1

De Bruyne pajac totalny

0

@Qba2312 nasz klub, zamykam dyskusję

0

Obawiam się że Bayern dzisiaj zawstydzi PSG. Szkoda Messiego z Neymarem, ale ta drużyna to po prostu bałagan

0

No to City z mistrzostwem. Jeśli nie zostaną odjęte punkty przez FIFA to mają ligę na wyciągnięcie ręki

2

Felix marnował swój talent w Atletico. Mam nadzieję że wypali w Chelsea

1

@MesQueUnClub96 nie róbmy z Ferrana takiego łamagi, bo czasami jakiegoś farfocla wsadzi

2

Jak widziałem ten rozbieg to jakoś wiedziałem, że zmarnuje

2

Czy ściąganie piłkarzy po dobrym turnieju międzynarodowym kiedykolwiek wypaliło? Jak widzę tego Gakpo to przypomina mi się transfer Jamesa Rodrigueza do Realu

0

Bez komentarza w meczu United na Canal+?

0

Frenkie de Jong wyrasta na naszych oczach na lidera środkowej linii. W następnych sezonach możemy mieć najpotężniejszą pomoc na całym świecie

0

Szkoda talentu Milika na Juventus. Zwłaszcza, że większość meczów zaczyna z ławki

0

Era Fatiego się już skończyła. Czas się go pozbyć z klubu i przekazać 10 komuś kto faktycznie na nią zasłuży.

12

To była najbardziej daremna akcja defensywna jaką widziałem kiedykolwiek w piłce nożnej

0

Co jak co, ale w meczach z Realem takiego Savicia czy innych rzeźników się pięknie ogląda.

0

Nienawiść do Viniciusa

0

Griezmann zagrał znakomity Mundial, po czym wraca do klubu i jego forma wraca do normalności, gra fatalnie. Jak to z nim jest?

0

Dublet pod takim trenerem będzie absolutnym cudem.

0

No to City z mistrzostwem

1

Mount w tym sezonie to parodia, wręcz karykatura piłkarza.

1

Tottenham i Villarreal blisko popsucia pięknego wieczoru

0

Jak zwykle na Tottenham nie można liczyć, bo zaraz będą się moczyć pod siebie

3

To może jednak zostawimy Xaviego jeszcze na jeden sezon?

5

To rozczarowanie komentatorów bezcenne

0

Tottenham i tak zatrzyma City. Już nic nie stoi na drodze Arsenalowi.

0

Możliwe, że United spuści nam taki łomot, że Xaviego po prostu wyrzucą choćby ze względów wizerunkowych.

0

United nas rozwali w Lidze Europy. Boję się o kolejne 8:2.

1

@Barwindg zapamiętam to zdanie przy każdym meczu Realu Madryt

1

@BorzyKrzys jako film naprawdę przeciętny, ale jako doświadczenie w kinie bądź pierwszy seans jako fan starych filmów o Spider Manie oglądało się absolutnie wybitnie.

0

@mekston oby Arsenal zdobył mistrza, bo to ciągłe wygrywanie City już trochę męczy. Zwłaszcza, że w Premier League jest największa rywalizacja.

2

Dobry chłopak był i mało pił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?