1

szkoda Alexisa :(( Ale niech Atletico przejdzie

7

Ten strzał Riquelme na końcu podstawowego czasu gry mi aż przypomniał Dembele z Liverpoolem. Nie cierpię tego wspomnienia

2

@Kuba_1 jak to nie? To drużyna obecnie spokojnie na poziomie półfinału Ligi Mistrzów. Po prostu ten dwumecz zagrali źle i poniżej swoich standardów

2

Mogłem sobie odpuścić ten dwumecz. Oba mecze to męczarnie dla widza.

0

@Rust_Cohle e tam gadasz

1

Inter za ten minimalizm zasługuje na porażkę. Atletico da ciekawszy ćwierćfinał

0

@Trojanek23 od paru lat także my i United, niestety.

0

Inter strasznie statycznie gra. Atletico powinno im wpakować jeszcze gola, to może się rozkręci.

0

@mekston z tą Borussią to bym nie przesadzał, bo są lepsi od nas.

2

Szanuje Xaviego, że nie lubi iść na łatwiznę. Jak idzie za dobrze, to stawia sobie wyzwanie i wystawia do gry Oriola.

3

Szczerze, Lewy się bardzo dobrze ustawia i przy bardziej inteligentych partnerach miałby chociaż jedną okazję dzisiaj. Niestety przyszło mu grać z Raphinhą

0

Dawać Felixa, coś czuję że on siądzie dzisiaj jak trzeba

6

Normalny trener by tutaj wpuścił Felixa, zamiast tego dostajemy Roberto i Oriola. Jak dobrze, że jeszcze tylko parę miesięcy męczarni z Xavim

0

Gundogan lubię cię bardzo, ale jednak z boiska to już byś mógł zejść.

2

Tymczasem wielki Arsenal z golem

3

38 minuta czekania, aż Xavi wypuści Lewego z klatki (bo na boisku go nie widzę)

2

Oby ten gol nas zmotywował. Jeśli teraz zesramy się w galoty i zmarnujemy ten początek, to pokażemy po raz kolejny, że nie zasługujemy absolutnie na nic w Europie. Taki Bayern by im w tym momencie wbił 3 gole w odpowiedzi.

2

Para Araujo - Cubarsi sprawia, że przestaję tęsknić za Puyolem i Mascherano na środku obrony.

5

Christensen to jeden z lepszych transferów w ostatnich latach. A wcześniej grzał ławę w Chelsea, no kto by się spodziewał, że tak się rozwinie.

2

Liverpool okradziony z karnego

4

@Faro co roku słyszę, że City jest nasycone, a potem wygrywają mistrzostwo po raz 6 z rzędu.

2

@fart wiedzą, że i tak wygrają tą ligę.

1

Liverpool tak bardzo zasługuje na zwycięstwo dzisiaj!! Te ich niewykorzystane szanse tak irytują, że City niemal przypomina dzisiaj Real Madryt.

0

Salah wszedł i parę sekund później miałby tak genialną asystę. Diaz out

1

Diaz nieudaczniku, przyjęcie im. Roberta Lewandowskiego w najgorszej formie

3

Liverpool grając drugim składem remisuje i przeważa z City. Niesamowita jest to drużyna. Bardzo mi będzie tam brakowało Kloppa

2

@macio_944 to jest niesamowite, że ten zespół nie wyciągnął żadnego wniosku od 2018 roku, a ciągle się o tym słyszy.

0

Sentymenty na bok, czy Guardiola stał się już większą legendą City, niż Barcelony? W końcu pracuje tam już o wiele dłużej i wygrał więcej.

3

@Faro mam nadzieję, że nadal będziemy ich unikać w fazach pucharowych, przynajmniej do momentu, gdy faktycznie się odbudujemy. W innym wypadku mielibyśmy kolejną historyczną klęskę do kolekcji.

5

Dzisiaj murem za Liverpoolem. Niestety wybitnego pecha mają do tych kontuzji, albo sztab medyczny podobny do naszego, bo co sezon wypada im pół składu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?