Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
szkoda Alexisa :(( Ale niech Atletico przejdzie
7
Ten strzał Riquelme na końcu podstawowego czasu gry mi aż przypomniał Dembele z Liverpoolem. Nie cierpię tego wspomnienia
2
@Kuba_1 jak to nie? To drużyna obecnie spokojnie na poziomie półfinału Ligi Mistrzów. Po prostu ten dwumecz zagrali źle i poniżej swoich standardów
2
Mogłem sobie odpuścić ten dwumecz. Oba mecze to męczarnie dla widza.
0
@Rust_Cohle e tam gadasz
1
Inter za ten minimalizm zasługuje na porażkę. Atletico da ciekawszy ćwierćfinał
0
@Trojanek23 od paru lat także my i United, niestety.
0
Inter strasznie statycznie gra. Atletico powinno im wpakować jeszcze gola, to może się rozkręci.
0
@mekston z tą Borussią to bym nie przesadzał, bo są lepsi od nas.
2
Szanuje Xaviego, że nie lubi iść na łatwiznę. Jak idzie za dobrze, to stawia sobie wyzwanie i wystawia do gry Oriola.
3
Szczerze, Lewy się bardzo dobrze ustawia i przy bardziej inteligentych partnerach miałby chociaż jedną okazję dzisiaj. Niestety przyszło mu grać z Raphinhą
0
Dawać Felixa, coś czuję że on siądzie dzisiaj jak trzeba
6
Normalny trener by tutaj wpuścił Felixa, zamiast tego dostajemy Roberto i Oriola. Jak dobrze, że jeszcze tylko parę miesięcy męczarni z Xavim
0
Gundogan lubię cię bardzo, ale jednak z boiska to już byś mógł zejść.
2
Tymczasem wielki Arsenal z golem
3
38 minuta czekania, aż Xavi wypuści Lewego z klatki (bo na boisku go nie widzę)
2
Oby ten gol nas zmotywował. Jeśli teraz zesramy się w galoty i zmarnujemy ten początek, to pokażemy po raz kolejny, że nie zasługujemy absolutnie na nic w Europie. Taki Bayern by im w tym momencie wbił 3 gole w odpowiedzi.
2
Para Araujo - Cubarsi sprawia, że przestaję tęsknić za Puyolem i Mascherano na środku obrony.
5
Christensen to jeden z lepszych transferów w ostatnich latach. A wcześniej grzał ławę w Chelsea, no kto by się spodziewał, że tak się rozwinie.
2
Liverpool okradziony z karnego
4
@Faro co roku słyszę, że City jest nasycone, a potem wygrywają mistrzostwo po raz 6 z rzędu.
2
@fart wiedzą, że i tak wygrają tą ligę.
1
Liverpool tak bardzo zasługuje na zwycięstwo dzisiaj!! Te ich niewykorzystane szanse tak irytują, że City niemal przypomina dzisiaj Real Madryt.
0
Salah wszedł i parę sekund później miałby tak genialną asystę. Diaz out
1
Diaz nieudaczniku, przyjęcie im. Roberta Lewandowskiego w najgorszej formie
3
Liverpool grając drugim składem remisuje i przeważa z City. Niesamowita jest to drużyna. Bardzo mi będzie tam brakowało Kloppa
2
@macio_944 to jest niesamowite, że ten zespół nie wyciągnął żadnego wniosku od 2018 roku, a ciągle się o tym słyszy.
0
Sentymenty na bok, czy Guardiola stał się już większą legendą City, niż Barcelony? W końcu pracuje tam już o wiele dłużej i wygrał więcej.
3
@Faro mam nadzieję, że nadal będziemy ich unikać w fazach pucharowych, przynajmniej do momentu, gdy faktycznie się odbudujemy. W innym wypadku mielibyśmy kolejną historyczną klęskę do kolekcji.
5
Dzisiaj murem za Liverpoolem. Niestety wybitnego pecha mają do tych kontuzji, albo sztab medyczny podobny do naszego, bo co sezon wypada im pół składu