0

Swoją drogą mam nadzieję, że wczorajszy występ (koniec końców bardzo dobry, mimo końcówki) Borussi trochę podniesie status tego klubu w Europie, może zrobią jakieś głośne transfery itd. Bo miło byłoby widzieć ten klub częściej na takim etapie w Lidze Mistrzów, a już na pewno wygrywającego Bundesligę kosztem Bayernu.

12

Wy to wiecie jak dobić człowieka, tylko jego mordy brakowało

8

@Emhyr to niczego nie zmienia. Od 2014 wygrali ich więcej niż my w całej historii.

2

A powtarzałem przed meczem jak mantrę, "Real wygra", "wiadomo jak będzie", żeby się nastawić i mniej rozczarować. No i nie podziałało, każde LM Realu to jak strzał w pysk

1

@Trojanek23 kto gra w fife regularnie ten zrozumie

6

Wypada odnotować najsłabszy występ zwycięzcy Ligi Mistrzów w finale od... występu Realu Madryt z Liverpoolem w 2022.

4

Przez Real Madryt niestety moje zaangażowanie w tą dyscyplinę trochę gaśnie... Przynosi już jedynie przygnębienie i frustrację, nie wynagradza

0

U Terzicia widzę bez zmian

0

Czerwo za to dla Carvajala.

1

Brandt to jest taki cienki bolek w tym sezonie

0

@RoberDzik wraz z odejściem Kroosa ich ilość to będzie -1.

14

Sorry, ale pierwsza połowa wyraźnie wskazuje na zwycięstwo Realu, są miażdżeni w środku pola i przez Hummelsa, ale BvB zmarnowało już pięć dwustoprocentowych sytuacji. Każdy przewidział i nie ma co już się łudzić.

Niemniej czapki z głów dla Borussi, za tą pierwszą połowę mają ode mnie dozgonny szacunek

3

@fart niech twój nick odpowie na twoje pytanie

0

@Trojanek23 ogladnij sobie skrót City - Real sprzed roku. Tamci dominowali ich nawet bardziej a i wykorzystywali swoje okazje.

5

Hummels jest niesamowitym piłkarzem, widzisz gościa na boisku będącego żywą legendą niemieckiego futbolu, którego forma w tym wieku teoretycznie powinna już się zniżać, a ten gra lepiej niż kiedykolwiek i czyści frajerów z Realu. Kocham gościa

2

Sędzia to skończony idiota. Mógłby dla odmiany za faule dawać kartki.

0

@sevs i wziął nową. Wszystko na razie idzie zgodnie z jego planem

4

Nie hejtujcie Viniego...
beze mnie

1

@macio_944 przy tej sytuacji Adeyemiego już pozostało mi się śmiać w telewizor, to jest niebywałe.

0

Tutaj przecież teorie spiskowe można snuć. Namagnesowana bramka, zdalnie sterowana piłka przy akcjach rywali, cokolwiek, to jest zwyczajnie niemożliwe żeby Realowi nic nie wpadało.

6

Bellingham wyjdź aktorku

3

Oby Real przynajmniej uzasadnił swoje zwycięstwo dzisiaj, a nie jak zwykle. Ale to chyba złudne życzenia

4

Zidane co za stylówa.

2

Ja p... Bożydara dali na finał Ligi Mistrzów. Jak dobrze, że Polsat oddał licencję.

0

@RoberDzik może nie na top 3, ale strasznie mi się podobała nasza koszulka z 2013/14, pierwszy sezon Neymara. Z ostatnich lat moje ulubione stroje Barcy.

2

@macio_944 do 2019 przynajmniej mieliśmy się czym pochwalić poza LM... Od tamtej pory kompletna zapaść na każdym polu. Smutne co się stało z najwspanialszym klubem Europy

1

Finał LM a Bellingham na 9? W dziwnym kierunku rozwija się ten piłkarz, jeszcze niedawno grał w środku pomocy...

3

@macio_944 nie mam złudzeń co do wyniku, no ale finał Ligi Mistrzów wypada mi obejrzeć nawet jeśli wygra w nim Real. Może i nieprzyjemnie będzie, ale ten dzień to zawsze niemal święto.

3

Jeszcze parę godzin, zanim Vinicius Junior podniesie drugi w swojej karierze puchar Ligi Mistrzów. Nacieszmy się tym czasem.

10

2024 rok a ludzie nadal myślą, że Real przegra w Lidze Mistrzów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?