Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z całym szacunkiem dla Pepa ale nie wystawić napastnika w tym meczu to trochę głupota
0
Chelsea nie rozczarujcie!!!!
0
@Yosemite nieudana? a on nie gra tam pare miesięcy?
4
@BorzyKrzys goodfellas 1990
gorączka 1995
gwiezdne wojny 1977
17
@Hanok za to mistrz i wicemistrz Hiszpanii przegrali z 4 druzyna Anglii
0
a co z van de beekiem?
1
to jest ten moment kiedy solskjær niszczy taktycznie swojego rywala
1
Footroll asystentem Emery'ego? XD
2
tylko u mnie tragicznie cichy jest komentarz na TVP?
4
emery to król ligi europy
1
hiszpanska inkwizycja X D
0
@msmsms tony soprano
a z tych dwoch to thomas shelby
13
Niesamowite, że Liverpool zajął 3 miejsce w tej lidze grając taki piach
2
@EdinsonCavani zwłaszcza te finały LM wyglądają niesamowicie szkoda ze nie wygrali obu
0
strzelilismy gola i to pieknego! co tu na tej stronie takie ponuraki
0
Atletico to kompletna amatorka, az dziwne że wygrali lige
21
to będzie największa niesprawiedliwość w tym sezonie jeśli lewy tego nie strzeli
1
@BorzyKrzys oglądałem oczekując chyba HBO-wego realizmu, ale zobaczyłem tam standard - nastolatki ćpają, imprezują i r***ają się z kim popadnie. Jakoś mnie to zniechęciło do dalszego oglądania
0
Real wygra na pewno podobnie jak całą ligę. Na całe szczęście Milan zmiótł Juventus pod dywan
1
@Kgorecki2500 uwielbiam tą grę, mam do niej ogromny sentyment podobnie jak do AC IV. Brotherhood jest świetny ale jednak ciężko dorównać drugiej części
1
Oj mam nadzieję że Chelsea zagra równie dobrze w finale i wygra, nie wiem czy De Bruyne by coś zmienił ale dzisiaj ich zdominowali w drugiej połowie
0
Zastanawia mnie czy Guardiola ma szanse na tryplet skoro odpadł z Pucharu Anglii, ale z drugiej strony wygrał Puchar Ligi
1
Chelsea kompletna tragedia
0
@Ojciec5tkidzieci jeszcze 2-1 z city
10
Wystarczyło wygrać z Granadą na własnym boisku
0
dajmy im strzelić i po sprawie
2
Dopiero jak gra przeciwko nam to widzę jak irytujący jest Suarez
0
Może to nie na miejscu jako że Barcelona gra dzisiaj o wszystko, ale jakoś o wiele bardziej się nie moge doczekać meczu Manchesteru City z Chelsea dzisiaj
0
Wydaje mi się że Atletico powinno podziękować już Simeone za wszystkie zasługi jeśli nie zdobędą mistrzostwa, owszem sezon 2013/14 był genialny, ale potem jego Atletico już nigdy nie wzniosło się na ten poziom, tylko raczej od finału Ligi Mistrzów w 2016 pikują w dół
2
Real Madryt to mistrzowie Hiszpanii 2020/2021. No chyba że zwycięży dzisiaj Atletico