5

Widziałem przed chwilą tą powtórkę gola Felixa i jestem w szoku. Od początku byłem pozytywnie nastawiony co do jego transferu, ale jakieś wątpliwości były. To natomiast była bramka jak za najlepszych czasów Messiego

3

@PatrykBarca ale Denzel i tak miał pełne portki w dwumeczu z nimi.

1

Brak słów na Tottenham

0

Jak sądzicie, gdyby Guardiola w tym 2016 zatrudnił się w United zamiast City, ich sytuacja zmieniłaby się jakkolwiek? Mi się wydaje, że tego klubu po prostu nie da się podnieść, ich upadek był po prostu zapisany w gwiazdach.

0

To niezły ten wasz West Ham. Czyżby City w tym sezonie robiło ligę bez porażki?

0

Atmosfera atmosferą ale niech ten konferansjer zamknie łeb

0

Krychowiakowi udał się strzał z daleka 2 lata temu i od tamtego czasu nadal próbuje go powtórzyć, coś jak Suarez i te strzały z połowy boiska. Niesamowite.

0

@LM10GOAT a za jakiego trenera nie był najgorszy?

1

Gramy słabiutko, ale Albania prezentuje wręcz osiedlowy poziom. Dziś nie wyszli na boisko prawdziwi Albańczycy, tylko jacyś podrabiańcy

0

Tak zamulają na Kanale Sportowym, że niestety samemu trzeba mecz oglądać

1

WIELKI Lewy. To będzie renesans tego piłkarza, screenujcie to.

1

Barcelona zmieniła Lewandowskiego w średniaka. Niestety jesteśmy tak złym klubem, że niszczymy największych piłkarzy, Lewy dołączył do Coutinho i Griezmanna.

0

@Roobo dobrze, że ty jeden przewidziałeś to przed resztą

3

Gdzie dwóch się bije tam City wygrywa ligę.

6

Redakcja znowu się wybija na rywalach. Wstyd! Kto to widział publikować takie coś na stronie Barcelony? W artykule zero nawet naciąganej wzmianki o naszym klubie!

3

@MesQueUnClub96 tak się mówiło od 2013.

0

@Swistus172 jeśli nie wiesz o co chodzi, chodzi o pieniądze.

0

@Encore karny to jak na pustą bramkę.

2

Coś mi się wydaje, że Real będzie grał wyjątkową srakę w tym sezonie, ale i tak wyciągną dobre wyniki w każdych rozgrywkach. Tak to już jest z tym klubem.

2

Kolejny powód, by kibicować Brighton w wyścigu o mistrza w tym sezonie.

0

@KrychaFCB oczywiście konfiarze biorą ten trolling na serio XD

0

Kocham Lewego. Trochę se popiłem to przymykam oko na jego wady ale kocham gościa

0

Lewy TOP dzisiaj

0

@P33ck dzisiaj nie było.

0

City wygra ligę po raz kolejny i będzie wygrywać, póki nie pojawi się realny konkurent do mistrzostwa.

0

Nie oglądam meczu, był jakiś przekręt przy nieuznanym golu dla Celty?

1

Miał być Messi, Kimmich, Neymar, Cancelo, Bernardo, Felix.. zostaniemy z Fatim. Klasyczna Barcelona

0

Jak wam się wydaje, w tym sezonie liga jest ustawiana pod Real jak w 2016/17? A może korzyść tej drużyny płynąca z decyzji sędziów jest przypadkiem?

4

Cóż za soczyste zbliżenie na te majestatyczne łydki Grealisha

0

Co to za wymoczki komentują na Polsacie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?