Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3. Jeśli będzie 5-1 to PSG awansuje z powodu bramek wyjazdowyxh
1
Busquest :)
0
Kto poratuje dobrym streamem? Mile widziany polski komentarz
2
Gdyby miał choć trochę rozumu, może dzis byłby jednym z lepszych napastników.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Ja proponuję Cillessena przed karnym :D
0
Ogromny fart Ale to nie jest najgorsze. To można przeboleć.
Jak widzę te święte krowy z gwizdkiem w ręku to daje słowo, dostaje ku*wicy.
0
Dodałbym takze, ze nie dał czerwonej Felipe Luisowi za kretyńskie zachowanie na końcu. Nie zależało mu na piłce ewidentnie.
0
Roberto może zostać poświęcony.
0
No dobra fajnie ale w finale nie zagra Suarez
1
Sędzia to chyba po wojaku
0
A mnie bardzo podoba postawa André Gomes. Uważam, ze jeśli utrzyma taki poziom może naprawdę powalczyć o wyjściowy skład.
0
Portugalski Xavi. A przed meczem to było drewno, zdecydujcie się...
0
Dlaczego Lucho nie daje szansy Vidalowi? Gra dużo lepiej od Roberto
0
Jest! Gooooooool
2
"Przecież zawsze w niego wierzyłem!"
0
Jak widać, żeby odnieść sukces jako troll trzeba mieć jednak klase.
0
Gomes jak narazie najlepszy na boisku
2
No, fakt, polecialem :D
9
Uważam, że zbyt wcześnie oceniacie Gomesa. Fakt, grał piach, ale kiedy Luis Suaréz tu zaraz po przyjściu nie wyróżniał się zbytnio, to od razu były teksty, ze przeplacony a jak sie okazało to jeden z najlepszych transferów Barcelony. Może potrzebuje czasu, aby wkomponować sie w zespół?
0
Ten mecz w zasadzie mógłby się już zakończyć. Piłkarze Realu grają teraz już tylko wyłącznie o pozostawienie po sobie lepszego wrażenia.
1
Raczej komediodramat, bo jak to widzę to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.
1
Na TVN "Scigany". Zaczął się o 20, ale to znakomita pozycja na dzis. Klasyk kina akcji z Harrisonem Fordem i Tommy Lee .Jones.
EDIT: Oh shit dzis mecz Realu!
1
Poszukuję dobrej tapety na telefon, najlepiej z Messim. Jakie polecacie?
0
Wierzysz w zabobony?
7
Mecz może i dobry, ale tylko ze względu na wartość historyczną. Naprawdę, to dawno nie widziałem tak nudnego spotkania. Toczyłem zacięty bój z moimi powiekami.
3
Jak dla mnie to gadanie o Złotych Piłkach CR7 jest już nudne.
1
Zdecydowanie od XOne wolę PS4. Co prawda do Fify jest lepszy Xbox, ale same gry Naughty Dog są powodem dlaczegi lepiej kupić Play Station.
1
Koszulki fajne, ale trochę dziwne. Wygląda jakby wrócili z kopalni.
1
Kalkulatora nie ma? :)