0

Partner Borka zawsze brzmi jakby miał związane jaja.

1

@NeroTFP1 to nie podlega nawet dyskusji

0

Szkoda, że Holendrów ominęły turnieje w okresie gdy mieli jeszcze faktycznie świetnych piłkarzy, Robbena, van Persiego, Huntelaara itd.

1

@michaleu bo w teorii był to jeden z naszych najlepszych transferów od dawna. Oczywiście biorąc pod uwagę cenę

1

Po paru dniach już mam dość tej reklamy Biedronki

0

Szokujące zagranie Szymańskiego.

0

Co się z tym dźwiękiem dzieje?

1

Salamon już robi show

1

@FCB_dimiC nie wszystko. W Lidze Mistrzów tylko finał, a u nas wygrałby potrójną koronę.

3

@Destroyer_of_Worlds uwielbiam Euro, ale żartujesz chyba.
@barcelonaLM dokładnie, mecze Francji też były świetne, ale co z tego skoro przegrali z typowymi ślizgaczami w postaci Portugalii

6

Niby drugi dzień dopiero, ale trzeba przyznać turnieje reprezentacyjne w tej dekadzie nie zawodzą jak na razie.

2

@MesQueUnClub96 kiedy tylko wujas z tobą skończy

1

@norbi77 wielki komentator, prawie jak z koziej dupy trąba

1

Ten ulaniec to był as w rękawie Węgier. Lecimy po comeback

2

@Astad oby jak najwyżej dla Hiszpanii.

2

Pamiętacie jak Węgry sprawiały kłopoty w grupie Niemcom, Portugalii i Anglii na ostatnim turnieju? Ja też nie.

6

W klubie także można mu odmawiać wielu rzeczy, techniki czy boiskowej inteligencji, ale nigdy determinacji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Taki poziom meczu, że gadają od minuty o diecie Orbana..

2

@Roobo troszkę słabszą. Równiejszy poziom, ale brak takich zawodników jak Szczęsny, Zieliński i Lewy.

1

@Lionel_Messi10 czemu zabrakło Dybali po fantastycznym sezonie? Nie ma sensu oglądać

1

@Amidamaru przez większość tego sezonu był zjazd, oczywiście nadal dobry poziom, ale wybrał odpowiedni moment na koniec kariery. Po prostu odpalił na kluczowe momenty sezonu i zostanie zapamiętany jako zwycięzca.

1

"Szoboszlai w Barcelonie, to byłby cud" jak śpiewał Dżem

7

@kigani szkoda, że Nottingham nie jest tak dobry jak w 1979-80

2

@Arden domyślam się z jakiego powodu :)

0

Macie taką ekipę, której absolutnie nie będziecie kibicować na Euro? Ja generalnie w przeciwieństwie do klubów lubię większość reprezentacji, za wyjątkiem Chorwatów. Te dwa medale na ostatnich Mundialach po karnych, dogrywkach, remisach mi się kojarzą jedynie z Realem Madryt.

1

Lubię reprezentację Szwajcarii, no ale dzisiaj murem za Szoboszlaiem.

0

@FcPortoFan1999 tamten pomysł to była katastrofa, ale według mnie Euro 2021 sportowo się obroniło.

4

Zalewski a reszta tych patałachów to jest jak niebo a ziemia, widać że grał we Włoszech bez spaczenia Ekstraklasą.

1

Güler po towarzyskim z Polską będzie kreowany na nowego Inieste.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?