0

@Peciak jutro o 7 dowiemy się, że to wszystko to był jeden wielki teatr dla gojów, a w studiu rozmawiał z jakimś mitomanem.

6

Klątwa szamana... akurat jak mam jego gola na kuponie ja pier...

1

@Scav jeśli cashout w miarę rozsądny, ja osobiście bym wziął.

1

@macio_944 mój znajomy metal zwykle puszcza Hamulca. Do piwka wchodzi jak masełko

2

@macio_944 że zespół? xd

2

Wchodzi jakiś Saka a Rashforda dalej nie ma. Tuchel sabotuje

0

@Sulimo najgłupszym aspektem transferu Griezmanna było oddanie go prawie za darmo z powrotem do Atletico. Spisywał się poniżej oczekiwań, ale po odejściu Messiego mógł zrobić jeszcze wiele dobrego.

2

@matirix20 prawda, Bellingham jest najgorszy na boisku.

11

Widzę tutaj tych wszystkich niedowiarków, oceniających Gordona po dwóch meczach, a nawet ledwie po trzech kontaktach z piłką, już wieszczących klapę transferową. Chciałem wam powiedzieć tylko jedno... jestem jednym z was

2

@ProMILs skoro wydaje się na niego 80 milionów, jakieś oczekiwania mamy prawo jednak mieć.

1

@macio_944 nie musi nawet grać w miejsce Kane'a. To nie jest zawodnik na Barcelonę, to żart i upadliśmy, bo kiedyś był Suarez, a nie jakaś popierdółka

2

Klątwa szamana chyba działa, Kane może dzisiaj mieć problemy z tymi 2 golami @AmigoBlancos

0

@Encore City chyba chce całą reprezentację Anglii

1

Kurde dobry ten Anderson. Nie widziałem, żeby jakiegokolwiek pojedynku fizycznego przegrał

1

Niech ten Gordon cos strzeli. Będę spokojniejszy

0

No i co żartownisie? 2 gole bez pomocy FIFY i Negreiry

0

On jeszcze zrobi ten rekord Messiego na tym turnieju

1

Mocne wejście Ronaldo w mecz. Coś przeczuwam żałobę tutaj dzisiaj

5

Pożałujemy nieskorzystania z tych 30 milionów za Rashforda. Jest to żadna cena za bardzo wartościowego zmiennika.

5

@blakkudium śmieszny, mały klub.

2

@Anonimowy1997 małpkę to on dzisiaj już widział i to nie raz.

1

@Marcelinho132 niekoniecznie do twojego, zwykle temat się przewija przy każdej okazji jak cos komentuje

12

Nie toleruję hejtu na Węgrzyna. Bardzo przyjemna atmosfera jest z nim na mikrofonie, jakbym oglądał mecz z wujkiem po paru głębszych. Szkoda, że już z Borkiem nie ma duetu

0

Mbappe 2 strzały zza pola i bramka zamknięte jeszcze w pierwszej połowie, klasa. Wielki piłkarz

3

@marcin62 aż trochę wstyd lajkować Stano na Twitterze, ale co poradzić. Czyste fakty

0

@AmigoBlancos Haaland też użądli w nocy

0

@Encore i to jest wielka tragedia, miałem ogromną wiarę w niego, mimo wszystko

0

@Encore to powinien być Neymar

0

@ZwyklyKibicBarcy04 ale trofea to nie wszystko, Mbappe zawsze prezentował wysoki poziom niezależnie od formy swojego klubu

0

@AmigoBlancos szkoda, że Messi oszukał miliony Polaków i nie oddał dwóch strzałów zza pola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?