Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@KapitanKnykiec byłem pewny że to angielskie pochodzenie
2
Z jednej strony fajnie, że Manchester City przegrało, a z drugiej wyśmienicie
3
Brak czerwonej za takie barbarzyństwo?
0
@macio_944 kto na tym lepiej wychodzi?
0
dawac ten real de jong ich okaleczy przeciez
0
@macio_944 na szczęście nie zagra i znowu odpadnie po trenerskim wylewie
0
Rozczarowujace Chelsea
0
Azpilicueta to jest szef obronca
0
@Pewex tego, ktory uczynił United sredniakiem na 7 lat?
1
dlaczego solskjær trzyma na boisku takie drewno jak freda, a dobry van de Beek grzeje lawe?
0
@BombowiecKrawczyk a tak nie jest?
27
Inter zasłużył na zwycięstwo, Real na porażkę, jest odwrotnie. Szkoda tego komentować
1
@arasz1819 raczej po prostu gra jak leszcz, a na to nie ma usprawiedliwienia.
0
fajnie przynajmniej że coutinho dał troche swiezosci po wejsciu
1
@Kettger nie wiesz co mowisz kolego
12
messi cos niewidoczny w tym meczu
0
na razie gramy nawet solidnie aż dziwnie się to mówi
5
@neeed dom z papieru to jeden z najgorszych seriali dekady.
2
@kamilop Dembele to karykatura piłkarza, Sancho po prostu ma niemrawy początek w nowym klubie
1
Kadra United już wcześniej wyglądała świetnie, z Fernandesem, Pogbą, Greenwoodem i Sancho z Varanem którzy niedawno doszli, ale po powrocie króla nie ma już chyba wątpliwości, że są faworytem do tytułu Ligi Angielskiej i jednymi z faworytów w Lidze Mistrzów.
1
United praktycznie zapewniło sobie tytuł transferem Ronaldo, będącym chyba najlepszą transakcją w ostatnich latach
0
W Manchestrze rządzi UNITED, City może im buty czyścić.
0
Naprawde Coutinho nie zostal wprowadzony? Zamiast tego Mingueza, zostawie to bez komentarza
0
kupujemy kovacicia?
15
Komentarz usunięty
2
@LuisSalvano lepiej pokaz ze masz jajca i usun konto na fcbarca.com
0
Tak bardzo chciałem zobaczyć Messiego i Aguero w Barcelonie :(
3
Z tej Anglii chyba jedynie szkoda mi Shawa z Rashfordem. Pierwszego z nich ogólnie szanuję, bo jest świetnym piłkarzem i zagrał genialne Euro, a drugi jest na tyle dobrą osobą, że widząc go po przegranym finale zrobiło się trochę przykro
3
Mecz się jeszcze nie skończył, ale moge powiedzieć że żadna reprezentacja mnie nie zawiodła tak bardzo jak Włosi w tym meczu. Po Polakach przynajmniej człowiek spodziewał się tragedii
0
@daniel32778 Real przynajmniej grał jak topowa drużyna