Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strasznie overhyped ten Modric... Jest to genialny piłkarz, znakomity pomocnik, ale bez przesady...
0
Trener daje radę. Dał dupy jeden raz w sezonie - czyli w meczu z Romą, a tak to poprowadził drużynę, która zaliczyła tylko dwie (czy tam trzy) porażki w sezonie.
1
Rozwalimy Inter. To nie jest drużyna z 2010 roku, a my mamy na obecną chwilę świetną kadrę.
0
No jak Inter i Napoli, weź ty to jeszcze raz przeczytaj...
0
Będzie Ceerek. Pokazali już filmik promocyjny.
1
W grupie H będą niesamowite emocje.
1
Czarodziej futbolu xDDDDDDDD
6
Ramos weź ty człowieku wyjdź. Albo przeproś publicznie Salaha...
1
Oczywiście, Ramos... Żaden Varane (mistrz świata)...
0
Skąd wiecie, że Real ma ogórków, a my gigantów?
1
O Jezu, czemu dali to zbliżenie na Ramosa... Dlaczego oni mi to zrobili... Po prostu dlaczego...
0
Ale sztuczna ta babka.
1
Na którym kanale? Niby miał być Eurosport, ale tam są jakieś rowery
0
O jeju bledy sie zdarzaja a poza tym pisze na telfonie
0
Misie wyloaouwalo tak
Barcelona
Borusia
Ajaks
I plzen
A tak wogole to kiedy losowanie? Niedawno mowileisce ze o 18, ale jak w końcu?
0
Niestety, ale na ten moment Suáriz jest do sprzedania (oboje z nich). Zgarnąć za ulańca 70 milionów i jazda po Firmino
0
A więc kiedy będzie losowanie w Lidze Mistrzów?
2
Właśnie nadrobiłem klasyk Coenów, Fargo. Jeśli ktoś nie zna to polecam, świetny film!
0
Lśnienie. Klasyk.
0
Komentarz usunięty
2
Przepraszam, po prostu nie lubie kibiców sukcesu i Man City
2
To nie strona ManchesterCity.pl, będziesz musiał masturbować się do tego klubu gdzie indziej :D
0
Moim zdaniem MU powinno teraz brać Zidane'a. Co prawda ostatnie dwa sezony były dla klubu niejako przebudzeniem, ale Mou już zaczyna ze swoją klątwą 3 sezonu.
2
XDDDD
0
LOTR for sure. Stara Trylogia, choć genialna po kilkunastu razach nieco nudzi (Władcę mogę oglądać 100 razy), również przez bolesne prequele i żenujące filmy od 2015.
0
Oficjalnie: Po 12 latach Marchisio opuszcza Juventus
0
Jakie profile obserwować na twitterze?
2
Zacieram ręce na audycję weszło.fm
9
A ja gardzę takimi ludźmi jak ty, którzy wiedzą gówno o depresji a i tak się wypowiadają. Ciekaw jestem, czy powiedziałbyś to samo po samobójczej śmierci osoby z twojego otoczenia.
0
Bardzo cie nie lubię