2

@KapitanKnykiec byłem pewny że to angielskie pochodzenie

2

Z jednej strony fajnie, że Manchester City przegrało, a z drugiej wyśmienicie

3

Brak czerwonej za takie barbarzyństwo?

0

@macio_944 kto na tym lepiej wychodzi?

0

dawac ten real de jong ich okaleczy przeciez

0

@macio_944 na szczęście nie zagra i znowu odpadnie po trenerskim wylewie

0

Rozczarowujace Chelsea

0

Azpilicueta to jest szef obronca

0

@Pewex tego, ktory uczynił United sredniakiem na 7 lat?

1

dlaczego solskjær trzyma na boisku takie drewno jak freda, a dobry van de Beek grzeje lawe?

0

@BombowiecKrawczyk a tak nie jest?

27

Inter zasłużył na zwycięstwo, Real na porażkę, jest odwrotnie. Szkoda tego komentować

1

@arasz1819 raczej po prostu gra jak leszcz, a na to nie ma usprawiedliwienia.

0

fajnie przynajmniej że coutinho dał troche swiezosci po wejsciu

1

@Kettger nie wiesz co mowisz kolego

12

messi cos niewidoczny w tym meczu

0

na razie gramy nawet solidnie aż dziwnie się to mówi

5

@neeed dom z papieru to jeden z najgorszych seriali dekady.

2

@kamilop Dembele to karykatura piłkarza, Sancho po prostu ma niemrawy początek w nowym klubie

1

Kadra United już wcześniej wyglądała świetnie, z Fernandesem, Pogbą, Greenwoodem i Sancho z Varanem którzy niedawno doszli, ale po powrocie króla nie ma już chyba wątpliwości, że są faworytem do tytułu Ligi Angielskiej i jednymi z faworytów w Lidze Mistrzów.

1

United praktycznie zapewniło sobie tytuł transferem Ronaldo, będącym chyba najlepszą transakcją w ostatnich latach

0

W Manchestrze rządzi UNITED, City może im buty czyścić.

0

Naprawde Coutinho nie zostal wprowadzony? Zamiast tego Mingueza, zostawie to bez komentarza

0

kupujemy kovacicia?

15

Komentarz usunięty

2

@LuisSalvano lepiej pokaz ze masz jajca i usun konto na fcbarca.com

0

Tak bardzo chciałem zobaczyć Messiego i Aguero w Barcelonie :(

3

Z tej Anglii chyba jedynie szkoda mi Shawa z Rashfordem. Pierwszego z nich ogólnie szanuję, bo jest świetnym piłkarzem i zagrał genialne Euro, a drugi jest na tyle dobrą osobą, że widząc go po przegranym finale zrobiło się trochę przykro

3

Mecz się jeszcze nie skończył, ale moge powiedzieć że żadna reprezentacja mnie nie zawiodła tak bardzo jak Włosi w tym meczu. Po Polakach przynajmniej człowiek spodziewał się tragedii

0

@daniel32778 Real przynajmniej grał jak topowa drużyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?