Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Maroko zasłużyło na awans, ale mimo wszystko to bardzo smutne zwieńczenie kariery największego piłkarza w historii.
0
Pedri i Gavi to bracia?
0
Fajnie, że jak na razie dobrze się murujemy, tylko co z tego, skoro nie potrafimy przeprowadzić kompetentnie kontrataku...
0
Jak myślicie, kto ze starcia Holandia - Australia znajdzie się w półfinale?
1
Jestem w szoku że Scaloni wystawił marnego Papu Gomeza na ataku. Tymczasem na ławce siedzą Lautaro i Dybala, który był w wybitnej formie przed kontuzją.
3
@kacperst każdy, kto oglądał więcej niż jedną sytuację z całego meczu.
0
@kryhaa Frenkie zostaje i nie ma, że nie.
0
Memphis to kocur, który nieraz powinien w tym klubie grać za fatalnego Dembele
8
@FabianMrozek profilowe zobowiązuje.
13
Po kim jak po kim, ale po Iwańskim się nie spodziewałem ostrej krytyki w kierunku Ronaldo.
1
@Kamiloza91 Simone Zaza
1
Chyba najgorzej wykonany rzut karny na tym turnieju. Wstyd
0
Dembele out!!! Rashford in !!!!!
0
Holandia jest naprawdę słaba. Anglicy nie powinni mieć z nimi problemu, o ile się z nimi spotkają w fazie pucharowej.
1
@AmigoBlancos a ja się zupełnie zgadzam, komentarze o Ronaldo tutaj to smutny absurd.
1
Ależ was boli Ronaldo. Niech nam strzela a serwery i inne rzeczy pękają.
1
Przy zejściu Nuno Mendesa płakali nawet prawdziwi mężczyźni.
0
Brazylia bez Neymara nie istnieje, jeśli nie wróci on na 1/8 to szykuje się szybki powrót do domu
6
Torres to kapitalny piłkarz, niestety będzie niedoceniany przez pryzmat fatalnych pudeł. Taki hiszpański Milik.
4
Liczę na powtórkę z ostatniego 6:0
3
Węgrzyn zawsze sprawia wrażenie, jakby komentował po kilku głębszych
0
Pan "Vinikius" niech zejdzie z boiska i nie robi wstydu Brazylijczykom.
5
Tzw. strzał barceloński
8
Ależ smutno się czyta tutaj komentarze zgorzknialców hejtujących Ronaldo przy każdej sytuacji. Kompleks CR7 na tej stronie tylko udowadnia jak wielkim jest piłkarzem.
1
Spośród wszystkich transferow z ostatnich lat to chyba właśnie przy Griezmannie najbardziej bolało mnie, że jego pobyt u nas nie wypalił. Porównywalnie w przypadku Coutinho czy Aguero, no i wszystko zanosi się na Depaya.
0
Gdzie Milik? On musi mieć jakiś uraz, bo innego racjonalnego wytłumaczenia dla jego nieobecności na boisku do tej pory nie widzę
1
Panie Michniewicz, panu już podziękujemy
0
Wygląda na to, że awanse z naszej grupy są znane zanim się ona na dobre zaczęła, szkoda Messiego i Lewandowskiego.
0
@Krzywy95 van de Beek ledwo do U-23 się załapał z tą formą.
0
Dlaczego nasz Depay na ławce?