0

A Liverpool z golem na 3:1 :) Piękny jest to klub

9

Ale w Chelsea muszą płakać za Abramowiczem, te transfery Boehly'ego to jest taki syf, że nawet zarząd Barcelony circa 2016 się temu nie równa.

2

Liverpool z golem i od razu humor gituwa. Tym bardziej, że Darwin

0

@Medium dawno nie oglądałem Arsenalu to się zdziwiłem. A jeszcze niedawno TOP

0

@Medium co z Ramsdalem?

2

Choć na to szansa jest bardzo mała, to mam cichą nadzieję, że ich fart się w końcu skończy i Real się dzisiaj potknie z Atletico. A już najlepiej to będzie smakowało, jakby ich ukąsili Griezmann z Depayem. Mam ochotę nareszcie zobaczyć takie zbliżenia kamery na Bellinghama czy jakiegoś Viniciusa po porażce. Vamos Atletico

63

A więc tak czują się kibice Realu co mecz

1

Teraz się zachciało! TERAZ!!!

0

Czy my zaczniemy kiedykolwiek grać równo, przecież już było dobrze ku...

4

Nikt nie da rady zatrzymać machiny Guardioli przed drugim trypletem z rzędu.

0

To teraz United robi powtórkę z finału w Barcelonie

0

McTominay, początkowo wydawało się, że ma potencjał. Ostatecznie okazał się tak złym piłkarzem, że można go na spokojnie nazwać odpowiednikiem Roberto w United.

4

Autentycznie United lepiej wyglądało w tym jednym dobrym sezonie Solskjæra (chyba 2021/2022), niż za Ten Haga. Zrobił taką robotę w Ajaksie, że spodziewałem się stopniowego powrotu United do czołówki, a tu dno i cztery metry mułu.

3

Te transfery United mnie nigdy nie przestaną bawić. Kupują gwiazdę za grube miliony, która ma zapewnić stabilność po czym wychodzi jak zwykle (Onana, Maguire, Lukaku, Sancho, Ronaldo, Wan Bissaka, możnaby wymieniać w nieskończoność)

0

@MesQueUnClub96 niby prawda, ale to tak jakby zapowiedzieć, że Real będzie miał farta, albo Napoli zrujnuje kupon.

0

City rozgromione, idziemy po puchar

1

Felix jest święty

0

@Bobo25 Borussia to gra z PSG panie bobo

1

Mecz w Mediolanie to był taki shit, że teraz jakikolwiek będzie się lepiej oglądało.

1

Ktoś ogląda Milan regularnie? Leaõ zawsze jest taki tragiczny, czy tylko dzisiaj mu nie wychodzi?

0

Właśnie się dowiedziałem, że jutro nie będzie Ligi Mistrzów nigdzie poza Polsatem Sport Premium. TVP to jest nieśmieszny żart. Stracili jedyny powód, dla którego kiedykolwiek mógłbym włączyć ich kanał

0

@clyde również grałem w demo i mi się mega spodobał klimat, trochę inspiracji Bloodborne, tylko to sterowanie wydało mi się zbyt sztywne.

1

@MesQueUnClub96 w takim razie
- City
- Young Boys
- Feyenoord/Newcastle/Union Berlin
- Borussia
- Felix
- Vinicius
- De Bruyne
- Dembele

1

@MesQueUnClub96 jak niby obstawić największe niespodzianki? To się mija z jej definicją

11

Należą się słowa uznania dla Gaviego i Frenkiego za ich występy. To co oni robią w środku pola to jest sztuka

0

Znakomicie się to ogląda, ale po ostatnim sezonie najbardziej chyba jestem zadowolony, że Raphinha i Ferran się odpalają. Większość spisała już ich na straty.

1

Każdego dnia dziękuję Bogu za Gaviego

6

Co jak co, ale patrząc na nazwiska mamy najlepszą kadrę od jakiegoś 2019. Aż dziwnie pomyśleć, że musieliśmy jeszcze niedawno wypożyczać takich Traore i De Jongów.

2

Ale narzekacie, Lewy spoko gra. Trochę do przodu, trochę do boku, nawet coś pokiwa.

5

Widziałem przed chwilą tą powtórkę gola Felixa i jestem w szoku. Od początku byłem pozytywnie nastawiony co do jego transferu, ale jakieś wątpliwości były. To natomiast była bramka jak za najlepszych czasów Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?