0

@AmigoBlancos Ajax Hamsterdam

0

@insp1re nadal na wynos

4

@Survier top dzbaństwa i nieudolnosci jak najbardziej

3

@Pogba no chyba tak

4

Ten Siuram im ładnie zamula akcje

1

Teraz sie zastanawiam po co nam jakies tiki taki skoro moglibysmy po prostu wziac przyklad z Realu i bezmyslnie wrzucac w pole karne az wpadnie

0

Spokojnie biali przejda a w lutym ktos przejdzie po nich

1

@neeed jest. po prostu jest.

1

Jak można gadać że klub upadł na podstawie meczu o nic na dodatek granym rezerwami XD przypominam że we właściwym meczu wygraliśmy 2:0 i mamy 15 punktów

0

Giroud el bombe capitano dzisiaj

0

United debile totalni

0

komu tu teraz kibicować nam czy de jongowi

0

@Lares dos santos dalej boli

1

neshcheret in neto out

0

umtiti tu gra w ogole? smiech na sali

1

bramkarz dynama wybitny mecz

0

ter stegen 4/10 dest 8/10 pique 5/10 alba 6/10 busquets 3/10 pjanic 4/10 de jong 6/10 messi 9/10 fati 8/10 griezmann 7/10 jak na razie

1

@Bartek22 nie no dobry jest

0

boze jaki ten fati fatalny

0

niby takie drewno ten morata, ale jakims cudem zawsze gdy ogladam to jest dosyc niebezpieczny

3

@michaleu no to jaki ten fajny serial

0

@Hushovt a ja na Manchester City i ich gwiazdy

0

Szczerze mowiac o wiele bardziej wolalbym Messiego w PSG niz City

2

@Zieliniak no nie

0

0

davies zarowno w tym jak i poprzednim meczu fatalny

2

laskowski: "komentujemy jakbyśmy wczoraj jedli makaron w kształcie literek"

3

@Mario96w @Kwiatek67 @Konradomoreno tylko z tym setienem sie pomylilem

0

@pafcioxxx w 12 słowach idealnie opisałeś 1000 moich myśli

0

davies cienki jak barszcz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?