Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"w błoto 2 miliony euro" finanse klubu raczej nie powinny cie obchodzić
0
nieee! mój ulubiony pilkarz winicius
0
szkoda bale'a. jest jednym z tych piłkarzy realu, którzy budzą sympatię
0
macie cos do Borussii? może być nawet po hebrajsku.
0
winicius
0
wtorek* xd
1
zastanawiałem się jeszcze nad rakiticiem i lengletem, ale nie. Pique dzis to zdecydowany lider, MOTM mu sie nalezy jak w klasyku na camp nou (1:1)
2
Vidal jest GLADIATOREM. Świetna, genialna zmiana
4
Ernesto swietny plan na ten mecz, gratuluje. Gnieciemy ich mocno
0
ależ waleczny jest dembele
1
ramzi nieeeee!
0
nie liczymy gola marcelo czy vasqueza?
0
mial szanse ksiek
0
xd??????????
2
domyśl się.
3
to mogłeś tego nie pisać, a nie teraz ból dupy
0
nie narzekaj, świetny mecz
2
no i co z tego, podtrzymuje emocje.
0
ma ktos linka do bayernu i Liverpoolu? uprzedzajac pytania tak, ogladam mecz barcelony
0
jakies typy na dzisiaj?
0
myślę że Aouar.
1
ze Pogba jest za słaby.
0
Sądzisz, ze Rayo stać na niego?
0
Jeśli takie filmy są na czasie na Youtube... to chyba widac poziom tej platformy.
0
Jakas dobra gra na kaca po wiedźminie 3?
0
Jak zagrał Coutinho?
0
Kończy się tym że Real zdobywa LM
6
Nie rozumiem ludzi którzy robią sobie nadzieję przed Ajaxami, Neapolami, Wolfsburgami, Schalkami i Romami, przecież każdy tak naprawde wie jak sie to skończy
0
Dlaczego czarne charaktery zawsze muszą wygrywać??? 2:0 Spurs
1
Za enrique graliśmy też ładnie i były efekty