0

Nerwy w bezradności białych to jest miód na moje oczy

2

Zastanawiam się czy gdyby na ulicy ich tak samo klepnęli w twarz to by się zwijali z bólu i zakrywali twarz

0

Niestety City zmierza zdecydowane po tą wygraną ale fajnie by było jakby ten finał przywrócił pozycję Chelsea sprzed paru lat

2

@Esteban_ on jest tym odpadem

0

Ramos zaraz znowu nie zagra w pierwszym meczu następnej LM

1

Myślę że jak Real przejdzie to łatwo sobie poradzi z City ale Chelsea raczej przegra w finale

0

oby Werner z Lipska sie odpalił

1

jestem ogromnym zwolennikiem aguero, zwlaszcza za darmo wyobraźcie sobie rewanż z PSG gdybyśmy mieli wykończenie

0

Szkoda tylko że PSG wyeliminowało Bayern wcześniej, może gdyby tak się nie stało mielibyśmy półfinał na poziomie

1

@Uukasz_93 no w sumie miał racje

0

Jak PSG nie strzeliło jeszcze..

0

@nuter27 przecież wcześniej tez nie grali.

3

Dalej nie rozumiem dlaczego Guardiola nie gra napastnikiem? Przecież to wygląda tak źle że aż kłuje w oczy

0

@katalonczyk987 no miejmy nadzieję, w starciu z jakimkolwiek szejkami to nawet bede za Realem

1

@Encore Mbappe to Dembele tylko klasę wyżej

2

W porównaniu do półfinałów jakieś 7 lat temu to poziom półfinalistów w tym roku jest naprawdę tragiczny

0

@Lucassito mi tam pasuje

0

Z Neymarem w składzie mielibyśmy realne szanse na finał LM więc wygrana City to może nie taki mroczny scenariusz

0

oba kluby z taką grą w finale by dostały konkretny pogrom od Realu

1

@barcelonaLM no PSG jak widac nie takie straszne jak je malują

0

wy też macie strims world strasznie opóźniony ?

0

jak oceniacie szanse chelsea w ewentualnym finale

1

ciężko się to ogląda

1

@kamiVeB messi nie bedzie bliżej bo wtedy przyznają de bruyne

0

nie wiedziałem składów, guardiola przekombinował??

1

mam pomysł podłóżmy się w meczu z Atletico byle Real nie zdobyl mistrza

1

to mistrzostwo mogła przepuścić tylko Barcelona, szkoda jeśli teraz Real nabierze formy i lata dominacji Barcelony sie skończą

0

@robsesh jeszcze bym dodał chelsea z 2012

1

ile granada miała akcji w tym meczu??? 3?

1

teraz tylko błagam atletico a nie real

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?