0

Francja dotychczas też nie porywała, a tu bang

0

Sampaoli jest dresiarzem i nieudolnym selekcjonerem. Wy serio chcieliście go w Barcelonie na początku sezonu? Jak dobrze że do tego nie doszło.

0

Przeciez tak było

0

Mam pytanie co Cahill ma na głowie

0

Peszko przyniesie nam peszka.

0

Ci Japończycy to chyba zwarzywieli

0

Odpowiedz

0

Jakie te przewidywalne wrzutki Grosickiego są żenujące...

0

Czemu Szpakowski komentuje ten mecz jakoś ospale, nie okazując większych emocji?

7

Kurzawa gra zarówno we Francji, jak i w Polsce. Wszechstronny chłop.

0

Ale bym widział takiego Firmino w Barcelonie. Preferowałbym go od Eriksena.

0

Właśnie takich bramek mi brakowało na tym mundialu

1

Kwestia czasu, kiedy stracimy drugiego gola.

1

Ale mi się szkoda zrobiło tego trenera Szwecji :(

0

Nie

0

ja tam go pamiętam jako żenujący gniot. Zupelnie nie traktuje z szacunkiem materialu źródłowego.

11

Co za tuman w tym studiu. Najpierw mówi, że "VAR wkracza, kiedy sytuacja jest niepewna, a tutaj z takową nie mieliśmy do czynienia" a chwilę później "sytuacja jest kontrowersyjna i na pewno do niej wrócimy". Pieprzenie głupot osiągnęło szczyty.

1

Tak. Meksyk i Szwecja mają wtedy po dwie wygrane

1

Poprawione :)

21

1998: Francja wygrywa MŚ
2002: Francja nie wychodzi z grupy

2006: Włochy wygrywają MŚ
2010: Włochy nie wychodzą z grupy

2010: Hiszpania wygrywa MŚ
2014: Hiszpania nie wychodzi z grupy





2014: Niemcy wygrywają MŚ
2018:

1

O kurde :V lepiej usunę bo troche wstyd z mojej strony

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zdejmij klapki z oczu, panie Eddie.

7

Starałem się to wam powiedzieć już po Islandii, ale nikt nie chciał przejrzeć na oczy. Ronaldo jest dziesięć razy lepszy niż Messi, na chwilę obecną. Nie wspominajac o tym, że CR7 jest wybitnym kapitanem, pod tym względem to różnica klas jest aż nadto widoczna.

0

Argentyna w domu [*]

0

Acuna... Dybala ładnie wypracował akcję, a ten...

13

Gdyby Messi był taki zajebisty, zmobilizowałby drużynę lub przynajmniej miałby udział w chociaż jednej akcji. Zaprzestańcie pisać, że Argentyna nie zasługuje na niego. Jeden tu nawet sugerował, że to wina Valderde, bo go przemęczył... Tragedia!

3

Nie usprawiedliwiajcie bezsensownie slabego meczu Messiego, bo to żałosne.

1

Osiągnął więcej niż ty - kretyński kontrargument.

0

Messi był najlepszy, ale teraz zwyczajnie nie ma formy. Ronaldo definitywnie teraz zjada go na śniadanie, choć przez cały sezon grał słabiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?