0

Real nie przegrywa dogrywek. Szkoda, blisko dzisiaj City było.

0

@FcPortoFan1999 żeby tylko...

0

Ale Guardiola to jest wuefista jednak

0

@KyngPyng nie pasuje wam jak podniecają się Realem, ale jak City to tez nie XD

1

@The Game 10 mniej więcej. Ale jakbyś go z takim Luton zobaczył, ah wtedy to jest Piłkarz przez wielkie P

3

Fart okazał się potężniejszy niż Man City dzisiaj. Ten mecz oglądany po wczorajszym pokazuje, że Barcelona jest pod każdym względem przeciwieństwem Realu

0

Jestem pewny, że Orsato dostał jakieś odgórne wytyczne, żeby nie dawać dzisiaj kartki Viniciusowi. Real przecież nie może sobie pozwolić na jego absencję w półfinale.

0

@abram3k dwa słowa - Pau Cubarsi.

0

City bez pomysłu, bez wyrazu. Real w finale.

0

A w Monchium co tak siwo?

0

Nie wiem, czy granie Hey Jude na stadionie przed meczem z Realem to dobry pomysł...

0

@Kazragore przecież każdy zespół z drugiej strony drabinki zrobi to PSG na lekko. Jeśli my byliśmy o włos od wygranej z nimi, to tym bardziej City lub Arsenal

3

Szczerze nie cierpię go, mimo że teoretycznie nie poszedł do żadnych rywali ligowych to dla mnie jest drugim Figo.

4

Mimo wszystko, zagraliśmy przez większość dwumeczu naprawdę okej i mieliśmy duże szanse, a przecież jeszcze niedawno tarzaliśmy się w gównie i biliśmy rekordy w sięganiu dna, nawet degradując się do średniaków Ligi Europy. Teraz mieliśmy okazję na półfinał Ligi Mistrzów. Mimo, że wynik 4:1 jest dosadny to uważam, że nie skompromitowaliśmy się, bo walczyliśmy do końca choć nieskutecznie. Ta porażka tak boli, bo rzeczywiście powinniśmy byli przejść, byliśmy lepsi w pierwszym meczu i pewnie bylibyśmy lepsi w drugim. Po kolejnych kompromitacjach naszego klubu wiele razy się zastanawiałem nad odpuszczeniu sobie tego sportu, ale tym razem bez żalu się piszę na następny sezon. Porobimy transfery i ogarniemy doświadczonego trenera, a może się uda

1

Tak jak mimo wszystko zwykle miałem jakąś szczątkową sympatię do PSG, może przez Neymara, kiedyś Ibrahimovicia albo Cavaniego, to Dembele sprawił, że ciężko w ogóle jest mi strawić porażkę od nich. Niech Borussia ich rozwali

2

Piłka nożna nas nie lubi i tyle, w przeciwieństwie do Realu i City.

2

Ale szacun dla Raphinhi za 3 gole i Cubarsiego za fantastyczny dwumecz. Patrzmy też na pozytywy

4

Xaviego hejtuję od dawna za bycie słabym trenerem, ale ten dwumecz nie był jego winą i mogło coś z tego być.

0

Wow. Rzadko żaden piłkarz nie wzbudza we mnie takiej nienawiści, ale Dembele się to udało.

0

Wszystko się rozsypało jak domek z kart. Zwycięstwo w Paryżu, nasza przewaga, to już koniec

4

Dembele stał się najbardziej znienawidzonym piłkarzem kibiców Barcy po Viniciusie, a to nie lada sztuka

1

Półfinał Ligi Mistrzów jest dla nas po prostu nieosiągalny. Przykre, ale ktoś na nas rzucił klątwę i się ona utrzymuje.

0

Palmer to największy błąd Guardioli

1

@tbas trochę szok, w ostatnich latach wyglądał na tyle przyzwoicie, że zawsze sprawiał wrażenie niezniszczalnego

11

Guardiola pierwszym trenerem, który wygrał Premier League cztery razy i obronił potrójną koronę.

0

@Herato Bayern, bo w tej potężnej lidze City miało konkurencję jedynie w 2022 i ewentualnie w tym sezonie. Co prawda w Bundeslidze jest jesxcze gorzej, ale jednak mówimy tu o hegemonii przez ponad dekadę.

0

Premier League to liga, w której bije się 20 zespołów a na końcu wygrywa Manchester City.

0

@Popitek12 1. Felix 2. Semedo

15

Ale smuci wczorajszy wynik Liverpoolu. Nawet nie dlatego, że im kibicuję, ale bardzo chciałem zobaczyć ich spotkanie z Bayerem Leverkusen. Oglądałbym jak szalony

3

@Aragorn33 City może i teraz już się wyrobiło, ale przez lata było obiektem śmiechu właśnie z tego powodu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?