Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Widziałem przed chwilą tą powtórkę gola Felixa i jestem w szoku. Od początku byłem pozytywnie nastawiony co do jego transferu, ale jakieś wątpliwości były. To natomiast była bramka jak za najlepszych czasów Messiego
3
@PatrykBarca ale Denzel i tak miał pełne portki w dwumeczu z nimi.
1
Brak słów na Tottenham
0
Jak sądzicie, gdyby Guardiola w tym 2016 zatrudnił się w United zamiast City, ich sytuacja zmieniłaby się jakkolwiek? Mi się wydaje, że tego klubu po prostu nie da się podnieść, ich upadek był po prostu zapisany w gwiazdach.
0
To niezły ten wasz West Ham. Czyżby City w tym sezonie robiło ligę bez porażki?
0
Atmosfera atmosferą ale niech ten konferansjer zamknie łeb
0
Krychowiakowi udał się strzał z daleka 2 lata temu i od tamtego czasu nadal próbuje go powtórzyć, coś jak Suarez i te strzały z połowy boiska. Niesamowite.
0
@LM10GOAT a za jakiego trenera nie był najgorszy?
1
Gramy słabiutko, ale Albania prezentuje wręcz osiedlowy poziom. Dziś nie wyszli na boisko prawdziwi Albańczycy, tylko jacyś podrabiańcy
0
Tak zamulają na Kanale Sportowym, że niestety samemu trzeba mecz oglądać
1
WIELKI Lewy. To będzie renesans tego piłkarza, screenujcie to.
1
Barcelona zmieniła Lewandowskiego w średniaka. Niestety jesteśmy tak złym klubem, że niszczymy największych piłkarzy, Lewy dołączył do Coutinho i Griezmanna.
0
@Roobo dobrze, że ty jeden przewidziałeś to przed resztą
3
Gdzie dwóch się bije tam City wygrywa ligę.
6
Redakcja znowu się wybija na rywalach. Wstyd! Kto to widział publikować takie coś na stronie Barcelony? W artykule zero nawet naciąganej wzmianki o naszym klubie!
3
@MesQueUnClub96 tak się mówiło od 2013.
0
@Swistus172 jeśli nie wiesz o co chodzi, chodzi o pieniądze.
0
@Encore karny to jak na pustą bramkę.
2
Coś mi się wydaje, że Real będzie grał wyjątkową srakę w tym sezonie, ale i tak wyciągną dobre wyniki w każdych rozgrywkach. Tak to już jest z tym klubem.
2
Kolejny powód, by kibicować Brighton w wyścigu o mistrza w tym sezonie.
0
@KrychaFCB oczywiście konfiarze biorą ten trolling na serio XD
0
Kocham Lewego. Trochę se popiłem to przymykam oko na jego wady ale kocham gościa
0
Lewy TOP dzisiaj
0
@P33ck dzisiaj nie było.
0
City wygra ligę po raz kolejny i będzie wygrywać, póki nie pojawi się realny konkurent do mistrzostwa.
0
Nie oglądam meczu, był jakiś przekręt przy nieuznanym golu dla Celty?
1
Miał być Messi, Kimmich, Neymar, Cancelo, Bernardo, Felix.. zostaniemy z Fatim. Klasyczna Barcelona
0
Jak wam się wydaje, w tym sezonie liga jest ustawiana pod Real jak w 2016/17? A może korzyść tej drużyny płynąca z decyzji sędziów jest przypadkiem?
4
Cóż za soczyste zbliżenie na te majestatyczne łydki Grealisha
0
Co to za wymoczki komentują na Polsacie?