0

@Stinger_ ja właściwie bym ich rozwiązał po tym jaką pajacerkę odstawili w 2020.

0

Fagioli, który cały sezon w Juventusie był zawieszony, w składzie na dzisiejszy mecz ze Szwajcarią zamiast prawowitego zdobywcy Złotej Piłki za rok 2021, Żorżinio. Gorzej na pewno nie zagra

3

@tristan87 Anglia powinna być bliżej końca. A już na pewno nie wyżej od Holendrów

8

Camavinga ma jakiś immunitet wykupiony na kartki? Fauluje jak zwierzę co mecz i zawsze wychodzi bez kartki. Potem niech mu jeszcze nagrodę Fair Play za te statystyki dadzą

1

@JordiAlbion w ostatnim meczu fazy grupowej na Mundialu kompletnie złożyliśmy broń i modliliśmy się o korzystny rezultat w równoległym meczu. Nigdy więcej takiej Polski

0

Giroud nie minęła minuta na murawie i już go Dawidowicz ustawił do pionu. Tak ma być

2

Gruzja, Słowacja, a zwłaszcza Szwajcaria, Rumunia i Austria - wszystkie te drużyny pozytywnie zaskakują, nawet jeśli sytuacja niektórych nie wygląda najlepiej. Dlaczego my nigdy nie potrafimy sprawić niespodzianki i być taką Kostaryką albo Maroko na turniejach?

0

Na szczęście Holandia remisuje

0

@Bartula trochę szacunku, daleko nie trzeba szukać - zrobił idealne zmiany i odmienił drużynę w ostatnim finale Mundialu, dzięki czemu odrobili stratę 0:2.

0

@MesQueUnClub96 a z drugiej strony Angole będą sobie pykali z jakąś Słowacją albo Turcją. I tak to już jest na tym Euro

2

Deschamps się chyba trochę wypalił w tej reprezentacji. Osiągnął srebro na Euro, dwa poprzednie Mundiale piękne, ale chyba pora na świeżość we Francji

0

Ale ten Malen jest koszmarny. Niech go już zdejmie ten rudzielec

1

@Stinger_ na Mundialu był Giroud na szpicy, tutaj nikt.

0

Dobrze, że Kanté to parodysta dzisiaj. Totalnie nie poznaje gościa z 2 poprzednich meczów

11

Eh Probierz z...bał koncertowo ten mecz z Austrią pod względem doboru składu, co kosztowało nas turniej... Ale trzeba pamiętać, że to początek jego pracy

0

Dawać tego own goala do Barcy. Wybitna forma na Euro

1

MAMY TO panowie!!! Chorwacja za burtą!

0

@partymaker bezsensowne by było nie uśmiercać go definitywnie na koniec 3 sezonu, by potem pozbyć się go w taki sposób. Już raz tak zrobili ze Stormfront i było to rozczarowujące.

1

@MesQueUnClub96 Chorwaci trochę nakradli minut, ale 8 minut to faktycznie przesada

0

@MesQueUnClub96 Albania też nie ma, a dali lepszy mecz z tymi betonami.

0

A Chorwacja się ślizga w najlepsze... Ech Włosi rozczarowali i tyle.

0

@MesQueUnClub96 Chiesa i Donnaruma są jeszcze na bardzo dobrym poziomie, ale ogólnie ciężko się nie zgodzić.

0

@BorzyKrzys albo tamten sezon Napoli musiał być dziełem przypadku, albo ktoś się podszywa za Spalettiego bo nie ma opcji że stał za tym ten sam wuefista.

2

Darmian daje jeden z najgorszych indywidualnych występów jakie widziałem na tym Euro. Godne podziwu

0

@Destroyer_of_Worlds a Flashscore co innego. Nie kompromituj się

2

@Herato jak w meczach Realu? Nie dziękuję

4

Niech zgadnę - Anglia ma najłatwiejszą drabinkę spośród faworytów? Zaiste Real Madryt wśród reprezentacji, nie cierpię ich.

0

@karolup zgadzam się co do oceny Laporty, ale Eric mocno się rozwinął i ja bym go zobaczył w następnym sezonie u nas

0

Spaletti z wyglądu to taki bieda-Probierz.

1

Te medale Chorwacji na Mundialach to nadal jest jeden z większych absurdów w ostatnich latach piłki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?