Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie powtarzam się. Wcześniej napisałem, że jestem wściekły na to, że Courtois zdradził Atlético
31
Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać jak widze co tu sie dzieje. Ludzie tu są naprawde niepoważni. Real kupił klasowego bramkarza, najlepszego na mundialu i jednego z obecnie najlepszych w ogóle i to za śmieszną cenę, a mimo to są wręcz wyśmiewani za ten transfer. Ciekaw jestem, co byście powiedzieli, gdyby Courtois zdobył teraz Zamorę... Aż zaroiłoby się od komentarzy w stylu "Byłem jednym z niewielu tutaj, którzy ostrzegali was przed tym transferem...".
4
Szkoda, że dziś w piłce nożnej jest tylu najemników. Oprócz Barcelony kibicuje też Atlético, a Courtois, jeśli faktycznie przejdzie do Białych będzie zdrajcą
11
No prawie
0
Witam po tygodniowym banie :)
0
Pewnie myślą, że tak jest fajnie - no wiesz, niektórzy piszą :DDDD, :)))), XDDD to oni chcą się upodobnić i masz wielokropki, wieloemotki itd
1
Na czym polegał ten bait?
5
Co jak co, ale te nowe koszulki Barcelony wygladają genialne. Takie nawiązanie do tych z 2011-12, tylko jeszcze lepsze.
1
Jesli krytykowano (słusznie) Portugalię na Eruo, a Chorwacja jest teraz wychwalana do niebios, to chyba pora zrobić przerwę od internetu.
0
Lepiej niż wymęczyć wygraną z Danią i Rosją w karnych
1
Taki mistrz swiata, który pewnie ogrywa w drabince Argentyne Urugwaj i Belgie
6
Dobrze ze Francja wygrywa. No bo co to za mistrz świata, który rzutami karnymi awansuje do finału (Chorwacja)?
0
Było
1
Przecież Rosja grała znacznie lepiej w tym meczu. Nie wiem czemu się podniecaliście tą Chorwacją, cały czas karne mieli.
0
Dobry mecz dzisiaj Vrsalijko.
2
I panteonu śmieciów futbolu
0
Czemu Benzema nie gra crack z Realu znacznie lepszy niż Żyro
GirOut
1
Giroud boże wyjdź
0
Ale Kanté jest drobny przy takim Pogbie
3
Grodu boze ty ch... jak tyś tego nie strzelił
3
Hmm a może po prostu pragnie czegoś nowego? Cokolwiek Ronaldo nie zrobi, wyzwiecie go od egocentryka.
2
"Nudny mecz, mało się dzieje"
7
Jakie drewno ten Giroud
1
Co gdyby piłka odbiła się od sędziego i trafiła do bramki?
1
Wie ktoś kto komentuje finał?
0
Nie nalezalo im sie zupelnie.
3
Jaka żenada na tej La Rambli, żałosne
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Też lubię Sapkowskiego
0
Kolejne niecelne podanie i zepsuta akcja przez Alliego. Albo on jest po prostu daremny, albo to jego słaby mecz.