Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO ligę akurat przegrali sobie w meczu z Tottenhamem, a nie w ostatniej kolejce.
4
Zdelegalizować Real Madryt. Zrównać Santiago Bernabeu z ziemią. No i przede wszystkim pozbawić Viniciusa Juniora prawa do uprawiania tej dyscypliny
2
@pike_najlepszy Real mógłby wygrywać Ligę Mistrzów przechodząc 4 razy pod rząd samobójami rywali z zeroma strzałami na koncie, ale również znajdzie się atencjusz udający obiektywizm mówiąc "Real zagrał mądry mecz, okazał mentalną domonację i wygrał zasłużenie"
0
@Vintee nic nie daje tak samo jak wieczna samokrytyka, ale po co udawać fałszywy obiektywizm i chwalić Real za występ w tej Lidze Mistrzów?
3
@michal26 nawet ten Real Zidana grający zawsze w 12 potrafił pokazać takiemu PSG, czy też Bayernowi gdzie jego miejsce grając faktycznie dosyć dobry futbol. A tutaj? Zero jakości i najgorszy klubowy występ zwycięzcy w Lidze Mistrzów od 2012.
1
@MESSIah16 starcia z City Liverpoolu ewidentnie pokazały że te drużyny są na dokładnie tym samym poziomie, według mnie Liverpool jest minimalnie lepszy biorąc pod uwagę ten sezon.
1
@barcelonaLM z City bramkarz Realu nie był nawet w połowie w takiej formie jak dzisiaj.
0
Ten mecz, jak i cały występ Realu w tej edycji LM był po prostu jednym wielkim żartem z tej dyscypliny. Nawet mimo dzisiejszej nocy Liverpool pozostaje obecnie najlepszym klubem na świecie.
2
Od dzisiaj jestem kibicem Realu. Przynajmniej będę wygrywał bez względu na styl
0
@Vamos_RM z jedną różnicą, że Milan i PSG nie przegrali z Barceloną 0:4 u siebie.
1
Liverpool będą oficjalnymi frajerami roku jeśli nie wygrają tego meczu, a wynik City się utrzyma.
0
@kiper09 wystarczy że wygrają z Newcastle i Evertonem, a to nie powinien być żaden problem
7
Będę płakał za Frenkiem. Bardzo niekorzystna decyzja ze strony klubu, zwłaszcza że w klubie nadal pasożytuje Umtiti, o którego istnieniu już każdy zapomniał oraz Lenglet z Roberto.
35
Niby strona Barcelony a można czuć się tutaj jak na Camp Nou w rewanżu z Frankfurtem. W momencie gdy powinniśmy mieć tu żałobę wypełzło stado kibiców Realu i trwa celebracja w najlepsze.
3
Zaczyna się śmianie z City, podczas gdy normalnie każdy jest ich wielkim fanem. No typowa La Rambla. Autentycznie nie mogę uwierzyć w to co widzę w tym meczu i tak jak nie wierzyłem w te okultyzmy, pakty z diabłem Realu tak to jest po prostu czarna magia i nic więcej.
14
Liczyłem na manitę ze strony City, ale i skromne 1:0 mnie zadowoli.
0
Dobrze że Sterling nie gra, bo wtedy na żadną twarz na boisku nie możnaby spojrzeć
0
OFICJALNIE: Liverpool zwycięzcami Ligi Mistrzów 2021/2022!
0
@Worny pierwszy mecz zagrał wybitnie, więc nie oceniajmy go po jednej wpadce.
1
Przecież wszyscy wiemy że Liverpool przechodzi dalej. I nie ma się z czego cieszyć że teraz przegrywa, bo tylko oni zrobią cokolwiek w finale z Realem.
4
@AmigoBlancos City już dawno nie interesuje tylko liga, więc chyba będzie to porażka.
0
Oglądnąłbym mecze o 3 miejsce w Lidze Mistrzów.
1
Mecz roku na razie.
4
W życiu nie kibicowałem City tak mocno jak w tym momencie. Precz z Realem
1
Dzisiaj nadszedł dzień, kiedy kończy się szczęście Realu. Manchester City to drużyna zupełnie innego kalibru niż PSG i o większej skuteczności niż Chelsea. Powinno się skończyć manitą.
11
Ronaldo to fenomenalny piłkarz.
2
Arsenal spokojnie ogra Chelsea 4:2 na wyjeździe, ale Southampton już za mocny.
4
@Vebrol bardzo prawdopodobne.
2
Liverpool - na chwilę obecną najlepszy klub na świecie.
0
Jordi Alba miał jakiś czas temu wyborny moment, aby odejść w chwale jako legenda klubu, ale nie skorzystał z okazji i pozostanie jednym wielkim symbolem kompromitacji w Europie - zwłaszcza z Liverpoolem. I teraz mamy następną do bogatej kolekcji. To samo tyczy się Ter Stegena, na jego nazwisko już nikt nie będzie przywoływał pięknych wspomnień z Ligi Mistrzów 2014/15, zamiast tego ludzie będą pamiętać jedynie ręcznik i cień bramkarza z ostatnich sezonów.