Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
De Bruyne pajac totalny
0
@Qba2312 nasz klub, zamykam dyskusję
0
Obawiam się że Bayern dzisiaj zawstydzi PSG. Szkoda Messiego z Neymarem, ale ta drużyna to po prostu bałagan
0
No to City z mistrzostwem. Jeśli nie zostaną odjęte punkty przez FIFA to mają ligę na wyciągnięcie ręki
2
Felix marnował swój talent w Atletico. Mam nadzieję że wypali w Chelsea
1
@MesQueUnClub96 nie róbmy z Ferrana takiego łamagi, bo czasami jakiegoś farfocla wsadzi
2
Jak widziałem ten rozbieg to jakoś wiedziałem, że zmarnuje
2
Czy ściąganie piłkarzy po dobrym turnieju międzynarodowym kiedykolwiek wypaliło? Jak widzę tego Gakpo to przypomina mi się transfer Jamesa Rodrigueza do Realu
0
Bez komentarza w meczu United na Canal+?
0
Frenkie de Jong wyrasta na naszych oczach na lidera środkowej linii. W następnych sezonach możemy mieć najpotężniejszą pomoc na całym świecie
0
Szkoda talentu Milika na Juventus. Zwłaszcza, że większość meczów zaczyna z ławki
0
Era Fatiego się już skończyła. Czas się go pozbyć z klubu i przekazać 10 komuś kto faktycznie na nią zasłuży.
12
To była najbardziej daremna akcja defensywna jaką widziałem kiedykolwiek w piłce nożnej
0
Co jak co, ale w meczach z Realem takiego Savicia czy innych rzeźników się pięknie ogląda.
0
Nienawiść do Viniciusa
0
Griezmann zagrał znakomity Mundial, po czym wraca do klubu i jego forma wraca do normalności, gra fatalnie. Jak to z nim jest?
0
Dublet pod takim trenerem będzie absolutnym cudem.
0
No to City z mistrzostwem
1
Mount w tym sezonie to parodia, wręcz karykatura piłkarza.
1
Tottenham i Villarreal blisko popsucia pięknego wieczoru
0
Jak zwykle na Tottenham nie można liczyć, bo zaraz będą się moczyć pod siebie
3
To może jednak zostawimy Xaviego jeszcze na jeden sezon?
5
To rozczarowanie komentatorów bezcenne
0
Tottenham i tak zatrzyma City. Już nic nie stoi na drodze Arsenalowi.
0
Możliwe, że United spuści nam taki łomot, że Xaviego po prostu wyrzucą choćby ze względów wizerunkowych.
0
United nas rozwali w Lidze Europy. Boję się o kolejne 8:2.
1
@Barwindg zapamiętam to zdanie przy każdym meczu Realu Madryt
1
@BorzyKrzys jako film naprawdę przeciętny, ale jako doświadczenie w kinie bądź pierwszy seans jako fan starych filmów o Spider Manie oglądało się absolutnie wybitnie.
0
@mekston oby Arsenal zdobył mistrza, bo to ciągłe wygrywanie City już trochę męczy. Zwłaszcza, że w Premier League jest największa rywalizacja.
2
Dobry chłopak był i mało pił