Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Chryste panie, jak można przegrać pierwszy mecz w sezonie?! Przecież to jest jakiś wstyd, tragedia... Moim zdaniem to już koniec Barcelony
0
@Mati90fcb Latauro za 100 milionow? Odpada!
0
@Bosmin wściekłe psy numer 1 wśród filmów tarantino dla mnie bezapelacyjnie
3
@SuperPatsonFCB Chelsea należy się jak psu buda
0
ciekaw jestem ile spalonych w tym meczu ma chelsea
0
Kovačik co za genialne podanie
5
@norbi77 nie wracajmy do tego
0
@MarioVeB! Bardzo mnie to cieszy.
3
Matip ze średniaka Bundesligi zrobił się solidny obrońca
0
Pulisik ty bestio
0
Giroud jest serio niedocenionanym napastnikiem
0
@Jonyx Polsat Film 20:00
0
@Mula za 10 minut na TVN.
5
Ależ tytuły dzisiaj w telewizji - Powrót do Przyszłości, Harry Potter, X-Men, Vabank, Dzień Świra, Indiana Jones, Skazani na Shawshank, Tożsamość Bourne'a, Rain Man, Matrix
0
Niestety nie mogłem oglądać wczoraj, jak spisali się Griezmann i De Jong?
2
@Elosek Aleña powinien zostać sprzedany
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pawlak1992 nie mam wątpliwości, że gdyby nie najlepszy Bayern w historii, Borussia z 2012/13 zdobyłaby tryplet
3
@Adriano99 te komentarze pełne nadziei...
2
Pamieta ktos jeszcze jakim kotem byl u nas Claudio Bravo? Gdzie on teraz gra tak w ogole
2
Masakra ten Netflix, trochę wartych uwagi seriali, parę klasycznych filmów, a reszta to jeden wielki śmietnik XD
@masq @Bar$elończyk
0
@Rewolucja123 @Gibbon_FCB
0
Kiedy wszedłem na stronę aż przeskoczyłem ze strachu, że po raz kolejny dostałem bana za nic. Całe szczęście...
3
@patry295 arcydzieło
0
@Nano22 ja przestałem po 1 sezonie, wyjątkowo przeceniony serial.
0
@msmsms nie ma co porównywać, Dark to majstersztyk, z kolei ST to lekki serial dla dzieci, na dodatek dobry jedynie w pierwszym sezonie. Co prawda 2 sezon Dark jest nieco gorszy od poprzednika, jednak wciąż trzyma poziom i jest takim 8/10.
0
Stare horrory były genialne, a i parę fajnych nowych sie znajdzie.
0
@msmsms był mąż charlotte.
0
@dzagos Tymek jest absolutnym wirtuozem, to mu trzeba przyznać
3
De Ligt jeszcze pożałujesz swojego wyboru, mogę ci to obiecać...