Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Partner Borka zawsze brzmi jakby miał związane jaja.
1
@NeroTFP1 to nie podlega nawet dyskusji
0
Szkoda, że Holendrów ominęły turnieje w okresie gdy mieli jeszcze faktycznie świetnych piłkarzy, Robbena, van Persiego, Huntelaara itd.
1
@michaleu bo w teorii był to jeden z naszych najlepszych transferów od dawna. Oczywiście biorąc pod uwagę cenę
1
Po paru dniach już mam dość tej reklamy Biedronki
0
Szokujące zagranie Szymańskiego.
0
Co się z tym dźwiękiem dzieje?
1
Salamon już robi show
1
@FCB_dimiC nie wszystko. W Lidze Mistrzów tylko finał, a u nas wygrałby potrójną koronę.
3
@Destroyer_of_Worlds uwielbiam Euro, ale żartujesz chyba.
@barcelonaLM dokładnie, mecze Francji też były świetne, ale co z tego skoro przegrali z typowymi ślizgaczami w postaci Portugalii
6
Niby drugi dzień dopiero, ale trzeba przyznać turnieje reprezentacyjne w tej dekadzie nie zawodzą jak na razie.
2
@MesQueUnClub96 kiedy tylko wujas z tobą skończy
1
@norbi77 wielki komentator, prawie jak z koziej dupy trąba
1
Ten ulaniec to był as w rękawie Węgier. Lecimy po comeback
2
@Astad oby jak najwyżej dla Hiszpanii.
2
Pamiętacie jak Węgry sprawiały kłopoty w grupie Niemcom, Portugalii i Anglii na ostatnim turnieju? Ja też nie.
6
W klubie także można mu odmawiać wielu rzeczy, techniki czy boiskowej inteligencji, ale nigdy determinacji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Taki poziom meczu, że gadają od minuty o diecie Orbana..
2
@Roobo troszkę słabszą. Równiejszy poziom, ale brak takich zawodników jak Szczęsny, Zieliński i Lewy.
1
@Lionel_Messi10 czemu zabrakło Dybali po fantastycznym sezonie? Nie ma sensu oglądać
1
@Amidamaru przez większość tego sezonu był zjazd, oczywiście nadal dobry poziom, ale wybrał odpowiedni moment na koniec kariery. Po prostu odpalił na kluczowe momenty sezonu i zostanie zapamiętany jako zwycięzca.
1
"Szoboszlai w Barcelonie, to byłby cud" jak śpiewał Dżem
7
@kigani szkoda, że Nottingham nie jest tak dobry jak w 1979-80
2
@Arden domyślam się z jakiego powodu :)
0
Macie taką ekipę, której absolutnie nie będziecie kibicować na Euro? Ja generalnie w przeciwieństwie do klubów lubię większość reprezentacji, za wyjątkiem Chorwatów. Te dwa medale na ostatnich Mundialach po karnych, dogrywkach, remisach mi się kojarzą jedynie z Realem Madryt.
1
Lubię reprezentację Szwajcarii, no ale dzisiaj murem za Szoboszlaiem.
0
@FcPortoFan1999 tamten pomysł to była katastrofa, ale według mnie Euro 2021 sportowo się obroniło.
4
Zalewski a reszta tych patałachów to jest jak niebo a ziemia, widać że grał we Włoszech bez spaczenia Ekstraklasą.
1
Güler po towarzyskim z Polską będzie kreowany na nowego Inieste.