1

Leao klasycznie. Druga kartka za symulkę pod rząd.

1

Co tam się stało XDD

1

Ale sraka w gaciach większości tutaj z powodu Ronaldo. Pomyślałby człowiek, że z czasem wam to minie.

1

Przyszły piłkarz Barcelony z golem.

0

Crisu ukąsi dzisiaj i to nie raz, takie mam przeczucie.

2

Nędzny mecz, nieoglądalny. Jedynie Anglia z Serbią i Francuzi z Holendrami zagrali większe gówno.

2

Węgrzyn jak zwykle po kilku głębszych komentuje. Na trzeźwo się nie da

0

Ominął mnie wczorajszy mecz. Kto najlepiej zagrał z Polaków?

3

Słowacja zaj...sta reprezentacja. Podoba mi się na tym Euro, że nawet mniejsze reprezentacje prezentują bardzo dobry poziom, z paroma wyjątkami (Ukraina, Serbia)

1

@AFA niech zgadnę, tuż po tym jak przegraliśmy z Kolumbią :)
Hajto nieraz udowadniał swoje odklejenie od rzeczywistości, więc ja szczerze w to wątpię.

0

@kanver_ a myślałem, że tylko ten tłumok Hajto nazwałby to świetnym losowaniem.

0

Wyobraźcie sobie finał Anglia - Portugalia. Największy koszmar widza Euro

2

@MesQueUnClub_87 będąc szczerym, Elden Ring przez większość czasu był na optymalnym albo wręcz łatwym poziomie trudności. Dopiero pod koniec gry miałem wrażenie, że sztucznie zawyża się trudność, finałowego bossa nawet nie przeszedłem, bo był absurdalny.
Co do DLC, w grach FromSoftu zawsze były strasznie trudne.

5

@tristan87 piękne czasy, dziś by to już nie przeszło. Cholerna poprawność polityczna

5

Pamiętacie te czasy jak Szkoci grali na Euro w kiltach?

0

Shaqiri i cudowna brama na Euro, przywołuje wspomnienia

0

Sane ja pier... co się stało z tym piłkarzem? Chłop jest obecnie na poziomie Köln czy innego Freiburga

1

@macio_944 jutro hit kolejki niekwestionowany

7

@Comentateiro masz czelność zadawać takie pytanie.

10

Błąd Toniego Kroosa? Kto to widział? Tego jeszcze nie grali

1

To jest świat Toniego Kroosa, my w nim tylko żyjemy.

10

@SelloutCrowd przecież Mundial w Katarze był kapitalny.

1

@Kozinho. nie oglądasz za dużo Arsenalu prawda ? Poza tym Ferran potrafi nie strzelić z bliższych odległości.

0

Havertz ograł Orbana jak amatora

1

@DLFCB już 16. Co to w ogóle znaczy?

0

Nie jest to pewne, ale mam teorię, że Szpakowskiemu podobał się występ Czechów.

3

Ten beton nie wpuści naszego João a zostawia drewniaka z City na boisku, przecież jego taktyka i ocena sytuacji to żart. Pamiętam jak frustrowało mnie jak piłkarze, którzy mogli zrobić różnice kisili ogóra na ławce przez Koemana, Xaviego i resztę tych nieudaczników i teraz mam wspomnienia z tego czarnego okresu

0

Oby Czesi teraz uwierzyli w siebie i zagrali ofensywniej

0

Sędzia nie ma serca. Mógłby już odpuścić tym Portugalczykom

1

Cholera lubię Raphinhę, ale chciałbym żeby Barcelona miała skrzydłowego na poziomie Leao. Nie jest to typowy jeździec bez głowy, ma technikę, fizyczność, w miarę dobre decyzje, wykończenie, no kapitalny jest jednym słowem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?