Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Swoją drogą mam nadzieję, że wczorajszy występ (koniec końców bardzo dobry, mimo końcówki) Borussi trochę podniesie status tego klubu w Europie, może zrobią jakieś głośne transfery itd. Bo miło byłoby widzieć ten klub częściej na takim etapie w Lidze Mistrzów, a już na pewno wygrywającego Bundesligę kosztem Bayernu.
12
Wy to wiecie jak dobić człowieka, tylko jego mordy brakowało
8
@Emhyr to niczego nie zmienia. Od 2014 wygrali ich więcej niż my w całej historii.
2
A powtarzałem przed meczem jak mantrę, "Real wygra", "wiadomo jak będzie", żeby się nastawić i mniej rozczarować. No i nie podziałało, każde LM Realu to jak strzał w pysk
1
@Trojanek23 kto gra w fife regularnie ten zrozumie
6
Wypada odnotować najsłabszy występ zwycięzcy Ligi Mistrzów w finale od... występu Realu Madryt z Liverpoolem w 2022.
4
Przez Real Madryt niestety moje zaangażowanie w tą dyscyplinę trochę gaśnie... Przynosi już jedynie przygnębienie i frustrację, nie wynagradza
0
U Terzicia widzę bez zmian
0
Czerwo za to dla Carvajala.
1
Brandt to jest taki cienki bolek w tym sezonie
0
@RoberDzik wraz z odejściem Kroosa ich ilość to będzie -1.
14
Sorry, ale pierwsza połowa wyraźnie wskazuje na zwycięstwo Realu, są miażdżeni w środku pola i przez Hummelsa, ale BvB zmarnowało już pięć dwustoprocentowych sytuacji. Każdy przewidział i nie ma co już się łudzić.
Niemniej czapki z głów dla Borussi, za tą pierwszą połowę mają ode mnie dozgonny szacunek
3
@fart niech twój nick odpowie na twoje pytanie
0
@Trojanek23 ogladnij sobie skrót City - Real sprzed roku. Tamci dominowali ich nawet bardziej a i wykorzystywali swoje okazje.
5
Hummels jest niesamowitym piłkarzem, widzisz gościa na boisku będącego żywą legendą niemieckiego futbolu, którego forma w tym wieku teoretycznie powinna już się zniżać, a ten gra lepiej niż kiedykolwiek i czyści frajerów z Realu. Kocham gościa
2
Sędzia to skończony idiota. Mógłby dla odmiany za faule dawać kartki.
0
@sevs i wziął nową. Wszystko na razie idzie zgodnie z jego planem
4
Nie hejtujcie Viniego...
beze mnie
1
@macio_944 przy tej sytuacji Adeyemiego już pozostało mi się śmiać w telewizor, to jest niebywałe.
0
Tutaj przecież teorie spiskowe można snuć. Namagnesowana bramka, zdalnie sterowana piłka przy akcjach rywali, cokolwiek, to jest zwyczajnie niemożliwe żeby Realowi nic nie wpadało.
6
Bellingham wyjdź aktorku
3
Oby Real przynajmniej uzasadnił swoje zwycięstwo dzisiaj, a nie jak zwykle. Ale to chyba złudne życzenia
4
Zidane co za stylówa.
2
Ja p... Bożydara dali na finał Ligi Mistrzów. Jak dobrze, że Polsat oddał licencję.
0
@RoberDzik może nie na top 3, ale strasznie mi się podobała nasza koszulka z 2013/14, pierwszy sezon Neymara. Z ostatnich lat moje ulubione stroje Barcy.
2
@macio_944 do 2019 przynajmniej mieliśmy się czym pochwalić poza LM... Od tamtej pory kompletna zapaść na każdym polu. Smutne co się stało z najwspanialszym klubem Europy
1
Finał LM a Bellingham na 9? W dziwnym kierunku rozwija się ten piłkarz, jeszcze niedawno grał w środku pomocy...
3
@macio_944 nie mam złudzeń co do wyniku, no ale finał Ligi Mistrzów wypada mi obejrzeć nawet jeśli wygra w nim Real. Może i nieprzyjemnie będzie, ale ten dzień to zawsze niemal święto.
3
Jeszcze parę godzin, zanim Vinicius Junior podniesie drugi w swojej karierze puchar Ligi Mistrzów. Nacieszmy się tym czasem.
10
2024 rok a ludzie nadal myślą, że Real przegra w Lidze Mistrzów.