2

Z całym szacunkiem dla Pepa ale nie wystawić napastnika w tym meczu to trochę głupota

0

Chelsea nie rozczarujcie!!!!

0

@Yosemite nieudana? a on nie gra tam pare miesięcy?

4

@BorzyKrzys goodfellas 1990
gorączka 1995
gwiezdne wojny 1977

17

@Hanok za to mistrz i wicemistrz Hiszpanii przegrali z 4 druzyna Anglii

0

a co z van de beekiem?

1

to jest ten moment kiedy solskjær niszczy taktycznie swojego rywala

1

Footroll asystentem Emery'ego? XD

2

tylko u mnie tragicznie cichy jest komentarz na TVP?

4

emery to król ligi europy

1

hiszpanska inkwizycja X D

0

@msmsms tony soprano

a z tych dwoch to thomas shelby

13

Niesamowite, że Liverpool zajął 3 miejsce w tej lidze grając taki piach

2

@EdinsonCavani zwłaszcza te finały LM wyglądają niesamowicie szkoda ze nie wygrali obu

0

strzelilismy gola i to pieknego! co tu na tej stronie takie ponuraki

0

Atletico to kompletna amatorka, az dziwne że wygrali lige

21

to będzie największa niesprawiedliwość w tym sezonie jeśli lewy tego nie strzeli

1

@BorzyKrzys oglądałem oczekując chyba HBO-wego realizmu, ale zobaczyłem tam standard - nastolatki ćpają, imprezują i r***ają się z kim popadnie. Jakoś mnie to zniechęciło do dalszego oglądania

0

Real wygra na pewno podobnie jak całą ligę. Na całe szczęście Milan zmiótł Juventus pod dywan

1

@Kgorecki2500 uwielbiam tą grę, mam do niej ogromny sentyment podobnie jak do AC IV. Brotherhood jest świetny ale jednak ciężko dorównać drugiej części

1

Oj mam nadzieję że Chelsea zagra równie dobrze w finale i wygra, nie wiem czy De Bruyne by coś zmienił ale dzisiaj ich zdominowali w drugiej połowie

0

Zastanawia mnie czy Guardiola ma szanse na tryplet skoro odpadł z Pucharu Anglii, ale z drugiej strony wygrał Puchar Ligi

1

Chelsea kompletna tragedia

0

@Ojciec5tkidzieci jeszcze 2-1 z city

10

Wystarczyło wygrać z Granadą na własnym boisku

0

dajmy im strzelić i po sprawie

2

Dopiero jak gra przeciwko nam to widzę jak irytujący jest Suarez

0

Może to nie na miejscu jako że Barcelona gra dzisiaj o wszystko, ale jakoś o wiele bardziej się nie moge doczekać meczu Manchesteru City z Chelsea dzisiaj

0

Wydaje mi się że Atletico powinno podziękować już Simeone za wszystkie zasługi jeśli nie zdobędą mistrzostwa, owszem sezon 2013/14 był genialny, ale potem jego Atletico już nigdy nie wzniosło się na ten poziom, tylko raczej od finału Ligi Mistrzów w 2016 pikują w dół

2

Real Madryt to mistrzowie Hiszpanii 2020/2021. No chyba że zwycięży dzisiaj Atletico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?