2

Maroko zasłużyło na awans, ale mimo wszystko to bardzo smutne zwieńczenie kariery największego piłkarza w historii.

0

Pedri i Gavi to bracia?

0

Fajnie, że jak na razie dobrze się murujemy, tylko co z tego, skoro nie potrafimy przeprowadzić kompetentnie kontrataku...

0

Jak myślicie, kto ze starcia Holandia - Australia znajdzie się w półfinale?

1

Jestem w szoku że Scaloni wystawił marnego Papu Gomeza na ataku. Tymczasem na ławce siedzą Lautaro i Dybala, który był w wybitnej formie przed kontuzją.

3

@kacperst każdy, kto oglądał więcej niż jedną sytuację z całego meczu.

0

@kryhaa Frenkie zostaje i nie ma, że nie.

0

Memphis to kocur, który nieraz powinien w tym klubie grać za fatalnego Dembele

8

@FabianMrozek profilowe zobowiązuje.

13

Po kim jak po kim, ale po Iwańskim się nie spodziewałem ostrej krytyki w kierunku Ronaldo.

1

@Kamiloza91 Simone Zaza

1

Chyba najgorzej wykonany rzut karny na tym turnieju. Wstyd

0

Dembele out!!! Rashford in !!!!!

0

Holandia jest naprawdę słaba. Anglicy nie powinni mieć z nimi problemu, o ile się z nimi spotkają w fazie pucharowej.

1

@AmigoBlancos a ja się zupełnie zgadzam, komentarze o Ronaldo tutaj to smutny absurd.

1

Ależ was boli Ronaldo. Niech nam strzela a serwery i inne rzeczy pękają.

1

Przy zejściu Nuno Mendesa płakali nawet prawdziwi mężczyźni.

0

Brazylia bez Neymara nie istnieje, jeśli nie wróci on na 1/8 to szykuje się szybki powrót do domu

6

Torres to kapitalny piłkarz, niestety będzie niedoceniany przez pryzmat fatalnych pudeł. Taki hiszpański Milik.

4

Liczę na powtórkę z ostatniego 6:0

3

Węgrzyn zawsze sprawia wrażenie, jakby komentował po kilku głębszych

0

Pan "Vinikius" niech zejdzie z boiska i nie robi wstydu Brazylijczykom.

5

Tzw. strzał barceloński

8

Ależ smutno się czyta tutaj komentarze zgorzknialców hejtujących Ronaldo przy każdej sytuacji. Kompleks CR7 na tej stronie tylko udowadnia jak wielkim jest piłkarzem.

1

Spośród wszystkich transferow z ostatnich lat to chyba właśnie przy Griezmannie najbardziej bolało mnie, że jego pobyt u nas nie wypalił. Porównywalnie w przypadku Coutinho czy Aguero, no i wszystko zanosi się na Depaya.

0

Gdzie Milik? On musi mieć jakiś uraz, bo innego racjonalnego wytłumaczenia dla jego nieobecności na boisku do tej pory nie widzę

1

Panie Michniewicz, panu już podziękujemy

0

Wygląda na to, że awanse z naszej grupy są znane zanim się ona na dobre zaczęła, szkoda Messiego i Lewandowskiego.

0

@Krzywy95 van de Beek ledwo do U-23 się załapał z tą formą.

0

Dlaczego nasz Depay na ławce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?