Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
City wygra ligę po raz kolejny i będzie wygrywać, póki nie pojawi się realny konkurent do mistrzostwa.
0
Nie oglądam meczu, był jakiś przekręt przy nieuznanym golu dla Celty?
1
Miał być Messi, Kimmich, Neymar, Cancelo, Bernardo, Felix.. zostaniemy z Fatim. Klasyczna Barcelona
0
Jak wam się wydaje, w tym sezonie liga jest ustawiana pod Real jak w 2016/17? A może korzyść tej drużyny płynąca z decyzji sędziów jest przypadkiem?
4
Cóż za soczyste zbliżenie na te majestatyczne łydki Grealisha
0
Co to za wymoczki komentują na Polsacie?
0
Ze składem w pełni sprawnym i tak będziemy mieli mniejsze szanse na ligę niż Real bez kluczowych piłkarzy. Zapamiętajcie te słowa.
1
Tottenham masakra, co się stało z tym klubem po finale Ligi Mistrzów.. Nie, żebym nad tym szczególnie ubolewał
8
Jeszcze Kevin-Prince Boateng, choć ten był tylko wypożyczony do Barcelony.
0
@Kilotopy przeczytałem "Bernardo" jako "Cancelo" to się zdziwiłem
0
@abram3k który z nich by przyszedł, byłbym zadowolony.
0
"Portugalczyk uważa, że po wygraniu Ligi Mistrzów zakończył swój cykl w Manchesterze"
W sensie tą Ligę Mistrzów, podczas której był wypożyczony do Bayernu, którego City rozwaliło w ćwierćfinale?
1
A co tam robi Iworyjczyk Haller? Gündogan zasłużenie pierwszy, ale reszta listy to żenada
1
Jakbyście musieli wybrać między transferem Cancelo lub Silvy, na kogo by padło? Ja osobiście uważam że Cancelo jest o wiele bardziej potrzebny biorąc pod uwage jak wygląda nasza prawa obrona.
1
@Kgorecki2500 Iorweth miał się pojawić w 3, niestety gra przedwcześnie wyszła i wycięto z nim wszelki content.
0
@Cukson oni z innych powodów, nie lubią go bo jego cienki poziom od paru lat ich irytuje. Tym bardziej, że Real upiera się, aby nikim go nie zastąpić na prawej obronie
13
W oficjalnych rozgrywkach to po nim nawet Ferran się przejedzie. Frajer
1
@Gaz gdyby nie odchodził dzisiaj byłby najlepszy na świecie. Może nawet na poziomie Messiego.
4
@shahman aż mi go szkoda, dopiero przyszedł to jeszcze cywilizowany na razie
3
To jest piękna sprawa, że Xavi wystawiając cieniasów złoił zad zmotywowanemu Realowi grającego pierwszym składem. Liczę na powtórkę we właściwym sezonie
1
@Encore taki Xavi troche
0
@Roobo może mi się przywidziało, bi już porobiony oglądam ten mecz ;) Viniciusa w innym stanie nie da rady oglądać
0
@Roobo symuluje, karne powoduje, już niedługo stanie się naszym Ramosem
0
Z Araujo się nieprzyjemny piłkarz zrobił
3
@macio_944 ot, byliśmy najgorszą Barceloną od lat grającą z chyba najlepszym Bayernem w historii. Oczywiście nikt nie przewidywał aż 8:2, ale raczej nikt też nie spodziewał się zwycięstwa. Za to kompromitacja z Liverpoolem w 2019 po tym czasie nadal mi wydaje się złym snem.
1
@Kgorecki2500 Serca z Kamienia to najlepsza rzecz w Wiedźminie. Ludzie krytykują główny wątek, dla mnie też cudo. A Krew i Wino wiadomo, TOP
1
@Antajbandaj czyli jak powiedzieć, że jesteś Polakiem nie mówiąc, że jesteś Polakiem.
0
@jacobFCB "Felix chce, ale Barcelonie nie staje... pieniędzmi"
0
@abram3k ale to już na pewno ten sezon !! Nie oszukujmy się, City wygra tą ligę i będzie wygrywało, choćby wymienili całą 11
0
@Bartek_VEB o matko boska