7

gen frajerów, tak jak PSG, tak jak Liverpool i Borussia, tak i Barcelona

0

Wiadomo czy Twin Peaks powróci do HBO lub Netflix?

0

@Gosciuu w pierwszej połowie grali żenująco, po tym farfoclu się ożywili

0

@Michvl co wygrało??

0

Raz w życiu człowiek był za PSG :/

1

szkoda PSG bo City grało dzisiaj naprawdę cienki mecz

0

Wow, od dobrych 5 meczów w Lidze Mistrzów każda drużyna której kibicuję w meczu przegrywa. Nowy rekord

0

mbappe to przecież vinicius dzisiaj

0

bakker jest zaskakująco dobry dzisiaj, a spodziewałem się że będzie najsłabszym ogniwem PSG

3

@Kamiloza91 paradoksalnie spośród wszystkich półfinalistów tylko w PSG nie gra mendy

0

dalej klękają? niedawno minął rok od śmierci floyda więc chyba najwyższa pora już przestać

4

borek przy składach gada o jamesie bondzie co jest

0

@JimMorrisonFCB ostatni angielski finał był jaki był więc tym bardziej za Neymarem dzisiaj

3

jest ktoś oprócz mnie za PSG dzisiaj?

2

@Fenelon Borussia 2013, ajax 2019

2

@tbas nie cwaniakuj przed chelsea w lipsku był kotem

3

jak zwykle w meczu z bialymi jak nie salah to teraz cierpienia młodego wernera

1

dlaczego real zawsze strzela choćby grał największą nędzę ??:////

0

ruger piekny obronca

0

Ehh człowiek chciał sobie pograć w Wiedźmina 2 po latach to się okazuje że Xbox 360 umarł po 8 latach grania :/ Red Dead Redemption, Batmany, Assassins Creed Black Flag, wszystko przepadło

0

strzał klasa aż szkoda że nie dali powtórki jeszcze ze 3 razy

0

@wroclawianin89 raczej trochę więcej niż tydzień

0

@marcin000019 ich prezesowi zawdzięczamy w sumie uratowanie Barcelony przed upadkiem finansowym

0

w sumie troche zabawne, że city miało szanse na pierwsze lm w tym roku i nagle tak sie porobiło

0

czyli już koniec z ligą mistrzów w ogóle? Wow. chyba trzeba znaleźć sobie nowe zainteresowanie

0

messi z wolnych ostatnio cieniuje

0

czm messi stał z boku

0

ja osobiscie jestem koemanista ale mam nadzieje ze dzisiejsza wygrana uciszy hejterow najlepszego trenera barcelony od czasu valverde

0

@LS z atletico kiedys tam wygralismy, swego czasu wazny mecz

0

czyli city bez trypletu? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?