Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Culer9002 mecz z Realem pokazał, że City wcale nie jest niepokonaną drużyną i popełniają fatalne decyzje w defensywie. Rok temu do porażki przyczynił się sabotażysta Upamecano, którego już nie ma w Bayernie.
0
@TR3YWAY City nam nie grozi, bo Bayern ich przejdzie. W finale mógłby być problem, ale jeśli zagramy tak jak pierwszą połowę w Monachium to będzie git.
4
Raphinha zagrał doskonały mecz, ale ludzie! Przed chwilą przeczytałem tutaj, że to najlepszy zawodnik sezonu po Gundoganie. Ja rozumiem entuzjazm, bo dał nam zwycięstwo, ale to jak szybko zmienia się narracja na tej stronie jest absurdalne
0
@masa11 jak w Rzymie, Anfield i Lizbonie?
1
Trochę mnie niepokoją te zawieszenia Roberto i zwłaszcza Christensena, ale mam nadzieję, że dowieziemy. Co do Lewego, okropnie niewdzięczna była jego robota dzisiaj (przez egoizm skrzydłowych), ale co miał do rozegrania to rozegrał świetnie mimo paru błędów.
0
Jak tak nasza obrona będzie sobie radzić z Mekambe w Klasykach, to niech sobie tam przechodzi do Białych.
1
@macio_944 ja już przełączyłem na angielskiego streama, tak dla zdrowia
0
Ja rozumiem równouprawnienie, reprezentacja itp itd., ale jednak umieszczanie osoby niepełnosprawnej umysłowo na taki mecz to trochę przesada
0
Cancelo wyręcz tego pseudo trenera i sam zejdź z boiska
1
WOW. Barcelona jeszcze niedawno tak słaba, dostająca po 8 goli od rywali w Lidze Mistrzów, z tragicznym sezonem wygrywa w ćwierćfinale z PSG. Mecz się jeszcze nie skończył, oczywiście, ale parę lat taka sytuacja byłaby absurdalna.
1
W końcu się człowiek nie irytuje na fatalny mecz Dembele
1
Mecz sezonu, jak City spotyka się z Realem to zawsze jest meczycho. Choć obrót spraw rozczarowuje, to golazo niesamowite Valverde.
0
Niech was to nie zwiedzie, Real i tak zgarnia 15 LM w tym roku. To jest napisane w gwiazdach.
0
Federico "Mr. Longshot" Valverde
0
City mogłoby tak w Premier League zagrać, a nie z Realem akurat..
0
"15 LM" - tak będą mówić kibice Realu od następnego sezonu.
0
Irytuje strasznie ten Belingoł...
0
Te pierwsze 2 minuty były za piękne
1
Arsenal się zesra teraz, pozycja lidera im nigdy nie służyła.
4
Nadal nie mogę się przyzwyczaić do Mounta w barwach United.
1
@MesQueUnClub96 wydaje ci się, że Ten Hag to świetny trener po czym sobie przypominasz, że to już nie 2018/19.
0
United wygrywa w stylu Realu Madryt dzisiaj. Oby Liverpool to wygrał jeszcze.
0
No to co, City z mistrzostwem?
0
@Lanosss Arsenal bo najpiękniejszy piłkarz świata, Martin Odegaard
0
Oj Lewemu nie służy ta reprezentacja... Znowu przyjęcia jak w Ekstraklasie. Mam nadzieję, że przez to nie pogorszy się jego forma w klubie.
1
Polaki dzisiaj ewidentnie jakąś odmianę tiki taki prezentują, miło widzieć chociaż zalążek stylu u nas.
0
@yoli ten mecz raczej niczego nie zmienia, Xavi miał swoje wzloty, ale więcej upadków i musi odejść.
0
Szkoda, że Depay nie grał u nas tak jak od paru meczów w Atletico
0
Kounde to jednak super piłkarz jak gra na odpowiedniej pozycji, a jeszcze niedawno chciałem, by go sprzedano
2
@Herato Adam Johnson