Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żebyście się nie przeliczyli
0
W sumie troche szkoda mi się zrobiło tego Sancheza. Z drugiej strony to zagranie to ewidentne czerwo
0
Wywalił się w kluczowym momencie
0
Ha ha! Co za żałosna akcja obrony Anglii.
8
Mają dość słabego rywala, nijak to się ma do Niemiec czy Argentyny.
0
Sterling się wypalił po roku 2014 lol
1
Czerwoni to Anglicy, nie Tunezyjczycy.
0
"Zawiodła Belgia" :)
Muszę się przyznać, że uwielbiam tego Strejlaua.
0
To jest takie bezcenne jak Strejlau hejtuje tych belgow :D
3
Matko boska jaki ten Hazard jest słaby. Najbardziej przereklamowana gwiazda!
12
O wchodzi nasz Dembele! Dawaj Ousmane pokaż im jak się gra
0
Co za żenada z tym mundialowym spotem. Gmoch, dlaczego...?
0
Niestety nie mogłem oglądać meczy dzisiaj. Jak oceniacie je? Nudne? Dobre?
6
Co to za pajace są w tym studiu? Gdzie ludzie, którzy przynajmniej znają się na rzeczy, jak Strejlau, Engel lub Gmoch? Oczywiście muszą wspomnieć o Ronaldo, co za idioci.
1
Co sądzicie o tym całym Salahu? Dla mnie to może być jednosezonowiec (tak, wiem że wcześniej miał dobre sezony w Romie)
1
Niech Rakitić strzela, zdobędzie bramkę i La Rambla będzie nazywać go od Bogów. Możecie rzucać we mnie pomidorami, ale doprawdy nie rozumiem jego fenomenu.
6
To raczej prawda, nikt ich nie powstrzyma z tym ich antyfutbolem. Mówię tak, chociaż chciałbym żeby było inaczej, wcześniej wspominałem, że mam nadzieję, że wywalą się na głupi ryj.
13
Nie rozumiem hejtu na komentatorów. Podobnie jest ze Szpakiem, którego będę bronić choćby nie wiem jak bardzo się pomyli. Jego pomyłki są nieznaczne, bo można domyślić się o co chodzi, a nie jak z tym pajacem Hajto. Najważniejsze jest to, aby miał dobry głos i odpowiednio oddawał emocje, co robi świetnie. Niedawno był numero uno pośród komentatorów, teraz chyba jest nim Laskowski, który jest moim faworytem.
Przestanmy hejtować komentatorów.
0
Ja tam się nie zdziwię, mają w kadrze pacanów jak Biglia, Meza, Rojo czy Mercado. Messi stary dziadek. Dybala mógłby coś wykrzesać, ale pewnie nie zagra minuty na tym Mundialu.
0
No i proszę, Rakitić podsumował swój genialny mecz żółtą kartką. Szczerze zazdroszczę przekonania do niego jego obrońców.
0
Rakitić miewa przebłyski, ale to po prostu nierówny piłkarz niewiele lepszy od Paulinho lub Gomesa, dlatego też ma zapewnione miejsce w składzie. Oceniacie go pozytywnie po kilku dobrych meczach, nie zważając na jego pozostałe, żenujące występy.
3
Kolejny "wyśmienity" występ Rakiticia... Ten człowiek nie nadaje się do takiego klubu jak Barcelona...
0
Trzeba kiedyś zdjąć klapki z oczu i przestać ślepo bronić Messiego. To już nie ten sam magik, co dwa sezony temu. Na chwilę obecną CR7 jest dziesięć razy lepszy, jakkolwiek okrutnie by to nie brzmiało.
9
Niech nikt mi nie gada, że Messi to dobry kapitan. Kiedy zespół jest w kryzysie, on zamiast motywować zespół spuszcza głowę i człapie durnowato.
3
No cóż, swoje najlepsze dni ma za sobą. Może to brutalne, ale CR7 jest obecnie dziesięć razy lepszy niż Messi. Kiedy Argentyńczyk spuszcza głowę i człapie bez sensu, Ronaldo motywuje cały zespół i strzela niewiarygodne bramki.
5
Niestety, po raz kolejny potwierdza się fakt, że Ronaldo jest znacznie lepszym piłkarzem niż Messi. Na pewno CR7 bezapelacyjnie jest najwybitniejszym zawodnikiem w historii.
2
Meza co prawda gra piach, ale za to Tagliafico, którego wcześniej nie znałem jest całkiem dobrym zaskoczeniem. Na razie jego występ na plus.
27
Mam szczerą nadzieję, że Islandia na tym Mundialu wywali się na głupi ryj.
0
Znakomity gol!!!!
7
No i ciul, durny remis. Mecz co prawda znakomity, ale Hiszpania mogła rozwalić im pysk. Jestem strasznie zawiedziony.