Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strasznie mi szkoda Ronaldo. Pierwszy raz widzę piłkarza, który poszedł do jednej z Lig Emerytów i traktuje to na poważnie, nie gra jedynie dla wypłaty i za to ma mój ogromny szacun
4
@blakkudium zwłaszcza, że miał genialny sezon. Jeszcze chwilę pogra na wysokim poziomie, może transfer do jakiegoś giganta?
1
@marcin62 jeden z najlepszych filmów w historii. Szkoda, że sequele nigdy mu nie dorównały, jedynie część druga daje radę.
0
Swoją drogą... ciekawe gdzie ukrywa się teraz naczelny kibic Manchesteru City na tej stronie (którego profilowe pokrywa się z ich barwami)
3
Silva to straszny listonosz dzisiaj, nie wiem po co nasz zarząd chce go sprowadzić, skoro już mamy De Jonga.
5
@MesQueUnClub96 mówisz to, jakby ledwie rok temu nie wygrali finału z United.
0
City niczym Real z tymi wrzutkami.
0
@Szmulek Palmer to prawdziwy król strzelców, nawet jeśli liczby mówią co innego.
0
@kigani Chelsea nie jest pośmiewiskiem od lat, tylko od 2022, a wtedy wygrali Ligę Mistrzów. Na dodatek końcówka obecnego sezonu zapowiada też potencjalnie lepsze czasy dla klubu.
2
Ten Hag celowo rozegrał gówniany sezon i poświęcił walkę o mistrza, aby dziś City ich zlekceważyło i w rezultacie przegrało finał. Czapki z głów i wyrazy uznania, Pan Taktyk jak zwykle pięć kroków przed rywalem.
7
@EkspertzOrlikq rzeczywiście "kolejny", aż drugi raz w sezonie. Nikt niestety nie potrafił z nimi tak zagrać w ostatnich 10 kolejkach PL i znowu zgarnęli mistrza, czwarty raz z rzędu warto wspomnieć.
2
Kiedy przyszło co do czego, Ten Hag pokazał swoją wyższość taktyczną nad osławionym Pepem. Wielcy znawcy internetowi w szoku !
3
@Arden słyszałem tysiące razy i z jakiegoś powodu dalej bawi :))
2
@macio_944 to jest dokładnie ten mental, który nam przegrywał mecze z Romą, Liverpoolem i Bayernem. Pozbyć się z klubu i zapomnieć.
0
Wiem, że to strona Barcelony itd ale z każdym kolejnym wpisem uwielbiam bardziej Borussię Dortmund. Szkoda, że nie wygrają w finale bo zasłużyli na to za całokształt
0
@BorzyKrzys na szczęście mamy idiotów w internecie, którzy aspirują do bycia tacy sami - jednostkami nie rządzącymi sobie z problemami, samotnymi, poszkodowanymi.
1
@TSWKRK wolałbym mieć szejków u sterów, niż kupować Romeu za pieniądze zza paznokci.
1
Ranking mistrzów top 5 lig w tym sezonie.
1. Leverkusen - tu chyba nie trzeba nic mówić.
2. Inter - szkoda, że nie doszli wyżej w Lidze Mistrzów, bo ilekroć ich oglądałem grali kapitalnie. Cały skład w naprawdę mocnej formie i całe Serie A zostawione w tyle.
3. Real - sędziowie, jasne, ale też solidność na przestrzeni całego sezonu, szacun że zagrali sezon bez klasycznego napastnika w podstawie.
4. Manchester City - co prawda kolejny dobry sezon, ale mam wrażenie, że jest w tym zasługa niekompetencji rywali. Grają nieco gorzej niż rok temu, transfery też mniej trafione niż zwykle.
5. PSG - drużyna bez ładu i składu, zbieranina dobrych i przeciętnych piłkarzy. Kiedyś mieli ten indywidualny błysk Neymara i Mbappe, teraz tego nie ma bo ten drugi odcina już kupony w oczekiwaniu na Real.
2
@macio_944 jeśli w przyszłym sezonie City zagra z Realem 4 raz z rzędu, to zacznę podejrzewać, że to nie przypadek.
0
@Amidamaru faktycznie irytujące, mnie osobiście oprócz wygranego Mundialu nie rusza zbytnio kariera Messiego po odejściu z Barcelony, z kolei Guardioli niezbyt kibicuję, bo poszedł do City z którym mi nie po drodze.
0
Trochę zabawne, że Chelsea po takim sezonie zagra w Europie najprawdopodobniej. Jedno im trzeba przyznać, końcówkę sezonu zagrali elegancko, spora w tym zasługa Palmera.
0
@Konradosss spróbuj nie skrytykować Realu wedle tej logiki.
4
@Danny Gaucho najlepszy transfer Chelsea od bardzo dawna
0
Premier League najlepsza liga świata. Nie ma to jak hegemon wygrywający ligę 4 raz z rzędu
4
No niestety, przegrać z Aston Villą to jedno, ale Arsenal poległ z jakimiś cieniasami dwa razy pod rząd w środku sezonu i to kosztowało ich tytuł.
0
@Stinger_ Rodrygo i Vinicius tam przyszli właściwie za jeden strzał. Obaj byli bezbarwni po transferze, Vinicius grał padakę gorszą niż Dembele u nas przez jakieś 2 sezony i dopiero Ancelotti zrobił z nich dobrych piłkarzy.
0
No i Roma poza Ligą Mistrzów... Tragedia, po prostu tragedia
2
@Herato Juventus, 2011/12
0
@abram3k reszta stoperów jest kontuzjowana, ale tak, Ten Hag postradał zmysły już dawno.
0
@FcPortoFan1999 Mainz > PSG i Atletico.