Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
gen frajerów, tak jak PSG, tak jak Liverpool i Borussia, tak i Barcelona
0
Wiadomo czy Twin Peaks powróci do HBO lub Netflix?
0
@Gosciuu w pierwszej połowie grali żenująco, po tym farfoclu się ożywili
0
@Michvl co wygrało??
0
Raz w życiu człowiek był za PSG :/
1
szkoda PSG bo City grało dzisiaj naprawdę cienki mecz
0
Wow, od dobrych 5 meczów w Lidze Mistrzów każda drużyna której kibicuję w meczu przegrywa. Nowy rekord
0
mbappe to przecież vinicius dzisiaj
0
bakker jest zaskakująco dobry dzisiaj, a spodziewałem się że będzie najsłabszym ogniwem PSG
3
@Kamiloza91 paradoksalnie spośród wszystkich półfinalistów tylko w PSG nie gra mendy
0
dalej klękają? niedawno minął rok od śmierci floyda więc chyba najwyższa pora już przestać
4
borek przy składach gada o jamesie bondzie co jest
0
@JimMorrisonFCB ostatni angielski finał był jaki był więc tym bardziej za Neymarem dzisiaj
3
jest ktoś oprócz mnie za PSG dzisiaj?
2
@Fenelon Borussia 2013, ajax 2019
2
@tbas nie cwaniakuj przed chelsea w lipsku był kotem
3
jak zwykle w meczu z bialymi jak nie salah to teraz cierpienia młodego wernera
1
dlaczego real zawsze strzela choćby grał największą nędzę ??:////
0
ruger piekny obronca
0
Ehh człowiek chciał sobie pograć w Wiedźmina 2 po latach to się okazuje że Xbox 360 umarł po 8 latach grania :/ Red Dead Redemption, Batmany, Assassins Creed Black Flag, wszystko przepadło
0
strzał klasa aż szkoda że nie dali powtórki jeszcze ze 3 razy
0
@wroclawianin89 raczej trochę więcej niż tydzień
0
@marcin000019 ich prezesowi zawdzięczamy w sumie uratowanie Barcelony przed upadkiem finansowym
0
w sumie troche zabawne, że city miało szanse na pierwsze lm w tym roku i nagle tak sie porobiło
0
czyli już koniec z ligą mistrzów w ogóle? Wow. chyba trzeba znaleźć sobie nowe zainteresowanie
0
messi z wolnych ostatnio cieniuje
0
czm messi stał z boku
0
ja osobiscie jestem koemanista ale mam nadzieje ze dzisiejsza wygrana uciszy hejterow najlepszego trenera barcelony od czasu valverde
0
@LS z atletico kiedys tam wygralismy, swego czasu wazny mecz
0
czyli city bez trypletu? XD