Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Liverpool z golem na 3:1 :) Piękny jest to klub
9
Ale w Chelsea muszą płakać za Abramowiczem, te transfery Boehly'ego to jest taki syf, że nawet zarząd Barcelony circa 2016 się temu nie równa.
2
Liverpool z golem i od razu humor gituwa. Tym bardziej, że Darwin
0
@Medium dawno nie oglądałem Arsenalu to się zdziwiłem. A jeszcze niedawno TOP
0
@Medium co z Ramsdalem?
2
Choć na to szansa jest bardzo mała, to mam cichą nadzieję, że ich fart się w końcu skończy i Real się dzisiaj potknie z Atletico. A już najlepiej to będzie smakowało, jakby ich ukąsili Griezmann z Depayem. Mam ochotę nareszcie zobaczyć takie zbliżenia kamery na Bellinghama czy jakiegoś Viniciusa po porażce. Vamos Atletico
63
A więc tak czują się kibice Realu co mecz
1
Teraz się zachciało! TERAZ!!!
0
Czy my zaczniemy kiedykolwiek grać równo, przecież już było dobrze ku...
4
Nikt nie da rady zatrzymać machiny Guardioli przed drugim trypletem z rzędu.
0
To teraz United robi powtórkę z finału w Barcelonie
0
McTominay, początkowo wydawało się, że ma potencjał. Ostatecznie okazał się tak złym piłkarzem, że można go na spokojnie nazwać odpowiednikiem Roberto w United.
4
Autentycznie United lepiej wyglądało w tym jednym dobrym sezonie Solskjæra (chyba 2021/2022), niż za Ten Haga. Zrobił taką robotę w Ajaksie, że spodziewałem się stopniowego powrotu United do czołówki, a tu dno i cztery metry mułu.
3
Te transfery United mnie nigdy nie przestaną bawić. Kupują gwiazdę za grube miliony, która ma zapewnić stabilność po czym wychodzi jak zwykle (Onana, Maguire, Lukaku, Sancho, Ronaldo, Wan Bissaka, możnaby wymieniać w nieskończoność)
0
@MesQueUnClub96 niby prawda, ale to tak jakby zapowiedzieć, że Real będzie miał farta, albo Napoli zrujnuje kupon.
0
City rozgromione, idziemy po puchar
1
Felix jest święty
0
@Bobo25 Borussia to gra z PSG panie bobo
1
Mecz w Mediolanie to był taki shit, że teraz jakikolwiek będzie się lepiej oglądało.
1
Ktoś ogląda Milan regularnie? Leaõ zawsze jest taki tragiczny, czy tylko dzisiaj mu nie wychodzi?
0
Właśnie się dowiedziałem, że jutro nie będzie Ligi Mistrzów nigdzie poza Polsatem Sport Premium. TVP to jest nieśmieszny żart. Stracili jedyny powód, dla którego kiedykolwiek mógłbym włączyć ich kanał
0
@clyde również grałem w demo i mi się mega spodobał klimat, trochę inspiracji Bloodborne, tylko to sterowanie wydało mi się zbyt sztywne.
1
@MesQueUnClub96 w takim razie
- City
- Young Boys
- Feyenoord/Newcastle/Union Berlin
- Borussia
- Felix
- Vinicius
- De Bruyne
- Dembele
1
@MesQueUnClub96 jak niby obstawić największe niespodzianki? To się mija z jej definicją
11
Należą się słowa uznania dla Gaviego i Frenkiego za ich występy. To co oni robią w środku pola to jest sztuka
0
Znakomicie się to ogląda, ale po ostatnim sezonie najbardziej chyba jestem zadowolony, że Raphinha i Ferran się odpalają. Większość spisała już ich na straty.
1
Każdego dnia dziękuję Bogu za Gaviego
6
Co jak co, ale patrząc na nazwiska mamy najlepszą kadrę od jakiegoś 2019. Aż dziwnie pomyśleć, że musieliśmy jeszcze niedawno wypożyczać takich Traore i De Jongów.
2
Ale narzekacie, Lewy spoko gra. Trochę do przodu, trochę do boku, nawet coś pokiwa.
5
Widziałem przed chwilą tą powtórkę gola Felixa i jestem w szoku. Od początku byłem pozytywnie nastawiony co do jego transferu, ale jakieś wątpliwości były. To natomiast była bramka jak za najlepszych czasów Messiego