Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To nie tylko Polsat, w Hiszpanii tez wywaliło
1
Dawno nie widziałem tak okropnej gry jak Napoli dzisiaj, przecież to jest poziom okręgówki. Przez 60 minut nie strzeliliśmy im gola i to jest aż żenujące
0
Lewy, Gündogan co wam się przydarzyło w szatni na przerwie??
1
Kounde to nie jest poziom Juvenilu nawet.. Chłop do sprzedania
2
Carvajalowi odpuszcza się brutalne wjazdy w łydki, a De Jong za coś takiego żółta...
6
Nasi wyglądają na zmotywowanych i nie ukrywam, że mnie to bardzo cieszy
0
Liverpool znowu chce oddać mistrzostwo City.
0
@Destroyer_of_Worlds nie liczyłbym na wiele w ewentualnym dwumeczu z Borussią. Ale faktycznie, z taką grą półfinał LM byłby sporym osiągnięciem.
7
Ile bym dał, żeby Alexis został kiedyś w Barcelonie... Ciężko byłoby go pomieścić, ale świetny był z niego piłkarz.
0
City ma spore szanse na pierwszą w historii obronę trypletu. Nie mają realnej konkurencji zarówno u siebie jak i w Europie.
1
@KrisVEB81 The Wire jest świetne, choć czasami wymaga trochę cierpliwości.
2
Zaraz zasnę na Inter - Atletico... Tragedia
0
@Visca_barca nie mamy szans na ćwierćfinał.
1
SPOILER !! Real wygra. Ktokolwiek liczy tutaj na ich stratę punktów ogląda futbol od wczoraj.
3
Salah - najlepszy piłkarz w tym sezonie. W takiej formie to on już nie był od kilku lat, a przecież stabilnie utrzymywał się na topie od jakiegoś 2018.
3
@Benz tak trzymaj, żyj w czystości, po bożemu i bez zmartwień.
0
Wam też w Walentynki zdarza się myśleć o byłych dziewczynach? Długi czas nie było problemu i dopiero dzisiaj wracają wspomnienia :/
1
@macio_944 święte słowa, niestety nasi przeciwnicy zawsze wykorzystywali naszą słabą formę i rozwalali nas czterema golami lub więcej, oni z kolei mając słabą formę wygrywają puchary. Mecz z City w tamtym roku był spektakularny, ale to był jedyny raz, kiedy ktoś porządnie skarcił Real od czasu... meczu z BvB w 2013 :(
1
@barcanawieki no niestety, czasami nasza szanowna moderacja lubi robić przykład z niewinnych ludzi.
0
No niestety, bramka Realu jest zaczarowana jak zawsze. Najważniejsze, żeby trafili na jakiegoś giganta w ćwierćfinale i dostali baty.
1
@Oskar00 akurat mecze Realu mają zerowe napięcie:) Przed rozpoczęciem wiadomo, że wygrają
2
Brahim wybitna bramka, a Lipskowi się należało za zmarnowanie tylu okazji
1
Bernardo na 2:1 do szatni. Ciekawe, jakim byłby dziś piłkarzem, gdyby przed sezonem City go nam sprzedało.
0
@Culer9002 oczywiście, przecież realistycznie ciężko nam będzie w tej dekadzie w ogóle zdobyć jakąkolwiek LM. Odbudowa tego cyrku zajmie lata.
0
To by była piękna historia, gdyby Real oszukiwał przez całą 1/8, ćwierćfinały, potem półfinał i doszliby do samego finału... a tam rozwaliłoby ich 4:0 jakieś City albo inny klub grający lepiej od nich :)))
1
@macio_944 w City nie ma tylu irytujących gęb, a i piękny futbol też się znajdzie.
0
Ech, kiedyś przynajmniej jak Real drukował to grał przy tym świetny futbol jak w 2017 roku.. A dzisiaj? Człowiek ma wrażenie, że większość ich wygranych to tylko zasługa nieudolności rywali.
0
@Jackazz można za nim nie przepadać, ale Kevin już dawno znalazł się wśród najlepszych pomocników futbolu. To właśnie on jest fundamentem sukcesów City od 2017.
2
Sorry ale Xavi powinien natychmiastowo zostać zwolniony, mamy najlepszą kadrę od lat a jej potencjał jest kompletnie przez niego marnowany
36
Szczerze? Nie dziwię mu się, ten klub organizacyjnie jest dnem, a on pojawił się w nim chyba w najgorszym momencie. W porównaniu z jego sytuacją, Xavi miał z górki.