0

No to nie pozostaje nic, tylko zabrać się za serial :)

0

Oglądał ktoś nowy produkt Netflixa (The End of the F...ing World)? Warte polecenia?

0

Don Corleone zszedł w stroju farmera i z pomarańczą w buzi.

9

Messi osiągnął poziom galaktyki. To jest niemożliwe, żeby ktoś tak grał. Co innego Ronaldo, który gra na zasadzie "będę pierdzial, nogą stukał, widz pomyśli że to sztuka"

0

Ale jestem chory... Od piątku siedzę w domu i nic się nie zmienia

0

Media: Igor Lolo wróci do Kubań Krasnodar!

0

Czy wierzycie w Boga? Pytam serio. Mój brat ma 11 lat a oświadczył, że jest ateistą. To normalne?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Piątek piąteczek piątunio

1

Typowy gorol.

1

No pięknie! Przeskoczył Freitaga!

0

To ten sam wiatr, który dmucha na plecy Cristiano Ronaldo

0

Ja też nie, idąc tym tokiem rozumowania to wszyscy powinni dostać bana, bo teoretycznie każdy tutaj śmiał się lub obrażał Real czy Ronaldo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O nie! Golec uOrkiestra spółka zoo usunęli ten komentarz

1

Polecam buffstream, zawsze działa

0

Co za doping.

0

No dobra, to w sumie kontrowersyjne stwierdzenie. Zawsze tak było, ale dziś się nie zgadzam. Moim zdaniem są zdolni może nie wygrać LM ale w każdym razie zajść dalej niż ostatnio.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak to? To nie jest tylko moje zdanie; to fakt.

0

Źródło?

0

Jak myslicie, jakie są szanse na to, że PSG wygra LM? Dla mnie 90%. Jak na razie są najlepsi na świecie.

0

Działa działa ;) Mogę kupić to co chce

1

Co sądzicie o Griezmannie? Według mnie warto sprowadzić tego hindusa, trzeba szaleć

0

Jaki jest wasz ulubiony album/utwór Iron Maiden?
Jeśli chodzi o mnie to
Album: Piece of Mind
Utwór: Hallowed Be Thy Name

0

6

Dokładnie 15 lat mija od debiutu Iniesty. Sto lat!

0

Kto to jest wezo??? :P

51

Ostatnio zauważyłem dziwne zachowanie mojej dziewczyny. Takie BARDZO dziwne, więc pomyślałem, że mnie zdradza. Często wychodziła gdzieś wieczorem, zaczęła się śmiać podczas pisania sms-ów. Kiedyś chciałem sprawdzić godzinę, no więc włączyłem jej telefon a ona się drze jak wariatka. Nic jednak nie było tak podejrzane, jak to co było ostatnio. Jakaś 23 w nocy, a ja słyszę że ona sie ubiera i gdzieś wychodzi. Śledziłem ją i zobaczyłem jakiś samochód do którego ona wlazła. Skrylem się za moim motocyklem, ale uwagę przykula jakaś dziwna, brunatna plamka na baku. Nie mogła się zmyć. Wiecie co to może być? Mieliście tak kiedyś?

2

Nie! Jest zbyt duża zabawa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?