1

@Kettger nie wiesz co mowisz kolego

12

messi cos niewidoczny w tym meczu

0

na razie gramy nawet solidnie aż dziwnie się to mówi

5

@neeed dom z papieru to jeden z najgorszych seriali dekady.

2

@kamilop Dembele to karykatura piłkarza, Sancho po prostu ma niemrawy początek w nowym klubie

1

Kadra United już wcześniej wyglądała świetnie, z Fernandesem, Pogbą, Greenwoodem i Sancho z Varanem którzy niedawno doszli, ale po powrocie króla nie ma już chyba wątpliwości, że są faworytem do tytułu Ligi Angielskiej i jednymi z faworytów w Lidze Mistrzów.

1

United praktycznie zapewniło sobie tytuł transferem Ronaldo, będącym chyba najlepszą transakcją w ostatnich latach

0

W Manchestrze rządzi UNITED, City może im buty czyścić.

0

Naprawde Coutinho nie zostal wprowadzony? Zamiast tego Mingueza, zostawie to bez komentarza

0

kupujemy kovacicia?

15

Komentarz usunięty

2

@LuisSalvano lepiej pokaz ze masz jajca i usun konto na fcbarca.com

0

Tak bardzo chciałem zobaczyć Messiego i Aguero w Barcelonie :(

3

Z tej Anglii chyba jedynie szkoda mi Shawa z Rashfordem. Pierwszego z nich ogólnie szanuję, bo jest świetnym piłkarzem i zagrał genialne Euro, a drugi jest na tyle dobrą osobą, że widząc go po przegranym finale zrobiło się trochę przykro

3

Mecz się jeszcze nie skończył, ale moge powiedzieć że żadna reprezentacja mnie nie zawiodła tak bardzo jak Włosi w tym meczu. Po Polakach przynajmniej człowiek spodziewał się tragedii

0

@daniel32778 Real przynajmniej grał jak topowa drużyna

1

Jeszcze w 2018 byłem w stanie kibicować Anglii w walce o tytuł, ale na tym Euro zdecydowanie stali się najbardziej znienawidzoną przeze mnie reprezentacją

1

@Janiama jeśli rzeczywiście dotrą do finału, to Włochy ich rozjadą

0

Kto komentuje mecz Anglii?

6

Paradoksalnie dwa najciekawsze mecze na papierze (Belgia z Portugalią i Anglia z Niemcami) są dwoma najnudniejszymi spotkaniami fazy pucharowej

0

Szkoda Francji, bo mogliby dać naprawdę dobry mecz z Hiszpanią, szkoda tej kadry, oprócz Lengleta i Mbappe

0

Ta akcja pokazuje że każdy większy wynik dla Chorwacji niż 1/8 turnjeju byłby nieporozumieniem

0

@meteo100 De Gea też był dobry

2

Depay to niech się już przyzwyczaja

2

@barcelonaLM Borek lubi przydzbanić czasem, ale można mu to wybaczyć bo na dziś jest jednym z lepszych komentatorów Euro

3

Nie wiem czy to przez CR7 ale z całego serca nienawidzę Portugalii

0

Nienawidzę Anglii i Chorwacji :/

0

@taris nie po to mamy Puiga żeby znowu się kompromitować kolejnym transferem jakiegoś dziada

1

Naprawdę, kto w RTV Euro AGD pomyślał że to dobra reklama i to wypuścił? Ta gówniana reklama zrujnowała mi tydzień

1

@Derean mocno się nie zgadzam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?