0

3. Jeśli będzie 5-1 to PSG awansuje z powodu bramek wyjazdowyxh

1

Busquest :)

0

Kto poratuje dobrym streamem? Mile widziany polski komentarz

2

Gdyby miał choć trochę rozumu, może dzis byłby jednym z lepszych napastników.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Ja proponuję Cillessena przed karnym :D

0

Ogromny fart Ale to nie jest najgorsze. To można przeboleć.
Jak widzę te święte krowy z gwizdkiem w ręku to daje słowo, dostaje ku*wicy.

0

Dodałbym takze, ze nie dał czerwonej Felipe Luisowi za kretyńskie zachowanie na końcu. Nie zależało mu na piłce ewidentnie.

0

Roberto może zostać poświęcony.

0

No dobra fajnie ale w finale nie zagra Suarez

1

Sędzia to chyba po wojaku

0

A mnie bardzo podoba postawa André Gomes. Uważam, ze jeśli utrzyma taki poziom może naprawdę powalczyć o wyjściowy skład.

0

Portugalski Xavi. A przed meczem to było drewno, zdecydujcie się...

0

Dlaczego Lucho nie daje szansy Vidalowi? Gra dużo lepiej od Roberto

0

Jest! Gooooooool

2

"Przecież zawsze w niego wierzyłem!"

0

Jak widać, żeby odnieść sukces jako troll trzeba mieć jednak klase.

0

Gomes jak narazie najlepszy na boisku

2

No, fakt, polecialem :D

9

Uważam, że zbyt wcześnie oceniacie Gomesa. Fakt, grał piach, ale kiedy Luis Suaréz tu zaraz po przyjściu nie wyróżniał się zbytnio, to od razu były teksty, ze przeplacony a jak sie okazało to jeden z najlepszych transferów Barcelony. Może potrzebuje czasu, aby wkomponować sie w zespół?

0

Ten mecz w zasadzie mógłby się już zakończyć. Piłkarze Realu grają teraz już tylko wyłącznie o pozostawienie po sobie lepszego wrażenia.

1

Raczej komediodramat, bo jak to widzę to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.

1

Na TVN "Scigany". Zaczął się o 20, ale to znakomita pozycja na dzis. Klasyk kina akcji z Harrisonem Fordem i Tommy Lee .Jones.
EDIT: Oh shit dzis mecz Realu!

1

Poszukuję dobrej tapety na telefon, najlepiej z Messim. Jakie polecacie?

0

Wierzysz w zabobony?

7

Mecz może i dobry, ale tylko ze względu na wartość historyczną. Naprawdę, to dawno nie widziałem tak nudnego spotkania. Toczyłem zacięty bój z moimi powiekami.

3

Jak dla mnie to gadanie o Złotych Piłkach CR7 jest już nudne.

1

Zdecydowanie od XOne wolę PS4. Co prawda do Fify jest lepszy Xbox, ale same gry Naughty Dog są powodem dlaczegi lepiej kupić Play Station.

1

Koszulki fajne, ale trochę dziwne. Wygląda jakby wrócili z kopalni.

1

Kalkulatora nie ma? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?