0

@AmigoBlancos i Mbappe.

14

Cały Ronaldo, nie gra absolutnie nic po czym strzela karnego którego nawet nie wypracował i robi twarz Mussoliniego.

0

Ten hymn EURO w tym roku jest daremny

2

@IbrahimAfellay 2021, nie udawajmy że wciąż mamy 2020 rok

1

@blaugrana1980 w którym momencie nie zachwycił? Myślałem że dzisiaj wystarczająco przekonał przeciwników jego transferu

3

@arraco no nie wiem, jak dla mnie gra na razie najlepszą piłkę obok Włochów

2

Ta reklama RTV Euro AGD sprawia że mam ochotę się za****ć

10

Przecież gdyby ta Ukraina się z naszą reprezentacją zmierzyła to z naszych Krychowiaków i Grosickich nie byłoby czego zbierać

2

Skąd Stekelenburg się tu wziął? On nie grał przypadkiem na Mundialu w RPA?

7

Zapowiada się niesamowity mecz, no najwyższa pora

1

Alaba genialne podanie

2

Według mnie okropne to Euro, żadnego meczu nie da się oglądać z zainteresowaniem, zamiast tego ma się ochotę przełączyć kanał

71

Świat staje na głowie, grubo rok po śmierci narkomana i kryminalisty a ci klękają jak jakiemuś Bogu

0

@sevs nie widziałem tego zajścia, to naprawdę trwało 20 minut? Wszystkie nagrania trwają 5 minut lub mniej

0

Zdążyłem zapomnieć że vermaelen grał u nas

0

@norbi77 dostała pewnie przez słuchawkę odgórne wytyczne

0

Dlaczego Belgia wciąż jest uznawana za "czarnego konia" skoro mieli 3 miejsce na Mundialu?

24

Dlatego Mundial w Katarze, gdzie piłkarze będą grali na pustyni należy odwołać i to jak najszybciej

0

@Stasiuburza gdyby chociaż ta kontuzja była nazajutrz, może byłby jakiś sens postowania tego, a tak wyszło porownanie idiotyczne i nie na miejscu

0

@DonMatteo901 mam nadzieję że teraz przestanie być postrzegany jako bóg

14

Umieszczenie tego Euro w 10 krajach to kolejna debilna decyzja UEFY, która zupełnie wykastrowała ten turniej z klimatu

0

Co tak cicho słychać komentatorów

2

@JohnnyBarca na mundialu w Brazylli pamiętam że pierwszy gol był samobójem Marcelo

1

Tego meczu sie nie da ogladac

0

Mam nadzieje że nie zasnę na tym meczzzzzzzzzzzzzz

0

@Stoiczkow ?? rasizm tolerowany na tej stronie???

0

przecież widac że z playbacku chłop leci

12

Ten mecz byłby nieoglądalny gdyby nie Szpakowski

0

W końcu gramy jak drużyna na miarę Chelsea albo Bayernu sousa ball przynosi efekty

0

@Mizander busquets powinien zakończyć tu karierę, poza tym przydałby się jako rezerwowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?