Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to eelo nie potrebujemy takich kibicow!!!!!!
6
Ewidentny karny, widać było gołym okiem
0
Na 2 miejscu w Premier League
0
Pewnie w styczniu 2015 tez tak mowiles. Spokojnie, to dopiero faza grupowa, jeszcze duzo czasu.
1
Legia Warszawa wku*wiła Tedego xDDD
https://footroll.pl/files/Daniel-%20Footlol/__post_footlol_full/teeeee.jpg
0
Warto w tym momencie kupić PlayStation 4 (Slim)? Czy lepiej poczekać na PlayStation 5? Pytam bo zastanawiam się nad zakupem a mam dość składów z sezonu 2014/15 w FIFIE... No i te Detroity, Spider-Many też przyciągają uwagę.
0
Jak sytuacja z ojcem Neymara? Słyszałem że chce być trenerem Barcelony w następnym sezonie. Przykry człowiek
0
Wjeżdżać do bramki na pałę, tutaj nie ma co rozmyślać tylko gwałcić przeciwników 5:0
0
PUBG
0
Co jest dla was gorsze - UEFA czy FIFA??? Chociaż UEFA to krętacze, nazwa FIFY mi się zbyt źle kojarzy
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
3-2 co za walka Szwajcarow. Jeszcze jeden gol i mają awans
0
XD Belgia
0
Najlepszy obrońca na świecie obecnie??
Ja bym postawił na kogoś z dwójki van Dijk - Koulibali
0
Czy Hajto komentuje Włochy vs Portugalia na Polsacie Sport?
2
Lepiej się ogląda skoki w zimę! Jak nie ma śniegu na zewnątrz to jakoś nie czuć klimatu.
0
Karny w 90+5 :DDDDDD
EDIT: Goool Depay 2-0
2
Kupmy Depay'a w przyszłości. Gość jest absolutnym fenomenem w Holandii jak i Lyon
1
Polsat sport (Numer 11 na cyfrowym polsacie)
8
Siostry Godlewskie przed sądem za znieważenie hymnu narodowego. Bardzo dobrze. A Edyta Górniak następna.
0
Przecież to nic złego, jeśli się nie sprawdzi można go wywalić na zbity pysk. Zwłaszcza, że był za darmo.
8
Lepiej go kupić za 50 milionów, byłoby bardziej efektownie :P
0
Dlaczego na komputerze nie wyswietlaja mi się polecenia? (W artykułach)
0
Kurde szkoda że Enrique nie wygrał. Mam jakieś uprzedzenie do Chorwatów po tym mundialu.
0
Jak to? Przecież gra de gea
0
I to składanie się Strejlaua. "Zwinny szybki bardzo zwrotny..."
4
Nie ogarniam hejtu na Roberto. Miał parę słabszych meczów i od razu burza. Bardzo niedoceniany zawodnik, kiedy gra dobrze nikt tego chyba nie widzi. Mam nadzieje, że odzyska formę i was nieco przytemperuje.
3
Nie wiem czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, ale z każdą kolejną 16ką coraz bardziej przypominają one morskie szanty.
1
Nie mam nic do niego bo doceniam jego pracę, sam często plusuję jego komentarze, jednak ta postać jest istnym materiałem do spiskowych teorii
0
Wracając do mojej dzisiejszej teorii na temat BarcaInfo, która wywołała dość spore kontrowersje, po zastanowieniu wysnułem teorię, że to konto jest prowadzone przez dwie, albo grupę kilku osób. To chyba jest bardziej realne niż teoria, jakoby on miałby być robotem, a na pewno mniej kontrowersyjna, co o tym sądzicie?