0

Dlaczego Stoch jest wicemistrzem? W końcu on miał najpierw 3. miejsce, później znowu 3. miejsce a teraz 2.
Z kolei ten Niemiec był dwa razy drugi, a teraz trzeci i nie jest wicemistrzem

20

Tak, ponieważ każdy dzisiejszy Niemiec popełnił zbrodnie 80 lat temu. A winni za to zwłaszcza są sportowcy

0

Rafonix i Daniel Magical lepsi! Mexico to patologia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Sarahah wychodzi z mody - a to bardzo dobra informacja

0

Kojarzysz Petera Prevca?

0

Taka tam zabawa dla gimbów

2

Dlaczego pożegnał? Co się stało?

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Ja kiedyś za "obrażanie" homoseksualistów.

0

Za co ten ban???

0

Riverdale

1

Polecam House of Cards

0

A che chere che Gustavo Lima

0

Może Los Przekorny Akcentu?

0

Dobra to może opowiem wam suchar który sam zrobiłem:
W Madrycie obecnie jeden z najzimniejszych dni w roku - temperatura przekroczyła dziś aż -16°C.

XD

1

Jeszcze przed meczem było tu tyyyyyyyylu fanów MC, jak teraz patrze to co drugi tutaj pisze jak to kocha Liverpool

1

You'll Never Walk Alone.

6

Liverpool to serial telewizyjny. Jego fani tylko czekają na następny sezon.

0

Dobra, ale nie jak na Incepcji? :P

1

Oglądaliście Dark? Słyszałem, że lepszy od Stranger Things, prawda?

3

Jako długoletni fan Batmana dopiero teraz zacząłem go odbierać bardziej jako prawdę niż jako zwykły podniosły cytat. Rzeczywiście, coś w tym jest

0

Witam, mam zatkane ucho (jakby było napełnione powietrzem), a drugie nie. No więc pytanie brzmi, jak spać? Na którym uchu leżeć? Chorym czy zdrowym?

0

W 13/14 w PK w finale Real z nami wygrał 2-1

3

Obszerna wypowiedź, ale rewolucji tu nie zrobisz, przykro mi.

0

Ale to jest żenujące jak komentatorzy usprawiedliwiają słaby występ Stocha.

0

Real zostal kupiony przez Auchan, więc to niemożliwe

0

Źródło?

0

No to nie pozostaje nic, tylko zabrać się za serial :)

0

Oglądał ktoś nowy produkt Netflixa (The End of the F...ing World)? Warte polecenia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?