0

"w błoto 2 miliony euro" finanse klubu raczej nie powinny cie obchodzić

0

nieee! mój ulubiony pilkarz winicius

0

szkoda bale'a. jest jednym z tych piłkarzy realu, którzy budzą sympatię

0

macie cos do Borussii? może być nawet po hebrajsku.

0

winicius

0

wtorek* xd

1

zastanawiałem się jeszcze nad rakiticiem i lengletem, ale nie. Pique dzis to zdecydowany lider, MOTM mu sie nalezy jak w klasyku na camp nou (1:1)

2

Vidal jest GLADIATOREM. Świetna, genialna zmiana

4

Ernesto swietny plan na ten mecz, gratuluje. Gnieciemy ich mocno

0

ależ waleczny jest dembele

1

ramzi nieeeee!

0

nie liczymy gola marcelo czy vasqueza?

0

mial szanse ksiek

0

xd??????????

2

domyśl się.

3

to mogłeś tego nie pisać, a nie teraz ból dupy

0

nie narzekaj, świetny mecz

2

no i co z tego, podtrzymuje emocje.

0

ma ktos linka do bayernu i Liverpoolu? uprzedzajac pytania tak, ogladam mecz barcelony

0

jakies typy na dzisiaj?

0

myślę że Aouar.

1

ze Pogba jest za słaby.

0

Sądzisz, ze Rayo stać na niego?

0

Jeśli takie filmy są na czasie na Youtube... to chyba widac poziom tej platformy.

0

Jakas dobra gra na kaca po wiedźminie 3?

0

Jak zagrał Coutinho?

0

Kończy się tym że Real zdobywa LM

6

Nie rozumiem ludzi którzy robią sobie nadzieję przed Ajaxami, Neapolami, Wolfsburgami, Schalkami i Romami, przecież każdy tak naprawde wie jak sie to skończy

0

Dlaczego czarne charaktery zawsze muszą wygrywać??? 2:0 Spurs

1

Za enrique graliśmy też ładnie i były efekty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?