2

Dopiero przypomniałem sobie, że Alexis Sanchez przeszedł do Manchesteru United (po tym, jak Ronaldo podciągnął se te galoty). Matko boska, szkoda człowieka - najpierw grał w klasowym klubie, a potem musi męczyć się z angielskimi ogórcami. Od Barcelony, przez Arsenal do Man Utd.

0

Francja dotychczas też nie porywała, a tu bang

0

Sampaoli jest dresiarzem i nieudolnym selekcjonerem. Wy serio chcieliście go w Barcelonie na początku sezonu? Jak dobrze że do tego nie doszło.

0

Przeciez tak było

0

Mam pytanie co Cahill ma na głowie

0

Peszko przyniesie nam peszka.

0

Ci Japończycy to chyba zwarzywieli

0

Odpowiedz

0

Jakie te przewidywalne wrzutki Grosickiego są żenujące...

0

Czemu Szpakowski komentuje ten mecz jakoś ospale, nie okazując większych emocji?

7

Kurzawa gra zarówno we Francji, jak i w Polsce. Wszechstronny chłop.

0

Ale bym widział takiego Firmino w Barcelonie. Preferowałbym go od Eriksena.

0

Właśnie takich bramek mi brakowało na tym mundialu

1

Kwestia czasu, kiedy stracimy drugiego gola.

1

Ale mi się szkoda zrobiło tego trenera Szwecji :(

0

Nie

0

ja tam go pamiętam jako żenujący gniot. Zupelnie nie traktuje z szacunkiem materialu źródłowego.

11

Co za tuman w tym studiu. Najpierw mówi, że "VAR wkracza, kiedy sytuacja jest niepewna, a tutaj z takową nie mieliśmy do czynienia" a chwilę później "sytuacja jest kontrowersyjna i na pewno do niej wrócimy". Pieprzenie głupot osiągnęło szczyty.

1

Tak. Meksyk i Szwecja mają wtedy po dwie wygrane

1

Poprawione :)

21

1998: Francja wygrywa MŚ
2002: Francja nie wychodzi z grupy

2006: Włochy wygrywają MŚ
2010: Włochy nie wychodzą z grupy

2010: Hiszpania wygrywa MŚ
2014: Hiszpania nie wychodzi z grupy





2014: Niemcy wygrywają MŚ
2018:

1

O kurde :V lepiej usunę bo troche wstyd z mojej strony

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zdejmij klapki z oczu, panie Eddie.

7

Starałem się to wam powiedzieć już po Islandii, ale nikt nie chciał przejrzeć na oczy. Ronaldo jest dziesięć razy lepszy niż Messi, na chwilę obecną. Nie wspominajac o tym, że CR7 jest wybitnym kapitanem, pod tym względem to różnica klas jest aż nadto widoczna.

0

Argentyna w domu [*]

0

Acuna... Dybala ładnie wypracował akcję, a ten...

13

Gdyby Messi był taki zajebisty, zmobilizowałby drużynę lub przynajmniej miałby udział w chociaż jednej akcji. Zaprzestańcie pisać, że Argentyna nie zasługuje na niego. Jeden tu nawet sugerował, że to wina Valderde, bo go przemęczył... Tragedia!

3

Nie usprawiedliwiajcie bezsensownie slabego meczu Messiego, bo to żałosne.

1

Osiągnął więcej niż ty - kretyński kontrargument.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?