Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest! Gooooooool
2
"Przecież zawsze w niego wierzyłem!"
0
Jak widać, żeby odnieść sukces jako troll trzeba mieć jednak klase.
0
Gomes jak narazie najlepszy na boisku
2
No, fakt, polecialem :D
9
Uważam, że zbyt wcześnie oceniacie Gomesa. Fakt, grał piach, ale kiedy Luis Suaréz tu zaraz po przyjściu nie wyróżniał się zbytnio, to od razu były teksty, ze przeplacony a jak sie okazało to jeden z najlepszych transferów Barcelony. Może potrzebuje czasu, aby wkomponować sie w zespół?
0
Ten mecz w zasadzie mógłby się już zakończyć. Piłkarze Realu grają teraz już tylko wyłącznie o pozostawienie po sobie lepszego wrażenia.
1
Raczej komediodramat, bo jak to widzę to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.
1
Na TVN "Scigany". Zaczął się o 20, ale to znakomita pozycja na dzis. Klasyk kina akcji z Harrisonem Fordem i Tommy Lee .Jones.
EDIT: Oh shit dzis mecz Realu!
1
Poszukuję dobrej tapety na telefon, najlepiej z Messim. Jakie polecacie?
0
Wierzysz w zabobony?
7
Mecz może i dobry, ale tylko ze względu na wartość historyczną. Naprawdę, to dawno nie widziałem tak nudnego spotkania. Toczyłem zacięty bój z moimi powiekami.
3
Jak dla mnie to gadanie o Złotych Piłkach CR7 jest już nudne.
1
Zdecydowanie od XOne wolę PS4. Co prawda do Fify jest lepszy Xbox, ale same gry Naughty Dog są powodem dlaczegi lepiej kupić Play Station.
1
Koszulki fajne, ale trochę dziwne. Wygląda jakby wrócili z kopalni.
1
Kalkulatora nie ma? :)
1
Śmiech na sali.
0
Ach
0
Ktoś poratuje dobrym streamem? Proszę o szybką odpowiedź
0
Chodzi chyba o sortowanie komentarzy 48h/24h/6h/1h
0
Brawo brawo Barça teraz niestety trudny mecz, bo na Anoeta
0
Rakitic brawooooo
8
Cieszy mnie postawa Sergio w tym meczu. Od paru spotkań jego forma mnie martwiła, a dziś wygląda jakby to była jego ostatnia szansa.
0
Nawet najlepsi padają przed Messim.
3
Marlon crème de la crème.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
I gdzie byś go wcisnął?
9
Cierzniak to taki...: http://i.imgur.com/OAaRV.gif
0
To są te detale