0

Wam też w Walentynki zdarza się myśleć o byłych dziewczynach? Długi czas nie było problemu i dopiero dzisiaj wracają wspomnienia :/

1

@macio_944 święte słowa, niestety nasi przeciwnicy zawsze wykorzystywali naszą słabą formę i rozwalali nas czterema golami lub więcej, oni z kolei mając słabą formę wygrywają puchary. Mecz z City w tamtym roku był spektakularny, ale to był jedyny raz, kiedy ktoś porządnie skarcił Real od czasu... meczu z BvB w 2013 :(

1

@barcanawieki no niestety, czasami nasza szanowna moderacja lubi robić przykład z niewinnych ludzi.

0

No niestety, bramka Realu jest zaczarowana jak zawsze. Najważniejsze, żeby trafili na jakiegoś giganta w ćwierćfinale i dostali baty.

1

@Oskar00 akurat mecze Realu mają zerowe napięcie:) Przed rozpoczęciem wiadomo, że wygrają

2

Brahim wybitna bramka, a Lipskowi się należało za zmarnowanie tylu okazji

1

Bernardo na 2:1 do szatni. Ciekawe, jakim byłby dziś piłkarzem, gdyby przed sezonem City go nam sprzedało.

0

@Culer9002 oczywiście, przecież realistycznie ciężko nam będzie w tej dekadzie w ogóle zdobyć jakąkolwiek LM. Odbudowa tego cyrku zajmie lata.

0

To by była piękna historia, gdyby Real oszukiwał przez całą 1/8, ćwierćfinały, potem półfinał i doszliby do samego finału... a tam rozwaliłoby ich 4:0 jakieś City albo inny klub grający lepiej od nich :)))

1

@macio_944 w City nie ma tylu irytujących gęb, a i piękny futbol też się znajdzie.

0

Ech, kiedyś przynajmniej jak Real drukował to grał przy tym świetny futbol jak w 2017 roku.. A dzisiaj? Człowiek ma wrażenie, że większość ich wygranych to tylko zasługa nieudolności rywali.

0

@Jackazz można za nim nie przepadać, ale Kevin już dawno znalazł się wśród najlepszych pomocników futbolu. To właśnie on jest fundamentem sukcesów City od 2017.

2

Sorry ale Xavi powinien natychmiastowo zostać zwolniony, mamy najlepszą kadrę od lat a jej potencjał jest kompletnie przez niego marnowany

36

Szczerze? Nie dziwię mu się, ten klub organizacyjnie jest dnem, a on pojawił się w nim chyba w najgorszym momencie. W porównaniu z jego sytuacją, Xavi miał z górki.

0

Czekam już parę lat, aż Guardioli się znudzi w końcu to City i wróci tutaj, ale się nie doczekałem.. Może 4 z rzędu mistrzostwo w tym roku będzie idealnym momentem na opuszczenie Premier League?

1

Padnie remis, a sezon jak zwykle skończy się mistrzostwem City. Wyłącz TV, włącz myślenie

0

To, że jesteśmy beznadziejną drużyną to jedna sprawa... Ale liga była sprzedana od samego początku i nie pomógłby tutaj żaden Messi z Neymarem

0

Depay to z kolei już się nie podniesie po wyroku w Barcelonie

0

Rzadko mam okazje, ale uwielbiam oglądać Real taki osrany, pozbawiony pewności siebie :))

2


Tyle na temat Viniego, Bellinghama i Rudigera

3

Co to by była za piękna historia jakby Atletico strzeliło Realowi w 94 minucie z główki :)

4

Frajerstwo frajerstwem, ale przyznam nie sądziłem, że dożyję czasów kiedy przyjemnie ogląda się Atletico.

3

Oglądając to człowiek się zastanawia co gdybyśmy teraz mieli Griezmanna na ataku zamiast tych pokrak, otóż pod okiem Xaviego stałby się on jeszcze gorszą wersją siebie niż za Koemana. Nie zdziwilbym się, gdyby nawet Raphinha i Ferran też byli na wybitnym poziomie po odejściu od nas do Atletico.

0

Bellingham tak wku...wia, że masakra. Na początku pobytu w Realu dało się go lubić, ale ewidentnie ten klub już wywarł na niego wpływ przez te parę miesięcy.

0

To ja już wolałem Setiena na ławce trenerskiej..

1

Jesteśmy już cieniem klubu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Najlepsza rzecz w tym spotkaniu, to że Lewandowski w końcu dobrze przyjął piłkę (i to mocną!) i strzelił gola. Teoretycznie u napastnika z taką renomą to powinna być formalność, no ale kto ogląda Barcelonę od lat ten wie co ten klub robi z klasowymi piłkarzami.

2

Wciąż nie mogę wyjść z podziwu nad tym jak długo Girona utrzymuje tą swoją formę:) Takie Brighton w Premier League rok temu też było rewelacją na początku, ale na tym etapie co Girona już dawno wypadło z gry.

1

City z Premier League. Już teraz to widać jak na dłoni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?