3

WARTO było przecierpieć te 4 klasyki dla tego wydarzenia

1

O co chodzi ze strojami? Czemu obie drużyny grają wyjazdowymi?

1

Obawiam się że dzisiaj dostaniemy srogą lekcję futbolu od Realu zupełnie jak PSG.

0

Myślę że Manchester City wygra trofeum choć będę kibicował Bayernowi i Chelsea.

0

Wolę odpaść z Ligi Europy/Ligi Ogórków niż przegrać w niedzielę z Realem.

0

Gdzie ten wasz mesjasz Xavi ?

0

Bardzo mnie cieszy że Arteta jednak uciszył krytyków i odbudował Arsenal, bo już odpadli z czołówki na bardzo długi czas

0

Drugi Xavi naturalnie jak zwykle pokazuje niski poziom w Juventusie.

1

Piękny Benzema Vamos Real to co zrobili przy trzeciej bramce i w ogóle w drugiej połowie to jest coś niesamowitego dawno czegoś takiego nie widziałem oby to był powrót na szczyt Realu i Barcelony

0

Po raz kolejny PSG odpadnie z Ligi Mistrzów po wylewie bramkarza (rok temu - gol De Bruyne w pierwszym meczu)

0

Pomyśleć że jeszcze niedawno United triumfowało w Lidze Europy i było wicemistrzem Anglii. Dziś to byłoby nie do pomyślenia

0

@Shado gdybyśmy wykorzystywali przynajmniej 50% naszych szans mielibyśmy szansę nawet na zwycięstwo.

2

Manchester City bierze w tym roku Ligę Mistrzów i nie ma, że nie.

0

United to marność

2

@Hubsao tym większy szacunek dla Ernesto

0

@Pawlak1992 1. barcelona pepa
2. city pepa oczywiscie
3. liverpool kloppa
4. bayern flicka
5. liverpool kloppa
6. hiszpania del bosque
7. brazylia
8. ferguson
9. klopp
10. mourinho (stary)
11. conte

0

@Joe_Pesci jest mistrzem świata więc kariera chyba się spełniła jednak.

0

Aubameyang na razie jedyny wyrazisty zawodnik u nas

0

Pięknie to wygląda na razie, jeszcze tylko skuteczniej i skończy się 3:0 lub wyżej

0

@ShawnC składem.

4

Zamiast Depaya do Barcelony przyjechał jakiś cienki bolek z Holandii przypominający piłkarza Lyonu jedynie z wyglądu.

4

Remis należał nam się jak psu buda.

1

City ma w tym sezonie niezwykle prostą drogę do mistrzostwa. taką przewagę przepuściła by już jedynie Barcelona

0

@zaiks to zagraj lepiej

0

Ktoś z @Moderacja chyba schował dumę do kieszeni i zwrócił komentarze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przed sezonem wszyscy myśleliśmy, że na ataku będziemy mieć Messiego, Depaya i Aguero. Tylko przypominam

1

Chelsea właśnie przegrało sobie lige

0

Pozdrawiam wszystkich prawdziwych patriotów. Dobrze wiemy, że Złota Piłka nie zasługuje na Lewego, który od dobrych 2 lat jest zdecydowanie najlepszym piłkarzem na całym świecie i w 2021 również zostawił konkurencję daleko w tyle. Wygrana Lewego dzisiaj byłaby przesadną nobilitacją dla nagrody.

2

@Piotr,1985 z Villarealem byl pierwszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?