Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nerwy w bezradności białych to jest miód na moje oczy
2
Zastanawiam się czy gdyby na ulicy ich tak samo klepnęli w twarz to by się zwijali z bólu i zakrywali twarz
0
Niestety City zmierza zdecydowane po tą wygraną ale fajnie by było jakby ten finał przywrócił pozycję Chelsea sprzed paru lat
2
@Esteban_ on jest tym odpadem
0
Ramos zaraz znowu nie zagra w pierwszym meczu następnej LM
1
Myślę że jak Real przejdzie to łatwo sobie poradzi z City ale Chelsea raczej przegra w finale
0
oby Werner z Lipska sie odpalił
1
jestem ogromnym zwolennikiem aguero, zwlaszcza za darmo wyobraźcie sobie rewanż z PSG gdybyśmy mieli wykończenie
0
Szkoda tylko że PSG wyeliminowało Bayern wcześniej, może gdyby tak się nie stało mielibyśmy półfinał na poziomie
1
@Uukasz_93 no w sumie miał racje
0
Jak PSG nie strzeliło jeszcze..
0
@nuter27 przecież wcześniej tez nie grali.
3
Dalej nie rozumiem dlaczego Guardiola nie gra napastnikiem? Przecież to wygląda tak źle że aż kłuje w oczy
0
@katalonczyk987 no miejmy nadzieję, w starciu z jakimkolwiek szejkami to nawet bede za Realem
1
@Encore Mbappe to Dembele tylko klasę wyżej
2
W porównaniu do półfinałów jakieś 7 lat temu to poziom półfinalistów w tym roku jest naprawdę tragiczny
0
@Lucassito mi tam pasuje
0
Z Neymarem w składzie mielibyśmy realne szanse na finał LM więc wygrana City to może nie taki mroczny scenariusz
0
oba kluby z taką grą w finale by dostały konkretny pogrom od Realu
1
@barcelonaLM no PSG jak widac nie takie straszne jak je malują
0
wy też macie strims world strasznie opóźniony ?
0
jak oceniacie szanse chelsea w ewentualnym finale
1
ciężko się to ogląda
1
@kamiVeB messi nie bedzie bliżej bo wtedy przyznają de bruyne
0
nie wiedziałem składów, guardiola przekombinował??
1
mam pomysł podłóżmy się w meczu z Atletico byle Real nie zdobyl mistrza
1
to mistrzostwo mogła przepuścić tylko Barcelona, szkoda jeśli teraz Real nabierze formy i lata dominacji Barcelony sie skończą
0
@robsesh jeszcze bym dodał chelsea z 2012
1
ile granada miała akcji w tym meczu??? 3?
1
teraz tylko błagam atletico a nie real