Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peciak jutro o 7 dowiemy się, że to wszystko to był jeden wielki teatr dla gojów, a w studiu rozmawiał z jakimś mitomanem.
6
Klątwa szamana... akurat jak mam jego gola na kuponie ja pier...
1
@Scav jeśli cashout w miarę rozsądny, ja osobiście bym wziął.
1
@macio_944 mój znajomy metal zwykle puszcza Hamulca. Do piwka wchodzi jak masełko
2
@macio_944 że zespół? xd
2
Wchodzi jakiś Saka a Rashforda dalej nie ma. Tuchel sabotuje
0
@Sulimo najgłupszym aspektem transferu Griezmanna było oddanie go prawie za darmo z powrotem do Atletico. Spisywał się poniżej oczekiwań, ale po odejściu Messiego mógł zrobić jeszcze wiele dobrego.
2
@matirix20 prawda, Bellingham jest najgorszy na boisku.
11
Widzę tutaj tych wszystkich niedowiarków, oceniających Gordona po dwóch meczach, a nawet ledwie po trzech kontaktach z piłką, już wieszczących klapę transferową. Chciałem wam powiedzieć tylko jedno... jestem jednym z was
2
@ProMILs skoro wydaje się na niego 80 milionów, jakieś oczekiwania mamy prawo jednak mieć.
1
@macio_944 nie musi nawet grać w miejsce Kane'a. To nie jest zawodnik na Barcelonę, to żart i upadliśmy, bo kiedyś był Suarez, a nie jakaś popierdółka
2
Klątwa szamana chyba działa, Kane może dzisiaj mieć problemy z tymi 2 golami @AmigoBlancos
0
@Encore City chyba chce całą reprezentację Anglii
1
Kurde dobry ten Anderson. Nie widziałem, żeby jakiegokolwiek pojedynku fizycznego przegrał
1
Niech ten Gordon cos strzeli. Będę spokojniejszy
0
No i co żartownisie? 2 gole bez pomocy FIFY i Negreiry
0
On jeszcze zrobi ten rekord Messiego na tym turnieju
1
Mocne wejście Ronaldo w mecz. Coś przeczuwam żałobę tutaj dzisiaj
5
Pożałujemy nieskorzystania z tych 30 milionów za Rashforda. Jest to żadna cena za bardzo wartościowego zmiennika.
5
@blakkudium śmieszny, mały klub.
2
@Anonimowy1997 małpkę to on dzisiaj już widział i to nie raz.
1
@Marcelinho132 niekoniecznie do twojego, zwykle temat się przewija przy każdej okazji jak cos komentuje
12
Nie toleruję hejtu na Węgrzyna. Bardzo przyjemna atmosfera jest z nim na mikrofonie, jakbym oglądał mecz z wujkiem po paru głębszych. Szkoda, że już z Borkiem nie ma duetu
0
Mbappe 2 strzały zza pola i bramka zamknięte jeszcze w pierwszej połowie, klasa. Wielki piłkarz
3
@marcin62 aż trochę wstyd lajkować Stano na Twitterze, ale co poradzić. Czyste fakty
0
@AmigoBlancos Haaland też użądli w nocy
0
@Encore i to jest wielka tragedia, miałem ogromną wiarę w niego, mimo wszystko
0
@Encore to powinien być Neymar
0
@ZwyklyKibicBarcy04 ale trofea to nie wszystko, Mbappe zawsze prezentował wysoki poziom niezależnie od formy swojego klubu
0
@AmigoBlancos szkoda, że Messi oszukał miliony Polaków i nie oddał dwóch strzałów zza pola