Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real nie przegrywa dogrywek. Szkoda, blisko dzisiaj City było.
0
@FcPortoFan1999 żeby tylko...
0
Ale Guardiola to jest wuefista jednak
0
@KyngPyng nie pasuje wam jak podniecają się Realem, ale jak City to tez nie XD
1
@The Game 10 mniej więcej. Ale jakbyś go z takim Luton zobaczył, ah wtedy to jest Piłkarz przez wielkie P
3
Fart okazał się potężniejszy niż Man City dzisiaj. Ten mecz oglądany po wczorajszym pokazuje, że Barcelona jest pod każdym względem przeciwieństwem Realu
0
Jestem pewny, że Orsato dostał jakieś odgórne wytyczne, żeby nie dawać dzisiaj kartki Viniciusowi. Real przecież nie może sobie pozwolić na jego absencję w półfinale.
0
@abram3k dwa słowa - Pau Cubarsi.
0
City bez pomysłu, bez wyrazu. Real w finale.
0
A w Monchium co tak siwo?
0
Nie wiem, czy granie Hey Jude na stadionie przed meczem z Realem to dobry pomysł...
0
@Kazragore przecież każdy zespół z drugiej strony drabinki zrobi to PSG na lekko. Jeśli my byliśmy o włos od wygranej z nimi, to tym bardziej City lub Arsenal
3
Szczerze nie cierpię go, mimo że teoretycznie nie poszedł do żadnych rywali ligowych to dla mnie jest drugim Figo.
4
Mimo wszystko, zagraliśmy przez większość dwumeczu naprawdę okej i mieliśmy duże szanse, a przecież jeszcze niedawno tarzaliśmy się w gównie i biliśmy rekordy w sięganiu dna, nawet degradując się do średniaków Ligi Europy. Teraz mieliśmy okazję na półfinał Ligi Mistrzów. Mimo, że wynik 4:1 jest dosadny to uważam, że nie skompromitowaliśmy się, bo walczyliśmy do końca choć nieskutecznie. Ta porażka tak boli, bo rzeczywiście powinniśmy byli przejść, byliśmy lepsi w pierwszym meczu i pewnie bylibyśmy lepsi w drugim. Po kolejnych kompromitacjach naszego klubu wiele razy się zastanawiałem nad odpuszczeniu sobie tego sportu, ale tym razem bez żalu się piszę na następny sezon. Porobimy transfery i ogarniemy doświadczonego trenera, a może się uda
1
Tak jak mimo wszystko zwykle miałem jakąś szczątkową sympatię do PSG, może przez Neymara, kiedyś Ibrahimovicia albo Cavaniego, to Dembele sprawił, że ciężko w ogóle jest mi strawić porażkę od nich. Niech Borussia ich rozwali
2
Piłka nożna nas nie lubi i tyle, w przeciwieństwie do Realu i City.
2
Ale szacun dla Raphinhi za 3 gole i Cubarsiego za fantastyczny dwumecz. Patrzmy też na pozytywy
4
Xaviego hejtuję od dawna za bycie słabym trenerem, ale ten dwumecz nie był jego winą i mogło coś z tego być.
0
Wow. Rzadko żaden piłkarz nie wzbudza we mnie takiej nienawiści, ale Dembele się to udało.
0
Wszystko się rozsypało jak domek z kart. Zwycięstwo w Paryżu, nasza przewaga, to już koniec
4
Dembele stał się najbardziej znienawidzonym piłkarzem kibiców Barcy po Viniciusie, a to nie lada sztuka
1
Półfinał Ligi Mistrzów jest dla nas po prostu nieosiągalny. Przykre, ale ktoś na nas rzucił klątwę i się ona utrzymuje.
0
Palmer to największy błąd Guardioli
1
@tbas trochę szok, w ostatnich latach wyglądał na tyle przyzwoicie, że zawsze sprawiał wrażenie niezniszczalnego
11
Guardiola pierwszym trenerem, który wygrał Premier League cztery razy i obronił potrójną koronę.
0
@Herato Bayern, bo w tej potężnej lidze City miało konkurencję jedynie w 2022 i ewentualnie w tym sezonie. Co prawda w Bundeslidze jest jesxcze gorzej, ale jednak mówimy tu o hegemonii przez ponad dekadę.
0
Premier League to liga, w której bije się 20 zespołów a na końcu wygrywa Manchester City.
0
@Popitek12 1. Felix 2. Semedo
15
Ale smuci wczorajszy wynik Liverpoolu. Nawet nie dlatego, że im kibicuję, ale bardzo chciałem zobaczyć ich spotkanie z Bayerem Leverkusen. Oglądałbym jak szalony
3
@Aragorn33 City może i teraz już się wyrobiło, ale przez lata było obiektem śmiechu właśnie z tego powodu.