Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koeman by więcej zrobił z takim składem XD
Przecież z takimi nazwiskami i dobrym trenerem bylibyśmy potęgą
3
Polecam przełączyć ten szajs na Borussia - PSG, bo jak na razie tamten mecz to coś pięknego. Oglądajcie futbol, a nie jego imitację
0
To co, United odmrozi Solskjæra i lecą po 2:1?
0
Czyim ukrytym agentem jest Xavi? Przecież to jest jawny sabotaż klubu.
0
Tęsknię za Setienem
2
Nie wiem czy ktoś tutaj już to zauważył, ale chyba Xavi powinien odejść po sezonie.
1
City bez De Bruyne jest katastrofalne, kropka.
0
@Herato kupujemy go i znowu będzie wielka rywalizacja, jakiej brakowało po odejściu Ronaldo.
0
Ten Hag jednak nie do grudnia
2
A więc Borussia na chwilę obecną wychodzi z 1 miejsca w grupie śmierci, ciekawa historia bo przed pierwszą kolejką nie dawałem im zbyt dużo szans na wyjście..
3
Sorry, ale Xavi out. Biorąc pod uwagę okoliczności nie było tragedii, ale drużyna stoi w miejscu. Zapamiętajmy go za wybitne osiągnięcia jako zawodnik i za kilka pięknych momentów na ławce trenerskiej (jak 4:0 z Realem) i przejdźmy do naprawiania zespołu.
0
Raphinha się odpali. To jeszcze będzie jego wieczór
4
Przecież my gramy gorzej niż za Koemana! Kiedy zarząd się obudzi? Czy naprawdę musimy skończyć na 5 miejscu w lidze, żeby zrobili jakiś ruch?
0
Oj brakowało mi De Jonga.. Szkoda tylko, że w środku gra też Romeu, więc się to wyrównuje
11
Wolałbym go widzieć na ławce zamiast Romeu. Może i się nie sprawdził u nas, ale gorzej by na pewno nie było, a przynajmniej umiał strzelać Białym.
2
Co jak co, ale ta wrzuta Lewego klasa
1
Co to za marna podróba Čecha na bramce Czechów?
0
Chelsea trochę lepiej ostatnio wygląda, sądzicie, że powalczą o Ligę Europy?
0
Szkoda, że City nas oszukało i sprzedali nam jakiegoś marnego dublera Gündogana, bo z piłkarzem z poprzedniego sezonu bylibyśmy o wiele mocniejszą drużyną
1
Mam serdecznie dość Xaviego i tych jego pseudofilozofii !!
2
@TR3YWAY szkoda, że nie został
4
Przed kontuzją już złapał formę na parę meczy, dlatego wciąż wierzę w jego powrót.
4
Ale nas Porto zleje
0
Nie oglądam meczu, ktoś przynajmniej gra dobrze z naszej drużyny? Albo inaczej, kto gra najmniej źle?
3
I takie mecze potwierdzają to, czego obawiałem się od 2 lat.. Xavi po prostu nie jest trenerem na ten klub, nie mamy mentalu
1
Po tylu latach dalej się nie nauczyli, że Realowi wystarczy jeden gol..
0
Wszystko fajnie, ale jak Real wciśnie gola to mecz mamy przegrany.
0
Balde to jest poziom Ekstraklasy jednak
0
Komuś też wyświetla się "połączenie zresetowane" na strims top zamiast streama?
0
Co jak co, ale te główki Moraty to są fenomenalne jednak