3

Wszyscy wiemy, jaki będzie przebieg każdego meczu Realu, co do minuty - a i tak to oglądamy. Jak jeden mecz bez przerwy powtarzany w telewizji. Czasami się zastanawiam co ze mną nie tak, przecież teoretycznie mógłbym to wyłączyć w każdej sekundzie i oszczędzić sobie nerwów, ale tego nie zrobię:D

4

@budel17 ludzie powinni się ogarnąć. Też nie cierpię Bellinghama, ale w życiu nie życzyłbym czegoś takiego innemu człowiekowi... co najwyżej spadku formy :)

2

Jednak nie ma drużyny, która przed Realem rozkłada nogi bardziej niż Bayern.

0

Laimer się świetnie pokazuje jak na razie.

0

Ale Bayern osrany na wejściu

0

Dziwię się ludziom, którzy mają jakieś złudzenia odnośnie dzisiejszego meczu. Wynik jest jasny i Real wygra 15 Ligę Mistrzów.

0

City z mistrzem, a więc tak jak chyba każdy przewidywał już przed sezonem.

0

@kigani mental Realu zrobił swoje.

1

@kigani bo zawsze się wygrzebują choćby przegrywali większość meczu z jakimiś leszczami.

1

Wielki Manchester United, niegdyś wygrywał Ligi Mistrzów i masowo tytuły mistrza Anglii, dziś wielkim wyzwaniem i osiągnięciem jest dla nich zwycięstwo z Burnley u siebie.

0

@P33ck to jest właśnie mental Królewskich, to są ich rozgrywki!

0

Czy Arsenal ma szanse na mistrza? Szczerze wątpię, ale fajnie by było.

0

Dlaczego każdy się zachwyca Mateuszem "Hala Madrid" Święcickim? Jedyna korzyść dla mnie z patyczkowania się ze streamami to fakt, że nie muszę na komentarzu słuchać kibiców Realu i ich otwarcie stronniczej narracji. Patrząc na urywki z wczorajszego meczu ponownie zhańbił siebie i całe Eleven.

1

@buddy Kvara? Lautaro???

1

Każdy kolejny Klasyk zostawia mnie z coraz większym poczuciem beznadziei... Najgorzej i tak chyba było przy 0:4, bo tu liga już przegrana dawno, ale i tak jakoś dziwnie zabolała ta dzisiejsza porażka.

2

Vinicius wiecznie fochy, że go Ancelotti zmienia xD Nie życzyłbym żadnemu trenerowi takiego zawodnika

0

Felix jest okropny. Obaj z Cancelo fantastycznie zaczęli sezon, ale od początku roku grają na poziomie Eibaru czy innego Cadizu.

1

Przecież Vinicius prowokuje wszystkich samym swoim wyglądem. On powinien za twarz startować z żółtą kartką.

3

Oni chyba już wiedzą, że mogą robić cokolwiek zechcą w polu karnym, bo sędziowie tego nie gwizdną.

0

Dobrze, że ten przebrzydły Bellingham stracił formę, bo już ręce opadały od tych zachwytów nad nim

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Vasquez to jest taki pajac, że głowa mała. Nie dość, że totalne drewno piłkarskie to jeszcze powtórka uświadomiła mi, że on celowo zahaczył o nogę Cubarsiego. Ale ma VAR nie ma co sprawdzać, bo po co, jeszcze się okaże, że trzeba by gwizdnąć na niekorzyść Realu.
Nienawidzę tego klubu chyba bardziej niż kiedykolwiek - chyba dlatego, że teraz przy dostępności VAR i innych technologii ich oszustwa nie powinny mieć miejsca, ale okazuje się, że można poradzić sobie nawet z takimi niedogodnościami.

9

Araujo za takie coś dostał czerwo, Camavinga z żółtą. "Taka jest piłka", "mental" usłyszymy po meczu

1

Przed meczem miałem obawy, że znowu dostaniemy 4:0... a potem zobaczyłem Tchouameniego na środku obrony. Będzie łatwo.

1

United przynosi wstyd tej dyscyplinie.

0

Obejrzałem wieczorem Jokera i generalnie jestem zdania, że druga część ma o wiele większy potencjał. Zwłaszcza po wyjściu zwiastunu, który był fenomenalny. Pierwsza część to z perspektywy czasu trochę konwencjonalny film o świrze (podobnie jak nowy Batman był zlepkiem filmów typu Siedem, Zodiak ubranym w komiksowe szaty), jakich w kinie było wiele, za to Joker 2 w tej dziwnej, nieczęsto już używanej formie musicalowej może być absolutnym szaleństwem, jakiego oczekuję po postaci Jokera. Wyczekiwanie na premierę już się trochę dłuży.

0

@AmigoBlancos przecież nie mieli wtedy jak wyeliminować siebie? Jedyne co jest wyjątkiem od reguły to 2016 i brak meczu z Barceloną

7

@wojopancer myślę, że różnica jest taka, że trener Realu faktycznie ma taktykę i plan.

1

Vini bez zawieszenia na półfinał szkoda

1

Vinicius swoją drogą też mierny, fatalny dzisiaj. Obrońcy City go schowali do kieszeni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?