14

@Arden nie trawię Ramosa, ale co by nie mówić wielkim piłkarzem był.

2

@Aferzysta z tymi braćmi to bym nie przesadzał.. Ale nie rozumiem pogrdy dla zwykłych sportowców.

0

Co wam ukraińscy piłkarze zrobili?

0

@michaleu Milenković lepszy. Jude zniknął po przerwie

5

@Rust_Cohle drugiego takiego nie było i nie będzie.

2

Gdzie jest Palmer? Akurat chciałem go zobaczyć dzisiaj

4

@michaleu ciekawe, ja z kolei mam wrażenie że męczę się już czwartą godzinę z tym spotkaniem.

3

Oby Francja znowu ich wysłała do domu

1

@Tomek_TF bardzo możliwe, ja stawiam remis.

4

@maroon nadal żałuję, że nie wypalił. Przydałby się nam w swoim prime.

0

@FCBMati10 czasy Messiego i Ronaldo minęły, teraz jeszcze długo same leszcze będą to wygrywać. Zresztą już ostatnio wygrał Benzema

1

Laskowski mistrz :D

4

@NeKenI może po 14 letnim banie wrócił

2

Anglia mnie niesamowicie frustruje tym, że zawsze marnowała wielki potencjał ich reprezentantów, nie wiem właściwie gdzie leży problem, ale chyba nigdy nie widziałem ich grającym na miarę swoich możliwości. Ostatnie Euro spoko, jasne, mam jednak wrażenie że tutaj nie powtórzą sukcesu.

0

@Encore Ronaldo i Messi w top 3 za pare goli w Saudyjskiej i MLS. Screenujcie to

0

To ja już wolę Viniciusa od tego Bellinghama. Jakimś cudem jego twarz irytuje mnie nawet bardziej od Brazola, symulant, w przeciwieństwie do niego nie miał też równego poziomu cały sezon, więc Vini zasługuje bardziej na Złotą Piłkę.

0

@Emhyr jakim cudem ten Southgate się tam utrzymał na stanowisku przez tyle lat do dla mnie tajemnica.. Chyba jedynie przez przyzwoite wyniki.

0

Kibicuje każdej drużynie grającej przeciwko Jude'owi. Serbia gurom

2

@Kgorecki2500 i faktycznie gol tyłkiem:D

2

@GABVI36 w ostatnich latach Rakitić.

6

To jeszcze porażka Bellinghama na dobry koniec dnia.

0

Nie wiem jak wy, ale od tamtego Euro zawsze się niepokoję o zdrowie Eriksena. Wiem, że regularnie na pewno robią im wszystkim badania itd. ale jakaś obawa zawsze jest z tyłu głowy

0

Dania gra tiki take

1

Dania nieźle zaczęła, po tych wymianach podań widać, że mają dobre zgranie

6

@Pressinho z Hiszpanią też fajnie zagraliśmy z tego co pamiętam.

1

@Destroyer_of_Worlds zremisował z Hiszpanią, wprowadził większość młodych piłkarzy, którzy dzisiaj zagrali, mieliśmy za niego niezły styl.

2

Jeśli chodzi o post-Nawałkowych selekcjonerów to jak na razie Sousa > Probierz > Brzęczek > Michniewicz > Santos. Trochę ciężko Guardiolę oceniać tak wcześnie, ale jak na razie bardzo pozytywne wrażenia zostawił.

4

Zieliński do Weghorsta po meczu, que miras bobo..

0

Borek popłacze się tam

0

Po Koemanie widać, że z Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?