Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos i Mbappe.
14
Cały Ronaldo, nie gra absolutnie nic po czym strzela karnego którego nawet nie wypracował i robi twarz Mussoliniego.
0
Ten hymn EURO w tym roku jest daremny
2
@IbrahimAfellay 2021, nie udawajmy że wciąż mamy 2020 rok
1
@blaugrana1980 w którym momencie nie zachwycił? Myślałem że dzisiaj wystarczająco przekonał przeciwników jego transferu
3
@arraco no nie wiem, jak dla mnie gra na razie najlepszą piłkę obok Włochów
2
Ta reklama RTV Euro AGD sprawia że mam ochotę się za****ć
10
Przecież gdyby ta Ukraina się z naszą reprezentacją zmierzyła to z naszych Krychowiaków i Grosickich nie byłoby czego zbierać
2
Skąd Stekelenburg się tu wziął? On nie grał przypadkiem na Mundialu w RPA?
7
Zapowiada się niesamowity mecz, no najwyższa pora
1
Alaba genialne podanie
2
Według mnie okropne to Euro, żadnego meczu nie da się oglądać z zainteresowaniem, zamiast tego ma się ochotę przełączyć kanał
71
Świat staje na głowie, grubo rok po śmierci narkomana i kryminalisty a ci klękają jak jakiemuś Bogu
0
@sevs nie widziałem tego zajścia, to naprawdę trwało 20 minut? Wszystkie nagrania trwają 5 minut lub mniej
0
Zdążyłem zapomnieć że vermaelen grał u nas
0
@norbi77 dostała pewnie przez słuchawkę odgórne wytyczne
0
Dlaczego Belgia wciąż jest uznawana za "czarnego konia" skoro mieli 3 miejsce na Mundialu?
24
Dlatego Mundial w Katarze, gdzie piłkarze będą grali na pustyni należy odwołać i to jak najszybciej
0
@Stasiuburza gdyby chociaż ta kontuzja była nazajutrz, może byłby jakiś sens postowania tego, a tak wyszło porownanie idiotyczne i nie na miejscu
0
@DonMatteo901 mam nadzieję że teraz przestanie być postrzegany jako bóg
14
Umieszczenie tego Euro w 10 krajach to kolejna debilna decyzja UEFY, która zupełnie wykastrowała ten turniej z klimatu
0
Co tak cicho słychać komentatorów
2
@JohnnyBarca na mundialu w Brazylli pamiętam że pierwszy gol był samobójem Marcelo
1
Tego meczu sie nie da ogladac
0
Mam nadzieje że nie zasnę na tym meczzzzzzzzzzzzzz
0
@Stoiczkow ?? rasizm tolerowany na tej stronie???
0
przecież widac że z playbacku chłop leci
12
Ten mecz byłby nieoglądalny gdyby nie Szpakowski
0
W końcu gramy jak drużyna na miarę Chelsea albo Bayernu sousa ball przynosi efekty
0
@Mizander busquets powinien zakończyć tu karierę, poza tym przydałby się jako rezerwowy