0

Koeman by więcej zrobił z takim składem XD
Przecież z takimi nazwiskami i dobrym trenerem bylibyśmy potęgą

3

Polecam przełączyć ten szajs na Borussia - PSG, bo jak na razie tamten mecz to coś pięknego. Oglądajcie futbol, a nie jego imitację

0

To co, United odmrozi Solskjæra i lecą po 2:1?

0

Czyim ukrytym agentem jest Xavi? Przecież to jest jawny sabotaż klubu.

0

Tęsknię za Setienem

2

Nie wiem czy ktoś tutaj już to zauważył, ale chyba Xavi powinien odejść po sezonie.

1

City bez De Bruyne jest katastrofalne, kropka.

0

@Herato kupujemy go i znowu będzie wielka rywalizacja, jakiej brakowało po odejściu Ronaldo.

0

Ten Hag jednak nie do grudnia

2

A więc Borussia na chwilę obecną wychodzi z 1 miejsca w grupie śmierci, ciekawa historia bo przed pierwszą kolejką nie dawałem im zbyt dużo szans na wyjście..

3

Sorry, ale Xavi out. Biorąc pod uwagę okoliczności nie było tragedii, ale drużyna stoi w miejscu. Zapamiętajmy go za wybitne osiągnięcia jako zawodnik i za kilka pięknych momentów na ławce trenerskiej (jak 4:0 z Realem) i przejdźmy do naprawiania zespołu.

0

Raphinha się odpali. To jeszcze będzie jego wieczór

4

Przecież my gramy gorzej niż za Koemana! Kiedy zarząd się obudzi? Czy naprawdę musimy skończyć na 5 miejscu w lidze, żeby zrobili jakiś ruch?

0

Oj brakowało mi De Jonga.. Szkoda tylko, że w środku gra też Romeu, więc się to wyrównuje

11

Wolałbym go widzieć na ławce zamiast Romeu. Może i się nie sprawdził u nas, ale gorzej by na pewno nie było, a przynajmniej umiał strzelać Białym.

2

Co jak co, ale ta wrzuta Lewego klasa

1

Co to za marna podróba Čecha na bramce Czechów?

0

Chelsea trochę lepiej ostatnio wygląda, sądzicie, że powalczą o Ligę Europy?

0

Szkoda, że City nas oszukało i sprzedali nam jakiegoś marnego dublera Gündogana, bo z piłkarzem z poprzedniego sezonu bylibyśmy o wiele mocniejszą drużyną

1

Mam serdecznie dość Xaviego i tych jego pseudofilozofii !!

2

@TR3YWAY szkoda, że nie został

4

Przed kontuzją już złapał formę na parę meczy, dlatego wciąż wierzę w jego powrót.

4

Ale nas Porto zleje

0

Nie oglądam meczu, ktoś przynajmniej gra dobrze z naszej drużyny? Albo inaczej, kto gra najmniej źle?

3

I takie mecze potwierdzają to, czego obawiałem się od 2 lat.. Xavi po prostu nie jest trenerem na ten klub, nie mamy mentalu

1

Po tylu latach dalej się nie nauczyli, że Realowi wystarczy jeden gol..

0

Wszystko fajnie, ale jak Real wciśnie gola to mecz mamy przegrany.

0

Balde to jest poziom Ekstraklasy jednak

0

Komuś też wyświetla się "połączenie zresetowane" na strims top zamiast streama?

0

Co jak co, ale te główki Moraty to są fenomenalne jednak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?