0

Finalista LM właśnie nie daje rady Mainz.

1

@FCBparasiempre potwierdzam, ja byłem tym papieżem

2

@blakkudium kolejny nowy Messi, co w wieku 25 lat pójdzie do MLS.

1

Po meczu z Realem odczuwam jakoś większą niechęć do City. Wiem, że dawali z siebie wszystko i przegrali z siłą wyższą, ale strasznie irytuje fakt, że w każdym innym meczu wpada im wszystko.

0

7 minut doliczone zaczyna się Xabi Time

0

Jeśli dojdzie do dogrywki, którą wygra Leverkusen, jak to będzie z ich rekordem?

1

@MesQueUnClub_87 powinien robić karierę w polityce. Obiecywał złote góry, trofea, transfery a jako jeden z największych klubów znajdujemy się jedną nogą w grobie a drugą nad przepaścią.

2

Byłbym chyba bardziej pogodzony z takim stanem rzeczy, gdyby Xavi odszedł po sezonie. Miałbym przynajmniej jakiś cień nadziei, że będziemy mogli przynajmniej konkurować z nimi w lidze. Tymczasem czeka nas powtórka w następnym sezonie. Nadal będziemy karmieni gadaniem o sędziach, nieadekwatnych wynikach, wymianie chipu, murawie itd aż klub upadnie na dno

1

@mmaciass Gorzej, że w ostatnich 5 latach Real wygrał ligę więcej razy od nas. Niedawno to graniczyło z cudem.

1

@TR3YWAY co najlepsze, gdyby nie ta kontrowersja chyba nikt by nie zarzucał im, że nie zasłużyli na finał. Z tym klubem zawsze musi się wiązać jakaś afera

1

@tristan87 bardziej mnie zastanawia gdzie się podział Laimer. Zamiast niego dali Brandta, którego niekompetencja prawie kosztowała BvB awans.

0

@pt9 najsilniejszy Real jaki widziałem to ten z 2013/14. W lidze co prawda polegli, ale w LM byli prawdziwym potworem. Najbardziej zasłużony tryumf Realu w tamtej dekadzie.

0

@macio_944 akurat zwycięstwo Portugalii by aż tak nie gryzło jak w 2016, kiedy to ślizgali się w stylu Realu. Obecnie mają chyba inny styl (tak mi się przynajmniej wydaje) i więcej piłkarzy, którzy dają się lubić.

5

Do dupy z tą piłką nożną. Dajcie mi już Euro bo klubowej się nie da oglądać od paru lat.

61

@HighestInTheRoom co najlepsze, kontrargumentem na tego typu filmy zawsze będzie "boli dupa" bądź "nie zesraj się". Wisienka na torcie to wspomnienie obowiązkowe o meczu z Chelsea sprzed 15 (!!) lat

1

@daniel32778 taki by nam się przydał, zamiast Xaviego kolekcjonującego czerwone kartki.

0

@daniel32778 Carlo dobrze wie jak się sprawy potoczą, w końcu sam ich trenuje

0

@bartas97 dorośnij synu. O tamtym meczu powiedziano już wszystko

8

@Michael24 dzisiejsze decyzje można różnie odbierać, ale trzeba mu przyznać, że Real go okradł w przeszłości nieraz. Dobrze, że mówi to głośno

2

Nienawidzę obiektywności wobec Realu po ich zwycięstwach... Nawet kiedy mają rację to tego nie cierpię! Chyba z roku na rok mi się pogarsza, bo kiedyś mogłem uczciwie przyznawać wyższość Realu nad innymi, dziś nie

2

@panczo ja mam odwrotne wrażenie, za Zidana mieli ogromne wsparcie sędziów, ale potrafili grać przy tym naprawdę świetny futbol jak w 16/17. Dzisiaj tego nie widzę, jest brzydki styl i masa szczęścia.

0

@Chaoss możliwe, w każdym razie bezsensowny pośpiech z decyzją przy tej akcji moim zdaniem.

2

"arbiter słusznie nie uznał bramki"
Można polemizować, ja nie widziałem spalonego, nie powinien tak wcześnie gwizdać i mógł to sprawdzić po strzale De Ligta.

0

Nie wiem, czy był spalony przy golu Joselu, faktem jest natomiast, że Marciniak zabrał później prawidłową bramkę De Ligtowi. Słaby występ, którego po nim nie oczekiwałem.

Real natomiast wygrał w swoim stylu - nie strzelą normalnie, tylko zawsze musi być przy tym fatalny błąd rywala albo kontrowersja sędziowska. Brak słów na ten klub. Najgorsze, że każdy wiedział jak będzie przed meczem i każdy wie, jak będzie wyglądał finał.

0

@clyde nie jestem szczególnie zaskoczony przebiegiem, także dobrze że coś zarobię.

6

Jeśli Real dzisiaj wygra, tym razem nie będzie można mówić o farcie. Bayern wygląda jakby rozgrywał właśnie mecz trzeci dzień z rzędu.

1

@FcPortoFan1999 może Roy Keane miał dalekiego kuzyna? Ktoś coś wie?

1

@Volk ten mecz z United nadal bawi po latach.

0

@VegetaPolska a ja właśnie lubię patrzeć na takiego Rodrygo.

0

@Lisek osobiście uważam że to Rodri, ale Kane to chyba nie aż tak przesadzona teza?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?