Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego Stoch jest wicemistrzem? W końcu on miał najpierw 3. miejsce, później znowu 3. miejsce a teraz 2.
Z kolei ten Niemiec był dwa razy drugi, a teraz trzeci i nie jest wicemistrzem
20
Tak, ponieważ każdy dzisiejszy Niemiec popełnił zbrodnie 80 lat temu. A winni za to zwłaszcza są sportowcy
0
Rafonix i Daniel Magical lepsi! Mexico to patologia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Sarahah wychodzi z mody - a to bardzo dobra informacja
0
Kojarzysz Petera Prevca?
0
Taka tam zabawa dla gimbów
2
Dlaczego pożegnał? Co się stało?
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Ja kiedyś za "obrażanie" homoseksualistów.
0
Za co ten ban???
0
Riverdale
1
Polecam House of Cards
0
A che chere che Gustavo Lima
0
Może Los Przekorny Akcentu?
0
Dobra to może opowiem wam suchar który sam zrobiłem:
W Madrycie obecnie jeden z najzimniejszych dni w roku - temperatura przekroczyła dziś aż -16°C.
XD
1
Jeszcze przed meczem było tu tyyyyyyyylu fanów MC, jak teraz patrze to co drugi tutaj pisze jak to kocha Liverpool
1
You'll Never Walk Alone.
6
Liverpool to serial telewizyjny. Jego fani tylko czekają na następny sezon.
0
Dobra, ale nie jak na Incepcji? :P
1
Oglądaliście Dark? Słyszałem, że lepszy od Stranger Things, prawda?
3
Jako długoletni fan Batmana dopiero teraz zacząłem go odbierać bardziej jako prawdę niż jako zwykły podniosły cytat. Rzeczywiście, coś w tym jest
0
Witam, mam zatkane ucho (jakby było napełnione powietrzem), a drugie nie. No więc pytanie brzmi, jak spać? Na którym uchu leżeć? Chorym czy zdrowym?
0
W 13/14 w PK w finale Real z nami wygrał 2-1
3
Obszerna wypowiedź, ale rewolucji tu nie zrobisz, przykro mi.
0
Ale to jest żenujące jak komentatorzy usprawiedliwiają słaby występ Stocha.
0
Real zostal kupiony przez Auchan, więc to niemożliwe
0
Źródło?
0
No to nie pozostaje nic, tylko zabrać się za serial :)
0
Oglądał ktoś nowy produkt Netflixa (The End of the F...ing World)? Warte polecenia?