0

Wchodzi ukraiński GOAT

0

@ShawnC w poprzednim sezonie był przecież świetny. Kiedy wypadał z gry, mocno odczuwaliśmy jego stratę (jak w El Classico które sromotnie przegraliśmy). W tym sezonie zniżka formy, wiadomo, ale to tyczy się większości składu. Myślę, że ludzie za bardzo się na niego uwzięli po hejcie ze strony Van Der Vaarta.

1

@karolup mamy Yamala, który zjada Mbappe. Mamy Cubarsiego, który zjada Rudigera. Mamy też Fermina, który zjada Valverde. Po co nam jakiekolwiek transfery?

1

Pokonamy ich w presezonie i już będzie tu inna narracja, że La Liga nasza, że tryplet, że Mbappe flop.

1

@Marcelinho99 jakieś szanse są, ja bym nie dramatyzował.

0

@Wittgenstein na szczęście jest inteligentny i wie, że United zniszczyłoby mu karierę.

1

Real zrobił transfer stulecia i tego niestety nie można kwestionować. Niemniej nasza kadra nadal jest bardzo mocna, wuefista Xavi po prostu nigdy nie potrafił wykorzystać jej potencjału. Nie będziemy, naturalnie tak mocni jak Biali, ale jeśli Flick nadal jest tym trenerem co w Bayernie to możemy przynajmniej namieszać w tym sezonie, a potem stopniowo wracać na szczyt.

2

@Emhyr ale żeś porównanie odpalił, Coman jest dwie klasy lepszy od tego pajaca. Ale kontuzje go łapią, to fakt.

2

Naszło mnie na refleksję i niesamowicie przygnębiające jest to, że Neymar tak szybko się wypisał z futbolu. Po erze Messiego i Ronaldo to on miał być najlepszy. To właśnie on powinien obecnie zgarniać Złote Piłki... Zamiast tego kisi ogóra w Arabii Saudyjskiej. Smutny koniec kariery

0

@Stinger_ niech wygra Live, ale wystarczy Anglii. Czego tu nie rozumieć?
A Milan jakby wygrał też super sprawa, niestety piłka nie jest tak nieprzewidywalna jak się o tym mówi.

3

@Wittgenstein za taki powrót do korzeni to bym się zgodził na randkę nawet z Vinim.

0

@Rust_Cohle Liverpool zdecydowanie musi wygrać, takim piłkarzom jak Darwin po prostu Puchar Europy się należy.

0

@FcPortoFan1999 mało realne, ale bardzo bym tego chciał. Brakuje Juve w czołówce, ale ich rywali też lubię więc na triumf Interu bym się nie obraził.

0

@July_6_BcN pogdybać zawsze można, tyle nam nikt nie zabroni.

3

Jak wiemy, za rok Barca Flicka zgarnie trofeum Ligi Mistrzów. Gdyby jednak, czysto hipotetycznie, tak się nie stało, jaki zespół chcielibyście jako zwycięzców? Ja Liverpool bądź jakiś włoski zespół, wystarczy już tej Hiszpanii i Anglii.

1

@Kamiloza91 koniec kariery na takim poziomie, czemu nie? Ludzie lubią takie historie.

2

@Khajio "pomnik" sugeruje, że był jakąś legendą na miarę Kehla czy Piszczka a nie kolejnym dobrym piłkarzem, który się przewinął przez BVB i został sprzedany

8

@Pawlak1992 z tego względu, że po angielsku jest tam fonetycznie głoska /ae/, jak wskazuje transkrypcja między a i e. W polskim jej nie ma, więc mówimy "a" zapewne ze względu na samogłoskę poprzedzającą końcówkę - tak jak w SupErmEn mamy "e", tak w BAtmAn mamy "a" no i się przyjęło.

2

@Sysia11 ciekawe jak jest w tej alternatywnej rzeczywistości, w której Messi trafił do Realu, a do nas Crisu i jak to by się przełożyło na wyniki.

1

@Herato byli przeklęci od momentu awansu do finału, ja ich nie winię. Zrobili co mogli, zaprezentowali się z dobrej strony. Natomiast rok temu odstawili niezły kabaret

1

@PatrychoO miałem podobnie, plus bardzo chciałem by nadal grał tak fatalnie jak na początku kariery w Realu :) Niemniej faktów nie zignoruje, ma zadatki na wybitnego zawodnika.

14

@AmigoBlancos zdrowia przyjacielu, nie powiem że życzę ci tytułu dla Realu, ale oby Mbappe i reszta ekipy sprawił ci jeszcze dużo radości :)

3

Niedawno umniejszałem umiejętnościom Viniego przez antypatię do gościa, ale ostatnio jestem w stanie przyznać, że jest naprawdę świetnym piłkarzem. Nie jest to jeszcze poziom Neymara, ale za kilka lat kto wie? Realny kandydat na Złotą Piłkę, bo z Bellinghamem to dajcie spokój. Jakby go Carlo jeszcze nauczył sportowego zachowania to byłoby fajnie.

0

@Azi trochę mnie jeszcze trzyma po wczoraj i nie skumalem wypowiedzi :))

1

@kamilop najgorsze co możemy zrobić, to próbować się z nimi ścigać, tak jak kiedyś odpowiadając Griezmannem na Hazarda. Mamy zawodników z ogromnym potencjałem i na nich trzeba budować skład, a nie wydawać miliony, których nie mamy

0

@Cule1234 do Felixa jestem znacznie bardziej przekonany, może się odpali u Flicka... Ale takiego starego psa jak Cancelo to nawet najlepszy trener nie nauczy nowych sztuczek.

7

@KrychaFCB tyle lat a Footroll, kibic Barcelony nadal smaruje ich dupy miodkiem. Nie cierpię takiego taniego obiektywizmu.

1

@Borry nie tylko Messiego. Mieliśmy Iniestę, Xaviego, Puyola, Neymara, Alvesa i mógłbym tak wymieniać. Legendy futbolu w jednym składzie. "Mieliśmy raj a i tak zdołaliśmy to spier..." cytując De Niro z Kasyna

1

@Faro skoro są podobni to wygrywamy tryplet. Żyć nie umierać

14

Jeśli Flick zrobi z niego piłkarza na miarę potencjału, to będziemy mieli pierwszego Pana Trenera od czasu Valverde.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?