Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kettger nie wiesz co mowisz kolego
12
messi cos niewidoczny w tym meczu
0
na razie gramy nawet solidnie aż dziwnie się to mówi
5
@neeed dom z papieru to jeden z najgorszych seriali dekady.
2
@kamilop Dembele to karykatura piłkarza, Sancho po prostu ma niemrawy początek w nowym klubie
1
Kadra United już wcześniej wyglądała świetnie, z Fernandesem, Pogbą, Greenwoodem i Sancho z Varanem którzy niedawno doszli, ale po powrocie króla nie ma już chyba wątpliwości, że są faworytem do tytułu Ligi Angielskiej i jednymi z faworytów w Lidze Mistrzów.
1
United praktycznie zapewniło sobie tytuł transferem Ronaldo, będącym chyba najlepszą transakcją w ostatnich latach
0
W Manchestrze rządzi UNITED, City może im buty czyścić.
0
Naprawde Coutinho nie zostal wprowadzony? Zamiast tego Mingueza, zostawie to bez komentarza
0
kupujemy kovacicia?
15
Komentarz usunięty
2
@LuisSalvano lepiej pokaz ze masz jajca i usun konto na fcbarca.com
0
Tak bardzo chciałem zobaczyć Messiego i Aguero w Barcelonie :(
3
Z tej Anglii chyba jedynie szkoda mi Shawa z Rashfordem. Pierwszego z nich ogólnie szanuję, bo jest świetnym piłkarzem i zagrał genialne Euro, a drugi jest na tyle dobrą osobą, że widząc go po przegranym finale zrobiło się trochę przykro
3
Mecz się jeszcze nie skończył, ale moge powiedzieć że żadna reprezentacja mnie nie zawiodła tak bardzo jak Włosi w tym meczu. Po Polakach przynajmniej człowiek spodziewał się tragedii
0
@daniel32778 Real przynajmniej grał jak topowa drużyna
1
Jeszcze w 2018 byłem w stanie kibicować Anglii w walce o tytuł, ale na tym Euro zdecydowanie stali się najbardziej znienawidzoną przeze mnie reprezentacją
1
@Janiama jeśli rzeczywiście dotrą do finału, to Włochy ich rozjadą
0
Kto komentuje mecz Anglii?
6
Paradoksalnie dwa najciekawsze mecze na papierze (Belgia z Portugalią i Anglia z Niemcami) są dwoma najnudniejszymi spotkaniami fazy pucharowej
0
Szkoda Francji, bo mogliby dać naprawdę dobry mecz z Hiszpanią, szkoda tej kadry, oprócz Lengleta i Mbappe
0
Ta akcja pokazuje że każdy większy wynik dla Chorwacji niż 1/8 turnjeju byłby nieporozumieniem
0
@meteo100 De Gea też był dobry
2
Depay to niech się już przyzwyczaja
2
@barcelonaLM Borek lubi przydzbanić czasem, ale można mu to wybaczyć bo na dziś jest jednym z lepszych komentatorów Euro
3
Nie wiem czy to przez CR7 ale z całego serca nienawidzę Portugalii
0
Nienawidzę Anglii i Chorwacji :/
0
@taris nie po to mamy Puiga żeby znowu się kompromitować kolejnym transferem jakiegoś dziada
1
Naprawdę, kto w RTV Euro AGD pomyślał że to dobra reklama i to wypuścił? Ta gówniana reklama zrujnowała mi tydzień
1
@Derean mocno się nie zgadzam