2

To nie tylko Polsat, w Hiszpanii tez wywaliło

1

Dawno nie widziałem tak okropnej gry jak Napoli dzisiaj, przecież to jest poziom okręgówki. Przez 60 minut nie strzeliliśmy im gola i to jest aż żenujące

0

Lewy, Gündogan co wam się przydarzyło w szatni na przerwie??

1

Kounde to nie jest poziom Juvenilu nawet.. Chłop do sprzedania

2

Carvajalowi odpuszcza się brutalne wjazdy w łydki, a De Jong za coś takiego żółta...

6

Nasi wyglądają na zmotywowanych i nie ukrywam, że mnie to bardzo cieszy

0

Liverpool znowu chce oddać mistrzostwo City.

0

@Destroyer_of_Worlds nie liczyłbym na wiele w ewentualnym dwumeczu z Borussią. Ale faktycznie, z taką grą półfinał LM byłby sporym osiągnięciem.

7

Ile bym dał, żeby Alexis został kiedyś w Barcelonie... Ciężko byłoby go pomieścić, ale świetny był z niego piłkarz.

0

City ma spore szanse na pierwszą w historii obronę trypletu. Nie mają realnej konkurencji zarówno u siebie jak i w Europie.

1

@KrisVEB81 The Wire jest świetne, choć czasami wymaga trochę cierpliwości.

2

Zaraz zasnę na Inter - Atletico... Tragedia

0

@Visca_barca nie mamy szans na ćwierćfinał.

1

SPOILER !! Real wygra. Ktokolwiek liczy tutaj na ich stratę punktów ogląda futbol od wczoraj.

3

Salah - najlepszy piłkarz w tym sezonie. W takiej formie to on już nie był od kilku lat, a przecież stabilnie utrzymywał się na topie od jakiegoś 2018.

3

@Benz tak trzymaj, żyj w czystości, po bożemu i bez zmartwień.

0

Wam też w Walentynki zdarza się myśleć o byłych dziewczynach? Długi czas nie było problemu i dopiero dzisiaj wracają wspomnienia :/

1

@macio_944 święte słowa, niestety nasi przeciwnicy zawsze wykorzystywali naszą słabą formę i rozwalali nas czterema golami lub więcej, oni z kolei mając słabą formę wygrywają puchary. Mecz z City w tamtym roku był spektakularny, ale to był jedyny raz, kiedy ktoś porządnie skarcił Real od czasu... meczu z BvB w 2013 :(

1

@barcanawieki no niestety, czasami nasza szanowna moderacja lubi robić przykład z niewinnych ludzi.

0

No niestety, bramka Realu jest zaczarowana jak zawsze. Najważniejsze, żeby trafili na jakiegoś giganta w ćwierćfinale i dostali baty.

1

@Oskar00 akurat mecze Realu mają zerowe napięcie:) Przed rozpoczęciem wiadomo, że wygrają

2

Brahim wybitna bramka, a Lipskowi się należało za zmarnowanie tylu okazji

1

Bernardo na 2:1 do szatni. Ciekawe, jakim byłby dziś piłkarzem, gdyby przed sezonem City go nam sprzedało.

0

@Culer9002 oczywiście, przecież realistycznie ciężko nam będzie w tej dekadzie w ogóle zdobyć jakąkolwiek LM. Odbudowa tego cyrku zajmie lata.

0

To by była piękna historia, gdyby Real oszukiwał przez całą 1/8, ćwierćfinały, potem półfinał i doszliby do samego finału... a tam rozwaliłoby ich 4:0 jakieś City albo inny klub grający lepiej od nich :)))

1

@macio_944 w City nie ma tylu irytujących gęb, a i piękny futbol też się znajdzie.

0

Ech, kiedyś przynajmniej jak Real drukował to grał przy tym świetny futbol jak w 2017 roku.. A dzisiaj? Człowiek ma wrażenie, że większość ich wygranych to tylko zasługa nieudolności rywali.

0

@Jackazz można za nim nie przepadać, ale Kevin już dawno znalazł się wśród najlepszych pomocników futbolu. To właśnie on jest fundamentem sukcesów City od 2017.

2

Sorry ale Xavi powinien natychmiastowo zostać zwolniony, mamy najlepszą kadrę od lat a jej potencjał jest kompletnie przez niego marnowany

36

Szczerze? Nie dziwię mu się, ten klub organizacyjnie jest dnem, a on pojawił się w nim chyba w najgorszym momencie. W porównaniu z jego sytuacją, Xavi miał z górki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?