0

Strasznie overhyped ten Modric... Jest to genialny piłkarz, znakomity pomocnik, ale bez przesady...

0

Trener daje radę. Dał dupy jeden raz w sezonie - czyli w meczu z Romą, a tak to poprowadził drużynę, która zaliczyła tylko dwie (czy tam trzy) porażki w sezonie.

1

Rozwalimy Inter. To nie jest drużyna z 2010 roku, a my mamy na obecną chwilę świetną kadrę.

0

No jak Inter i Napoli, weź ty to jeszcze raz przeczytaj...

0

Będzie Ceerek. Pokazali już filmik promocyjny.

1

W grupie H będą niesamowite emocje.

1

Czarodziej futbolu xDDDDDDDD

6

Ramos weź ty człowieku wyjdź. Albo przeproś publicznie Salaha...

1

Oczywiście, Ramos... Żaden Varane (mistrz świata)...

0

Skąd wiecie, że Real ma ogórków, a my gigantów?

1

O Jezu, czemu dali to zbliżenie na Ramosa... Dlaczego oni mi to zrobili... Po prostu dlaczego...

0

Ale sztuczna ta babka.

1

Na którym kanale? Niby miał być Eurosport, ale tam są jakieś rowery

0

O jeju bledy sie zdarzaja a poza tym pisze na telfonie

0

Misie wyloaouwalo tak

Barcelona
Borusia
Ajaks
I plzen

A tak wogole to kiedy losowanie? Niedawno mowileisce ze o 18, ale jak w końcu?

0

Niestety, ale na ten moment Suáriz jest do sprzedania (oboje z nich). Zgarnąć za ulańca 70 milionów i jazda po Firmino

0

A więc kiedy będzie losowanie w Lidze Mistrzów?

2

Właśnie nadrobiłem klasyk Coenów, Fargo. Jeśli ktoś nie zna to polecam, świetny film!

0

Lśnienie. Klasyk.

0

Komentarz usunięty

2

Przepraszam, po prostu nie lubie kibiców sukcesu i Man City

2

To nie strona ManchesterCity.pl, będziesz musiał masturbować się do tego klubu gdzie indziej :D

0

Moim zdaniem MU powinno teraz brać Zidane'a. Co prawda ostatnie dwa sezony były dla klubu niejako przebudzeniem, ale Mou już zaczyna ze swoją klątwą 3 sezonu.

2

XDDDD

0

LOTR for sure. Stara Trylogia, choć genialna po kilkunastu razach nieco nudzi (Władcę mogę oglądać 100 razy), również przez bolesne prequele i żenujące filmy od 2015.

0

Oficjalnie: Po 12 latach Marchisio opuszcza Juventus

0

Jakie profile obserwować na twitterze?

2

Zacieram ręce na audycję weszło.fm

9

A ja gardzę takimi ludźmi jak ty, którzy wiedzą gówno o depresji a i tak się wypowiadają. Ciekaw jestem, czy powiedziałbyś to samo po samobójczej śmierci osoby z twojego otoczenia.

0

Bardzo cie nie lubię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?