Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Valverde, debolu...
1
Alba ty zajebisty człowieku kocham cie 2-0!!!!!!!!
0
Wchodzi Arturo Brzydal, no tego się nie spodziewałem brawo Valverde
EDIT: A nie, zamiast Arthura Valverde to jednak debol.
1
Dobrze że Rafinha zszedł. Oprócz gola nie wnosił NIC.
0
Suárez ty zajebisty człowieku
0
Czemu przed chwilą były komentarze "co za straty Arthura, przeceniacie go" a teraz pozytywne????
2
@4drian0 to mnie chyba najbardziej irytuje w La Rambli, taka nagła zmiana zdania na temat jakiegoś piłkarza, np. Neymara.
@SelloutCrowd nie manipuluj faktami, powiedział, że nawet jego stary by wykończył takie zajebiste podanie Suareza.
0
Też ich w sumie lubię, ale niestety dzisiaj przeciętny.
3
PSG juz raczej nie wyjdzie z grupy. Crvenę mogą sobie sklepać 0-7, ale Napoli i Liverpool z nimi już wygrają.
1
Dla mnie tez, nie zachwyca teraz za bardzo Rafon
3
Ciekawe ilu ludzi wśród tych, którzy teraz mówią "Aaa Rafa i co tera hejterzy" wcześniej byli naczelnymi hejterami Rafinhi.
0
"Dzisiaj Neymara już nie ma, a Luis Suárez się poślizgnął"
Ludzie co to za komentator? Przecież to jest poniżej krytyki
6
Może i Inter nie ma jakichś kozaków w tym meczu w środku pola, ale przynajmniej nie mają Rakiticia...
0
Tylko Ferenc
12
Kiedyś świat stanie się taki, że heteroseksualizm będzie zboczeniem.
21
Powiedzcie mi, jaki cel mają homoseksualiści wciskając każdemu swoją orientację? Marzę o tym, że już nigdy marsze homoseksualne nie będą miały miejsca ani w Polsce, ani na całym świecie.
0
Ciebie tez
0
Kim jest ten pajac z czerwonym łbem? I dlaczego ktos tak zajebisty jak Trybson siedzi obok Pałkersona
0
Van Dijk, Holandia 1-0 Niemcy
0
Ktos poratuje linkiem do FAME MMA?
0
Czemu bez trybun na Anglia Chorwacja?
2
Do boju Portugalczycy.
0
A gdzie ten mega takent Kerrison co miał tak zjeść wszystkich z Realu?
0
Czemu w FIFA 19 Fußball-Club Bayern München jest nazwany zaledwie... Bayern? W poprzednich FIFA-ch może i był nazwany FC Bayern, no ale to chociaż coś. A w nowej części? Wstyd, EA. Skandal
0
Tylko mi sie nie pokazuja polecenia pod komentarzami?
0
> Mistrzostwo Hiszpanii
> Puchar Króla
> Dublet w pierwszym sezonie
Wiem, ze to słaby trener, ale koleś zdobył już dwa duże w pierwszym sezonie, więc to zdanie nie miało sensu
0
Lol przecież mecz jest na TVP1 a nie na Polsat 0.0
0
Oho, jeszcze miesiąc temu Rakitic byl tutaj liderem pomocy. Jak widać kilka meczów tak bardzo zmieniają ludzi.
0
Nie no, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, nikt tak nigdy nie pisał, zawsze wiedziałem że sporo tracimy na jego odejściu.
0
No właśnie o to chodzi, że wszyscy to piszą. Wejdź w komentarze pod artykułami "Neymar płakał i błagał o powrót" albo "Neymar zaoferował się Barcelonie". Istny śmiech. A ci sami ludzie teraz za nim płaczą.