. Jarosława Kaczyńskiego zamordowała brzoza i jego własna głupota.
3
No co? Smoleńsk? Oczywiste, ze Jarek zamordował brata
0
A słońce kręci się wokół Ziemii
0
Fajnie, że gdzieś jest ktoś inteligentny w Internecie!
1
Hehehe...
Oh wait, nie ten post
0
Są świetne!
0
Przykro mi to mówić ale Suarez już się skończył. Jego okres jest już za nim. Powinien być na ławce, bo Alcacer jest ogólnie znacznie lepszym piłkarzem.
0
Suarez się skończył. Powinien już iść na emeryturę, bo taki Paco jest od niego dużo lepszym piłkarzem
1
Daj mu miliardy a nawet spadnie z nieba
0
Buffstream.
0
Widzieliście włosy Rakiticia?
0
Powrót krula! Nikt nie zatrzyma maszyny
0
No dobra. Siusiak w dłoń i oglądamy.
1
Dobra jak Ronaldo znowu strzeli na pustaka i zrobi siiiiii to oglądam Terminatora
0
Milik.
7
Zawsze nie rozumiałem hejtu na Rakiticia, do dziś uważam ze to genialny piłkarz
0
Powrut krula.
0
Jeden gol tego nie zmieni.
1
Mecz nudny jak kupa
0
Dembele żółta
0
Dybala magik to trzeba przyznać
3
http://buffstream.com/watch/soccer-3.php
0
Co ty tam Hajto gadasz
1
Buffon nie umie się bawić :(
0
http://buffstream.com/watch/soccer-3.php