Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dopiero przypomniałem sobie, że Alexis Sanchez przeszedł do Manchesteru United (po tym, jak Ronaldo podciągnął se te galoty). Matko boska, szkoda człowieka - najpierw grał w klasowym klubie, a potem musi męczyć się z angielskimi ogórcami. Od Barcelony, przez Arsenal do Man Utd.
0
Francja dotychczas też nie porywała, a tu bang
0
Sampaoli jest dresiarzem i nieudolnym selekcjonerem. Wy serio chcieliście go w Barcelonie na początku sezonu? Jak dobrze że do tego nie doszło.
0
Przeciez tak było
0
Mam pytanie co Cahill ma na głowie
0
Peszko przyniesie nam peszka.
0
Ci Japończycy to chyba zwarzywieli
0
Odpowiedz
0
Jakie te przewidywalne wrzutki Grosickiego są żenujące...
0
Czemu Szpakowski komentuje ten mecz jakoś ospale, nie okazując większych emocji?
7
Kurzawa gra zarówno we Francji, jak i w Polsce. Wszechstronny chłop.
0
Ale bym widział takiego Firmino w Barcelonie. Preferowałbym go od Eriksena.
0
Właśnie takich bramek mi brakowało na tym mundialu
1
Kwestia czasu, kiedy stracimy drugiego gola.
1
Ale mi się szkoda zrobiło tego trenera Szwecji :(
0
Nie
0
ja tam go pamiętam jako żenujący gniot. Zupelnie nie traktuje z szacunkiem materialu źródłowego.
11
Co za tuman w tym studiu. Najpierw mówi, że "VAR wkracza, kiedy sytuacja jest niepewna, a tutaj z takową nie mieliśmy do czynienia" a chwilę później "sytuacja jest kontrowersyjna i na pewno do niej wrócimy". Pieprzenie głupot osiągnęło szczyty.
1
Tak. Meksyk i Szwecja mają wtedy po dwie wygrane
1
Poprawione :)
21
1998: Francja wygrywa MŚ
2002: Francja nie wychodzi z grupy
2006: Włochy wygrywają MŚ
2010: Włochy nie wychodzą z grupy
2010: Hiszpania wygrywa MŚ
2014: Hiszpania nie wychodzi z grupy
2014: Niemcy wygrywają MŚ
2018:
1
O kurde :V lepiej usunę bo troche wstyd z mojej strony
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zdejmij klapki z oczu, panie Eddie.
7
Starałem się to wam powiedzieć już po Islandii, ale nikt nie chciał przejrzeć na oczy. Ronaldo jest dziesięć razy lepszy niż Messi, na chwilę obecną. Nie wspominajac o tym, że CR7 jest wybitnym kapitanem, pod tym względem to różnica klas jest aż nadto widoczna.
0
Argentyna w domu [*]
0
Acuna... Dybala ładnie wypracował akcję, a ten...
13
Gdyby Messi był taki zajebisty, zmobilizowałby drużynę lub przynajmniej miałby udział w chociaż jednej akcji. Zaprzestańcie pisać, że Argentyna nie zasługuje na niego. Jeden tu nawet sugerował, że to wina Valderde, bo go przemęczył... Tragedia!
3
Nie usprawiedliwiajcie bezsensownie slabego meczu Messiego, bo to żałosne.
1
Osiągnął więcej niż ty - kretyński kontrargument.