0

Jakiemu klubowi, oprócz oczywiście Barcelony najbardziej życzycie powrotu do europejskiej czołówki? Ja osobiście chciałbym, żeby Borussia pozbyła się kiedyś tego genu frajerstwa i zdetronizowała Bayern w Niemczech, może nawet powalczyła w Lidze Mistrzów.

1

@bartas97 Harry Potter.

0

Haaland strzelił w końcu prawdziwego gola, czy znowu tap in albo karny?

3

Fajnie by było, gdyby City jednak zadowoliło się wygraną Ligą Mistrzów i Arsenal dociągnął do końca. W Premier League muszą jednak nastąpić jakieś zmiany, bo robi się nudno.

2

@gacper 58 milionów to dzisiaj grosze. Porównaj sobie to z ceną za Coutinho.

1

Tottenham czasami, nawet często wygląda jak najgorsza drużyna w historii. Jednak człowiek docenia tą cienką Barcelonę, jak widzi takie kluby.

10

Milan prezentuje zaskakująco wysoki poziom dzisiaj, biorąc pod uwagę ich ostatnią formę. Faktycznie wyglądają jak drużyna na miarę ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

1

@GeneralXavi tacy z nich frajerzy, że wygrali Ligę Mistrzów w ostatnich 8 latach w przeciwieństwie do nas. Są obecnie słabi, ale pod względem frajerstwa nie można ich stawiać obok PSG, Borussi czy nas przede wszystkim.

0

@Vernon_Roche lepszy Lampard od Hogwartu.

0

Napoli jest skończone.

2

Ten Kukuryku to jeden z najgorszych transferów Chelsea w ostatnim czasie, niemal tak zły jak Lukaku. Absolutnie fatalny obrońca, jakoś mnie nie dziwi, że to nasz wychowanek.

1

@Oskar00 w kwestii Viniciusa nie mogę być obiektywny, z jednej strony masz rację, z drugiej jego twarz raczej sprawia że wyłączam mecze.

0

Napoli wykruszyło się po Mundialu. Oby już nigdy więcej nie było tego typu turniejów w połowie sezonu

3

@MesQueUnClub96 patrząc na historię? Pokonali ich raz 4:1 dekadę temu, a potem przez wiele lat z nimi przegrywali. Chelsea za to ich wywalili z LM całkiem niedawno.

1

Janusz Tracz na trybunach San Siro

1

Mental z poprzedniego sezonu im pozostał, szykuje się obrona trofeum. Nie sądzę, aby nawet City ich miało powstrzymać

1

Uwielbiam rasizm na tej stronie, gdy tylko gra Vinicius

0

Dziś będzie niebieski wieczór. Zarówno we Włoszech jak i Hiszpanii

1

@Deviler akurat się zgodzę, że nie było źle do drugiej bramki. Ale w ostatnich zdaniach go już odkleiło.

3

Bayern zasłużenie przegrał, ale nie rozumiem śmiechów z Tuchela. Gość przyszedł niedawno i trenuje ich od 3 meczów, a po Nagelsmannie został jeden wielki bajzel, który ciężko ogarnąć w tydzień. Biorąc to pod uwagę i tak wyrazy uznania, że Bayern był dzisiaj konkurencyjny do momentu drugiej bramki.

1

Szkoda, bo mecz był na remis do tej pory. Nie wiem, dlaczego obrońcy i bramkarze nadal kiwają się z napastnikami na własnej połowie

1

Niech ten Inter w końcu odpadnie, ta drużyna jest tak fatalna

20

Nie wiem czy ktoś już wspomniał, ale w Manchesterze ogromna wichura dzisiaj.

0

Haaland w sam środek, no piękny strzał, robota profesjonalisty. Porównujcie go dalej do Lewandowskiego.

0

@Katalończyk 99 przegraliśmy z nimi również 4:0.

2

Obie drużyny i tak będą trząść portkami na widok Realu w półfinale. Bo w Chelsea straciłem już wiarę po ostatnim meczu.

2

Oby Bayern dziś zwyciężył. Kompromitacja wielkiego Premier League zawsze cieszy

0

My tą ligę niestety jeszcze przegramy. Xavi już nikogo nie nabierze.

2

No niestety takimi meczami się przegrywa mistrzostwo. Może za 20 lat

4

Widziałem wiele kompromitacji naszego klubu, ale oprócz rewanżu z Liverpoolem chyba żaden mecz mnie tak nie zabolał jak ten wczorajszy. Teraz rozumiem, jak czuli się kibice United po porażce 7:0 na Anfield.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?