Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Comentateiro masz czelność zadawać takie pytanie.
10
Błąd Toniego Kroosa? Kto to widział? Tego jeszcze nie grali
1
To jest świat Toniego Kroosa, my w nim tylko żyjemy.
10
@SelloutCrowd przecież Mundial w Katarze był kapitalny.
1
@Kozinho. nie oglądasz za dużo Arsenalu prawda ? Poza tym Ferran potrafi nie strzelić z bliższych odległości.
0
Havertz ograł Orbana jak amatora
1
@DLFCB już 16. Co to w ogóle znaczy?
0
Nie jest to pewne, ale mam teorię, że Szpakowskiemu podobał się występ Czechów.
3
Ten beton nie wpuści naszego João a zostawia drewniaka z City na boisku, przecież jego taktyka i ocena sytuacji to żart. Pamiętam jak frustrowało mnie jak piłkarze, którzy mogli zrobić różnice kisili ogóra na ławce przez Koemana, Xaviego i resztę tych nieudaczników i teraz mam wspomnienia z tego czarnego okresu
0
Oby Czesi teraz uwierzyli w siebie i zagrali ofensywniej
0
Sędzia nie ma serca. Mógłby już odpuścić tym Portugalczykom
1
Cholera lubię Raphinhę, ale chciałbym żeby Barcelona miała skrzydłowego na poziomie Leao. Nie jest to typowy jeździec bez głowy, ma technikę, fizyczność, w miarę dobre decyzje, wykończenie, no kapitalny jest jednym słowem.
1
@Comfortable_ myślę, że to już typowo internetowa ironia na zawodnika, którego się uważa za wielki talent a pokazał w zasadzie dwa sprawne kopnięcia nogą.
0
@Emhyr dużo słów. Głowa boli.
0
@Emhyr Lią też nie, ale jakoś go tam wcisnęli na dzisiejszy mecz.
0
@Emhyr chyba się zgodzisz, że Jota jest nadal klasowym piłkarzem, więc to że siedzi na ławce może świadczyć tylko o sile podstawowego składu albo złej decyzji selekcjonera.
0
@Emhyr przecież mają Diogo Jotę do rotacji.
0
Francja zwycięża, Niemcy srebrny medal, Ronaldo królem strzelców, Polska wychodzi z 3 miejsca i odpada w 1/8. Co powiecie na taki scenariusz?
0
Wie ktoś czemu trzy faule na Crisie nieodgwizdane?
1
Duet Lią - Ronaldo robi wrażenie. Portugalia wygra to Euro.
3
Komentarz usunięty
6
@PatrykBarca co Guler właściwie pokazał do tej pory? Trochę sobie pograł na koniec wygranego sezonu w Realu, dzisiaj świetny mecz i już jest niby lepszy niż Yamal, który błyszczał cały sezon? Swoją drogą debiut na Euro Lamine zaliczył równie świetny co Turas.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Kompleks Ronaldo na tej stronie jest przerażający. Ostatnie Euro najlepszego piłkarza na swojej pozycji w historii, a komentarze jakby reprezentował nadal Real Madryt. Jeszcze zatęsknicie za Crisem.
1
Güler to nowy Messi @VegetaPolska
10
@Who_you_mam pięknie się zestarzało.
2
Wstyd jak traktują Vitora bez dania mu nawet cienia szansy. Parafrazując Piłsudskiego klub piękny, tylko zarząd k...
7
Piękne bramki na tym turnieju
20
Powiem ci, że nie tylko ciebie.
6
@Krzywy95 przynajmniej.