7

@Comentateiro masz czelność zadawać takie pytanie.

10

Błąd Toniego Kroosa? Kto to widział? Tego jeszcze nie grali

1

To jest świat Toniego Kroosa, my w nim tylko żyjemy.

10

@SelloutCrowd przecież Mundial w Katarze był kapitalny.

1

@Kozinho. nie oglądasz za dużo Arsenalu prawda ? Poza tym Ferran potrafi nie strzelić z bliższych odległości.

0

Havertz ograł Orbana jak amatora

1

@DLFCB już 16. Co to w ogóle znaczy?

0

Nie jest to pewne, ale mam teorię, że Szpakowskiemu podobał się występ Czechów.

3

Ten beton nie wpuści naszego João a zostawia drewniaka z City na boisku, przecież jego taktyka i ocena sytuacji to żart. Pamiętam jak frustrowało mnie jak piłkarze, którzy mogli zrobić różnice kisili ogóra na ławce przez Koemana, Xaviego i resztę tych nieudaczników i teraz mam wspomnienia z tego czarnego okresu

0

Oby Czesi teraz uwierzyli w siebie i zagrali ofensywniej

0

Sędzia nie ma serca. Mógłby już odpuścić tym Portugalczykom

1

Cholera lubię Raphinhę, ale chciałbym żeby Barcelona miała skrzydłowego na poziomie Leao. Nie jest to typowy jeździec bez głowy, ma technikę, fizyczność, w miarę dobre decyzje, wykończenie, no kapitalny jest jednym słowem.

1

@Comfortable_ myślę, że to już typowo internetowa ironia na zawodnika, którego się uważa za wielki talent a pokazał w zasadzie dwa sprawne kopnięcia nogą.

0

@Emhyr dużo słów. Głowa boli.

0

@Emhyr Lią też nie, ale jakoś go tam wcisnęli na dzisiejszy mecz.

0

@Emhyr chyba się zgodzisz, że Jota jest nadal klasowym piłkarzem, więc to że siedzi na ławce może świadczyć tylko o sile podstawowego składu albo złej decyzji selekcjonera.

0

@Emhyr przecież mają Diogo Jotę do rotacji.

0

Francja zwycięża, Niemcy srebrny medal, Ronaldo królem strzelców, Polska wychodzi z 3 miejsca i odpada w 1/8. Co powiecie na taki scenariusz?

0

Wie ktoś czemu trzy faule na Crisie nieodgwizdane?

1

Duet Lią - Ronaldo robi wrażenie. Portugalia wygra to Euro.

3

Komentarz usunięty

6

@PatrykBarca co Guler właściwie pokazał do tej pory? Trochę sobie pograł na koniec wygranego sezonu w Realu, dzisiaj świetny mecz i już jest niby lepszy niż Yamal, który błyszczał cały sezon? Swoją drogą debiut na Euro Lamine zaliczył równie świetny co Turas.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Kompleks Ronaldo na tej stronie jest przerażający. Ostatnie Euro najlepszego piłkarza na swojej pozycji w historii, a komentarze jakby reprezentował nadal Real Madryt. Jeszcze zatęsknicie za Crisem.

1

Güler to nowy Messi @VegetaPolska

10

@Who_you_mam pięknie się zestarzało.

2

Wstyd jak traktują Vitora bez dania mu nawet cienia szansy. Parafrazując Piłsudskiego klub piękny, tylko zarząd k...

7

Piękne bramki na tym turnieju

20

Powiem ci, że nie tylko ciebie.

6

@Krzywy95 przynajmniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?