Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xd
0
A skąd wiesz, czy nie jest nas na przyklad... trzech?
2
Mam wrażenie, że niektóre osoby przesądzają awans Liverpoolu, mówiąc "Ostatnia nadzieja w LFC", "Do boju The Reds" i tak dalej. Racja, są jednąnogą nogą finale, jednak ostatni ćwierćfinał pokazał, że Romy nie wolno lekceważyć, zwłaszcza, że to LM
3
Avatar zobowiązuje XD
1
Tak, obecny sezon Chorwata jest zaledwie poprawny, ale bądźmy szczerzy, Eriksen najzwyczajniej w świecie go niszczy.
0
Ale proszę bez nerwów kolego. Po pierwsze to tylko eksperyment, a po drugie powiedziałem ze Dembelé ALBO Denis.
Powodem sprzedania Dembeel jest fakt, ze kompletnie nic nie gra w barwach Barcelony i jego sprzedaż umożliwiłaby transfer Griezmanna.
1
Ter Stegen
Roberto Pique Umtiti Alba
Coutinho Busquets Eriksen
Suarez Messi Griezmann
Co wy na taki skład?
OUT: Gomes, Dembelé/Denis, Iniesta, Rakitic
0
No dobra Isco może nie, a Veratti? Niewiele gorszy, a do wyjecia na spokojnie. Thaigo myślę że również spokojnie mógłby tu przyjść, w końcu pochodzi z Barcelony, więc nie wiem czemu miałby coś przeciwko wobec powrotu do ojczyzny. A Griezmann to chyba jasne, trzeba szaleć i sprowadzić tego hindusa.
0
Skoro tak, to wymyśl lepsze transfery. Z takim składem na dzień dobry byśmy mieli wszystkie puchary.
0
Śmiej się, ale bylibyśmy ustawieni na dobre kilka lat, jak za Guardioli.
0
Chętnie bym sprowadził do tego klubu Griezmanna, Isco i Thiago z Bayernu Monachium. Za to sprzedałbym Dembelé lub Denisa. Wtedy nareszcie moglibyśmy walczyć o trofea.
1
Na szczęście mamy jeszcze takie legendy jak Messi czy Pique.
0
Tak, Roberto jest jednym z wyjątków. Nie jestem jednak pewien, czy będzie miał taką charyzmę co Puyol czy inny Xavi.
0
No to w takim układzie Barcelona nie będzie już tym samym klubem, którym była ze 4 lata temu. Nawet nie chodzi o to, że nie jest tak silna, ale bez tylu legend to po prostu nie ten sam klub. Smutne, zwłaszcza, że Barcelona nie będzie już miała takich legend w najbliższym czasie - La Masia ustępuje transferom za miliony.
1
Skąd wiecie, że Iniesta odchodzi? W takim razie, gdzie pójdzie?
4
To chyba najgorszy dzień w moim życiu... Dziś w FIFA 17 miałem walkouta, ale oczywiście wyszedł Mychitarian...
0
Spokojnie i tak będzie wynik dla nas
1
MATS = Marc-André Ter Stegen.
Marc-André Ter Stegen Ter Stegen?
0
Ja tam idę spać, i tak będzie korzystny wynik dla nas więc po co się męczyć na takim meczu
0
Ludzie na La Rambli to chyba w ciąży
0
Valderede to świetny trener, a wy narzekacie jak pipy po jednym meczu
0
Jak się nie znacie na piłce to się nie wypowiadajcie
1
wie ktoś gdzie obejrzeć dom z papieru? słyszałem dobre opinie, oglądał ktoś?
1
wiesz co, co do końcówki 2 się zgadzam natomiast Origins nie wygląda mi za dobrze, wygląda na RPG i Wiedźmina.
Bardzo również podobał mi się Brotherhood, a także Black Flag, choć przyznam że cała gra to trochę marnotrawstwo z powodu ciągłego skradania
4
jaka jest wasza ulubiona część Assassin's Creed i dlaczego? dla mnie jest to 2. Najlepsza fabuła i wenecki klimat.
1
okej, obejrzałem 2 sezon Stranger things będąc pewnym, że będzie to kolejny świetny sezon. Ale się rozczarowalem. Chciałem czegoś na poziomie 1, a kontynuacja jest po prostu... słaba!
65
Eduardo Berizzo (niedawny trener Sevilli) wygrał walkę z nowotworem prostaty.
Świetna informacja!
0
Wśród flag polskich kibiców na skoczni zobaczyłem napis "WENGER OUT" :DDDD
Wy też to zauważyliście?
0
Szczerze to dla mnie słaba część, głównie za gimbusiarskie wątki :) 3 dużo lepsza
0
Ja powiem tak
Władca Pierścieni - najlepsza
Gwiezdne Wojny - klasyk
Harry Potter - całkiem dobry.
Lubię oglądać Potterki, ale bez przesady nie porównujemy ich do LOTR-a czy Star Wars.
Co do Czary Ognia, zapewne uznawalbym to za dobry film, ponieważ ma świetny wątek turnieju. Ale niestety oprócz niegotwórcy skupili się na bardziej gimnazjalnych rzeczach jak problem w co ubrać się na bal. Także najlepsze zawsze 2 i 3