2

Valverde, debolu...

1

Alba ty zajebisty człowieku kocham cie 2-0!!!!!!!!

0

Wchodzi Arturo Brzydal, no tego się nie spodziewałem brawo Valverde

EDIT: A nie, zamiast Arthura Valverde to jednak debol.

1

Dobrze że Rafinha zszedł. Oprócz gola nie wnosił NIC.

0

Suárez ty zajebisty człowieku

0

Czemu przed chwilą były komentarze "co za straty Arthura, przeceniacie go" a teraz pozytywne????

2

@4drian0 to mnie chyba najbardziej irytuje w La Rambli, taka nagła zmiana zdania na temat jakiegoś piłkarza, np. Neymara.

@SelloutCrowd nie manipuluj faktami, powiedział, że nawet jego stary by wykończył takie zajebiste podanie Suareza.

0

Też ich w sumie lubię, ale niestety dzisiaj przeciętny.

3

PSG juz raczej nie wyjdzie z grupy. Crvenę mogą sobie sklepać 0-7, ale Napoli i Liverpool z nimi już wygrają.

1

Dla mnie tez, nie zachwyca teraz za bardzo Rafon

3

Ciekawe ilu ludzi wśród tych, którzy teraz mówią "Aaa Rafa i co tera hejterzy" wcześniej byli naczelnymi hejterami Rafinhi.

0

"Dzisiaj Neymara już nie ma, a Luis Suárez się poślizgnął"
Ludzie co to za komentator? Przecież to jest poniżej krytyki

6

Może i Inter nie ma jakichś kozaków w tym meczu w środku pola, ale przynajmniej nie mają Rakiticia...

0

Tylko Ferenc

12

Kiedyś świat stanie się taki, że heteroseksualizm będzie zboczeniem.

21

Powiedzcie mi, jaki cel mają homoseksualiści wciskając każdemu swoją orientację? Marzę o tym, że już nigdy marsze homoseksualne nie będą miały miejsca ani w Polsce, ani na całym świecie.

0

Ciebie tez

0

Kim jest ten pajac z czerwonym łbem? I dlaczego ktos tak zajebisty jak Trybson siedzi obok Pałkersona

0

Van Dijk, Holandia 1-0 Niemcy

0

Ktos poratuje linkiem do FAME MMA?

0

Czemu bez trybun na Anglia Chorwacja?

2

Do boju Portugalczycy.

0

A gdzie ten mega takent Kerrison co miał tak zjeść wszystkich z Realu?

0

Czemu w FIFA 19 Fußball-Club Bayern München jest nazwany zaledwie... Bayern? W poprzednich FIFA-ch może i był nazwany FC Bayern, no ale to chociaż coś. A w nowej części? Wstyd, EA. Skandal

0

Tylko mi sie nie pokazuja polecenia pod komentarzami?

0

> Mistrzostwo Hiszpanii
> Puchar Króla
> Dublet w pierwszym sezonie

Wiem, ze to słaby trener, ale koleś zdobył już dwa duże w pierwszym sezonie, więc to zdanie nie miało sensu

0

Lol przecież mecz jest na TVP1 a nie na Polsat 0.0

0

Oho, jeszcze miesiąc temu Rakitic byl tutaj liderem pomocy. Jak widać kilka meczów tak bardzo zmieniają ludzi.

0

Nie no, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, nikt tak nigdy nie pisał, zawsze wiedziałem że sporo tracimy na jego odejściu.

0

No właśnie o to chodzi, że wszyscy to piszą. Wejdź w komentarze pod artykułami "Neymar płakał i błagał o powrót" albo "Neymar zaoferował się Barcelonie". Istny śmiech. A ci sami ludzie teraz za nim płaczą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?